Маринеланд Царот Касети За Филтер За Замена На Био-Тркала

Маринеланд Царот Касети За Филтер За Замена На Био-Тркала

DEN 132.64

Новак

Достапно за нарачка

ЗАМЕНА ФИЛТЕР КЕРТРИЏ : Пакет од 2 касети се вклопува Маринеленд Царот ПРО Моќ Филтер 450; исто така, одговара на оригиналниот Император Моќ Филтри 280 и 400. ЛЕСНО ЗА ИНСТАЛИРАЊЕ : Претходно собраните касети лесно се лизгаат на своето место, обезбедувајќи механичка и хемиска филтрација и правејќи ја замената брза, сува и без напор. ТРИСТЕПЕНА ФИЛТРАЦИЈА : Механички ја филтрира водата преку подлога од двојно дебели поли влакна. Хемиски филтриран Преку Црн Дијамант Премиум Активиран Јаглерод. Технологијата НА БИО-Тркала обезбедува влажна/сува биолошка филтрација за нитрифицирање на растот на бактериите. : Маринеланд 5701 Царот Касети За Филтер За Замена На Био-Тркала,Е - Виолетова, 2-Брои : Додатоци За Филтер За Аквариум : Материјали За Миленичиња.

Избор на клиент

интанк Медиумска Кошница За Црвено Море Макс 130 И Црвено Море Макс 130Д Новак
интанк Медиумска Кошница За Црвено Море Макс 130 И Црвено Море Макс 130Д

Одговара На Црвеното Море Макс 130 и 130Д во комората за внесување откако ќе се отстрани скимерот за протеи

DEN 2.00
Акваклеар 50 Активиран Јаглерод Инсерти, Аквариум Филтер Замена Медиуми, 3-Пакет, А1384-3 Пакет на 3 Новак
Акваклеар 50 Активиран Јаглерод Инсерти, Аквариум Филтер Замена Медиуми, 3-Пакет, А1384-3 Пакет на 3

Активираниот Јаглерод апсорбира мириси, промена на бојата и нечистотии Медиуми за замена дизајнирани д

DEN 3.33
LTHOME Био Пена Филтер Влошки Одговара За Флувал Био-Пена Макс 07 Канистер Филтер 206/207 &засилувач; 306/307 Новак
LTHOME Био Пена Филтер Влошки Одговара За Флувал Био-Пена Макс 07 Канистер Филтер 206/207 &засилувач; 306/307

Пакетот вклучува : 12 парчиња Прилагодено дизајниран и произведен за Филтри за Канистер Со Флувал 06 и 07 п�

DEN 367.84
Внатрешни Мориња 8 Мл Активиран Јаглерод Новак
Внатрешни Мориња 8 Мл Активиран Јаглерод

Внатрешните Мориња 8 Мл Премиум Пелетизиран Активиран Јаглерод доаѓа во проток низ вреќа со патент...

DEN 0.67
Акватик АРП270851 Топчест Приклучок Тркалезна Млазница За Филтер За Аквариум, 3/4-Инчен Новак
Акватик АРП270851 Топчест Приклучок Тркалезна Млазница За Филтер За Аквариум, 3/4-Инчен

Спасител водни топката приклучок 3 / 4инчен круг млазницата Секој приклучок може да се распадне и да се в�

DEN 0.67
Аквариум Технологија, Ад. Филтер Макс III Пена Сунѓер Префилтер за Аквариуми до 40 Литри Новак
Аквариум Технологија, Ад. Филтер Макс III Пена Сунѓер Префилтер за Аквариуми до 40 Литри

Продолжете го медиумот за филтрирање и животот на кертриџот за замена додека заштитувате мали риби; едн

DEN 3.33
Mdmprint Капак Прстен, Замена, ЗА 3KZP4 Новак
Mdmprint Капак Прстен, Замена, ЗА 3KZP4

● Прстен за капак, Замена, ЗА 3 KZP4 ● Ставка : Прстен На Капакот ● Апликација : Заменски Прстен За Употреба

DEN 126.08
Општи Џинги Аквариум Филтер Рампа За Свежи &засилувач; Аквариуми Солена Вода Новак
Општи Џинги Аквариум Филтер Рампа За Свежи &засилувач; Аквариуми Солена Вода

Повеќеслојна Филтер Рампа Лесно Се Сече на Големина Издржливата Подлога За Филтрирање Може Повторно да

DEN 207.20
Canајм 6688 Канистер за 2211 Новак
Canајм 6688 Канистер за 2211

Овој производ е лесен за употреба Овој производ додава голема Вредност Овој производ е Произведен Во Ге

DEN 579.52
BESPORTBLE 2pcs Вода Цевки Задржувач Надворешна Трговија Вода Фитинзи Пластика Новак
BESPORTBLE 2pcs Вода Цевки Задржувач Надворешна Трговија Вода Фитинзи Пластика

НОСИТЕЛИ НА ЦЕВКИ за АВИОКОМПАНИЈА може цврсто да ја држи цевката за да спречи нејзино лизгање, убав пом

DEN 481.60
Cnz BBS500 1-инчен Сунѓер Исполнет Био Топката Филтер Медиуми За Аквариум Риба Езерцето Водопад Фонтана, 500-брои Новак
Медуза Морска Риба Водни 8 Телефон Случај Покритие За Samsung GALAXY S10E Новак
Медуза Морска Риба Водни 8 Телефон Случај Покритие За Samsung GALAXY S10E

Зголемена заштита и стил за вашиот уред Спречува гребнатини на вашиот телефон Безбеден зафат и намален�

DEN 399.20
Хидро-Сунѓер филтер i--HS910-Аквариум Технологија, Ад. Новак
Хидро-Сунѓер филтер i--HS910-Аквариум Технологија, Ад.

Искусете кристално чиста вода, блескаво здрава слатководна или морска риба и шепотететивка филтрација

DEN 1032.00