ТЕХЗМ Висок Притисок Туш Глава 3 Поставки Фиксна Надземни Туш 2.5 Инчен Висок Проток Бања Дожд Туш Четкани Златни

ТЕХЗМ Висок Притисок Туш Глава 3 Поставки Фиксна Надземни Туш 2.5 Инчен Висок Проток Бања Дожд Туш Четкани Златни

DEN 319.84

Новак

Достапно за нарачка

ЕКСПЛОЗИЈА НА ВОДА СО НАЈВИСОК ПРИТИСОК-Уживајте во моќна експлозија на вода за чистење под висок притисок секој пат кога ќе стапнете под оваа луксузна глава за туширање со хром. Не ја потценувајте компактната големина! Излезете од тушот чисти и освежени во дел од времето. АНТИ-ЗАТНУВАЊЕТО И ЛЕСНОТО ЧИСТЕЊЕ-Лесно за чистење на млазниците со силиконски млазници против затнување нудат атрактивна, рамномерна шема на прскање со постојан висок притисок. Силиконскиот материјал спречува таложење на вар и таложење тврда вода. Четкан златно позлатен материјал ЗА СТОМАЧНИ МУСКУЛИ лесно се брише. БРЗО И ЛЕСНО ИНСТАЛИРАЈТЕ ЗА НЕКОЛКУ СЕКУНДИ-Одвртете ја старата глава за туширање со низок притисок и инсталирајте ја оваа нова глава за туширање со голема моќност за неколку секунди. Г1/2" темите одговараат на секоја стандардна рака за туширање. Нема потреба од клешти, тоа може да се инсталира вода-тесни без гребење на четкани златни. ИЗДРЖЛИВ ТОПЧЕСТ СПОЈ-Изработен од издржлив хромиран абс материјал, оваа глава за туширање е отпорна на ' рѓа со прилагодлив надземен држач. Цврстиот месинг прилагодлив вртлив топчест спој обезбедува супериорна отпорност на оштетување и пукање на влага. ВКЛУЧУВА ТЕФЛОНСКА ЛЕНТА И ОГРАНИЧУВАЧ-главата за висок притисок под туш доаѓа со две подлошки, еден ограничувач на вода и ролна тефлонска лента. Користете ја лентата за да обезбедите заптивка отпорна на истекување и ограничувач на вода за да го ограничите притисокот. Тоа целосно ќе ги револуционизира утрата!. ЕКСПЛОЗИЈА НА ВОДА СО НАЈВИСОК ПРИТИСОК-Уживајте во моќна експлозија на вода за чистење под висок притисок секој пат кога ќе стапнете под оваа луксузна глава за туширање со хром. Не ја потценувајте компактната големина! Излезете од тушот чисти и освежени во дел од времето.

Избор на клиент

Американски Стандард 1660688.002 8-Инчен Квадратен Дожд Туш, 2.5 гпм, Полиран Хром Новак Попуст
Американски Стандард 1660688.002 8-Инчен Квадратен Дожд Туш, 2.5 гпм, Полиран Хром

Туш само (рака и прирабница не се вклучени) 8инчен дијаметар квадратни дожд туш Лесно за чистење на прска

DEN 911.52
Рол У. 5205ПН ТУШЕВИ, 8-Инчен Дијаметар, Полиран Никел Новак
Рол У. 5205ПН ТУШЕВИ, 8-Инчен Дијаметар, Полиран Никел

Голем 8" дијаметар предната плоча Еднофункционален дожд туш Месинг изградба 3 / 4 " нпсм врска Стапка на пр

DEN 0.67
Туш врвот туш главата 6 инчен круг галванизација туш главата туш главата Новак
Туш врвот туш главата 6 инчен круг галванизација туш главата туш главата

Туш под висок притисок : нашиот туш за бања е апсолутно вашиот најдобар избор Професионалниот дизајн мо�

