ШИГАЦУ Активиран Јаглерод Филтер Влошки За Classicајм Класик 350 2215

ШИГАЦУ Активиран Јаглерод Филтер Влошки За Classicајм Класик 350 2215

DEN 1160.00

Новак

Достапно за нарачка

●Пакувањето вклучува 6 парчиња Влошки За Филтер За Активиран јаглерод.Едноставно пакување. ●Соодветни модели●Овој памук за филтрирање на аквариум е погоден за systemsајм Класичните системи за филтрирање 2215 / 350. ●Филтрација со висока ефикасност ● Фатете ги малите нечистотии во водата, еволуирајте го квалитетот на водата и одржувајте рамнотежа на водата од резервоарот за риби. ①Обезбедување на квалитет Обезбедуваме одлична услуга за клиентите и висококвалитетни производи. Ако наидете на какви било проблеми за време на употребата, ве молиме контактирајте не. Ние ќе го решиме и ќе се справиме со тоа за вас што е можно поскоро. Аквариум Филтер Медиуми.

Избор на клиент

интанк Медиумска Кошница За Црвено Море Макс 130 И Црвено Море Макс 130Д Новак
интанк Медиумска Кошница За Црвено Море Макс 130 И Црвено Море Макс 130Д

Одговара На Црвеното Море Макс 130 и 130Д во комората за внесување откако ќе се отстрани скимерот за протеи

DEN 2.00
Филтер За Полирање Аквариум - 50 Микрон-24 х 36 Новак
Филтер За Полирање Аквариум - 50 Микрон-24 х 36

ФИЛТРИ ФИНИ ЧЕСТИЧКИФилтерот за Полирање На Аквариум ефикасно ги филтрира фините честички користејќи �

DEN 223.36
Хидро-Сунѓер филтер i--HS910-Аквариум Технологија, Ад. Новак
Хидро-Сунѓер филтер i--HS910-Аквариум Технологија, Ад.

Искусете кристално чиста вода, блескаво здрава слатководна или морска риба и шепотететивка филтрација

DEN 1032.00
Спасител 1.5 Цврст Био-Мате Биолошки Филтер Медиуми Новак
Спасител 1.5 Цврст Био-Мате Биолошки Филтер Медиуми

Може да се користи поединечно или да се меша во комора за филтрирање Обезбедува зголемена аерација...

DEN 2.67
Алатката Делови Филтер Чорап Торба Држач Цица Замена 4 150 Микрон Шахта Аквариум Гребен Резервоарот - Новак
Алатката Делови Филтер Чорап Торба Држач Цица Замена 4 150 Микрон Шахта Аквариум Гребен Резервоарот -

Боја : 1 парчиња држач За Филтер Тип : Рака Алатка Делови 100% Сосема нов и quality.It е филтер торба, тоа е обично

DEN 2.33
Повеќенаменски У Враќање Цевка У Насочен Цевка цевка 5/8 ~3/4 Патка Бил Црево Новак
Повеќенаменски У Враќање Цевка У Насочен Цевка цевка 5/8 ~3/4 Патка Бил Црево

360степен прилагодлив Добро за аквариумска пумпа за вода, шахта, филтер за канистер итн Одговара на цевки

DEN 0.33
Акваклеар 50 Активиран Јаглерод Инсерти, Аквариум Филтер Замена Медиуми, 3-Пакет, А1384-3 Пакет на 3 Новак
Акваклеар 50 Активиран Јаглерод Инсерти, Аквариум Филтер Замена Медиуми, 3-Пакет, А1384-3 Пакет на 3

Активираниот Јаглерод апсорбира мириси, промена на бојата и нечистотии Медиуми за замена дизајнирани д

DEN 3.33