DEN 447.84
Колер К-13137-Цп Пинстрип Еднофункционален Туш, Полиран Хром Новак
Колер К-13137-Цп Пинстрип Еднофункционален Туш, Полиран Хром

Спреј со дијаметар од 51 / 2 инчи и 72 млазници обезбедуваат целосна покриеност и топлина на водата Обезбед

DEN 2485.44
Фистер 973 - 241б туш-Замена-Делови, Мат Црна Новак
Фистер 973 - 241б туш-Замена-Делови, Мат Црна

Дождовница Дождовница Иновации Со Вас Во Умот Ние правиме водоводни тела повеќе од 100 години, така што з�

DEN 3.00
Колер Просветли Туш Новак
Колер Просветли Туш

Осигурајте се дека ова одговара со внесување на вашиот број на модел Комплетот вклучува КР75567 туш, кР75566

DEN 624.00
Moen 3638epbn Туширање Acc-Основни Четири-Функција 4-3/8-Инчен Дијаметар Туш, Четкани Никел Новак
Moen 3638epbn Туширање Acc-Основни Четири-Функција 4-3/8-Инчен Дијаметар Туш, Четкани Никел

Нуди 4 уникатни модели на прскање Ги исполнува КРИТЕРИУМИТЕ НА Епа Вотерсенс за зачувување на водата бе�

DEN 2245.44
Колер К-26149-БН Искрен Туш, Живописен Четкан Никел Новак
Колер К-26149-БН Искрен Туш, Живописен Четкан Никел

Перформансите на спреј обезбедуваат "преплавено" искуство со дожд Аголните млазници обезбедуваат спре�

DEN 3476.96
Колер Разбуди Дождовница Новак
Колер Разбуди Дождовница

Перформансите на спреј обезбедуваат искуство со дожд Аголните млазници обезбедуваат спреј со целосна �

DEN 3660.80
Хансгрое Крома 11-инчен Туш Лесно Инсталирајте Модерен 1-Спреј Дожд Круг Со Брзо Чистење Во Хром, 26221001 Новак
Хансгрое Крома 11-инчен Туш Лесно Инсталирајте Модерен 1-Спреј Дожд Круг Со Брзо Чистење Во Хром, 26221001

ДАРЕЖЛИВА ПОКРИВКА ЗА ВОДА : дијаметарот на тушот од 11 инчи го имитира чувството на природен туш за дожд,

DEN 5158.40
HOMEDEC 20X40 инчен LED Туш Нерѓосувачки Челик Правоаголник Врнежи Туш Главата Таванот Монтирање За Бања, Мат Црна Новак
Моен Дукс Мат Црна Пози-Темп Туш Само Комплет, Вентил Потребни, TS2202BL Новак
Моен Дукс Мат Црна Пози-Темп Туш Само Комплет, Вентил Потребни, TS2202BL

ЗАДЕБЕЛЕНА ИЗЈАВА : Мат Црната завршница додава допир на софистицираност во секоја просторија...

DEN 4736.00
Алфи бренд ДОЖД24С-Бсс 24 Квадратна Цврста Ултра Тенка Глава За Туширање Дожд, Четкан Нерѓосувачки Челик Новак
Алфи бренд ДОЖД24С-Бсс 24 Квадратна Цврста Ултра Тенка Глава За Туширање Дожд, Четкан Нерѓосувачки Челик

Целото тело на главата за туширање е изработено од цврст нерѓосувачки челик Брусениот финиш од нерѓосу�

DEN 527.20
Moen 6399EPBL Усогласување На Една Функција Еко-Перформанси Фиксна Туш, Мат Црна, 1.75 GPM Новак
Moen 6399EPBL Усогласување На Една Функција Еко-Перформанси Фиксна Туш, Мат Црна, 1.75 GPM

Опремен со еднофункционална глава за прскање со дијаметар од 35 / 8 инчи Моен еко перформанси тушот ја зач

DEN 2521.76