К&засилувач; N Универзален Филтер За Довод На Воздух: Високи Перформанси, Премиум, Перат, Филтер За Замена: Дијаметар На Прирабницата: 2,75 Инчи, Висина На Филтерот: 5,5 И

К&засилувач; N Универзален Филтер За Довод На Воздух: Високи Перформанси, Премиум, Перат, Филтер За Замена: Дијаметар На Прирабницата:

DEN 3.33

Новак

Достапно за нарачка

ИНЖЕНЕРСКА МОЌНОСТ : најсовремените медиуми за филтрирање обезбедуваат до 50% поголем проток на воздух од филтрите за хартија за еднократна употреба за да ја зголемат моќноста и забрзувањето - затнатите или валканите филтри за воздух на моторот може да го намалат забрзувањето на вашето возило до 10%. ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА : ФИЛТЕРОТ ЗА воздух K&N е претходно подмачкан и изграден со едноставен дизајн за стегање-една од најлесните и најисплатливите надградби за вашето возило за брзи придобивки од перформансите. ЗАШТЕДУВА ПАРИ : к&Н филтрите за замена со висок проток ќе ви заштедат 250 долари во текот на 10 години со избегнување на филтри за воздух за еднократна употреба. ЕКО-ПРИЈАТЕЛСКИ : Користењето филтер за воздух што може да се пере, еднократно помага да се намали отпадот од замена - филтерот К&Н ќе трае подолго од 10 филтри за воздух за еднократна употреба. ЗАШТИТА ОД СВЕТСКА КЛАСА : Поместување на границите на заштитата на моторот со заштита на вашиот мотор од штетни загадувачи. К&Н Универзалните Филтри за Воздух За Прицврстување се произведени за широк спектар на апликации и уникатни потреби за филтрирање. К&Н перформанси Филтрите За Воздух Со Висок Проток се дизајнирани да ги подобрат перформансите на моторот со зголемување на протокот на воздух до 50%. За разлика од филтрите за хартија за еднократна употреба кои мора често да се заменуваат, Филтрите За Воздух K&N се перат, еднократно и се дизајнираат да траат цел живот на вашето возило. Овие разноврсни филтри се конструирани со ултра-силни обликувани еластични гумени прирабници кои апсорбираат вибрации и овозможуваат сигурно прицврстување. Достапно во тркалезни, заострени (конусни стилови) и овални дизајни, K&N нуди илјадници филтри за стегање во мноштво форми и големини кои се грижат за многу прецизни апликации. Придружете им се на милиони клиенти кои заштедиле пари и ги подобриле перформансите на возилото со надградба На филтрацијата К&Н.

Избор на клиент

Комплет за филтрирање во петок, 24121212 39329602 88171913 Компатибилен за компресорот за воздух на Ingersoll Rand UP5 UP6-5 Новак
Комплет за филтрирање во петок, 24121212 39329602 88171913 Компатибилен за компресорот за воздух на Ingersoll Rand UP5 UP6-5

Нови делови од задниот дел; сликата е само за повикување Број на дел : 24121212, 39329602, 88171913 Компатибилен за ко�

DEN 2.00
Ecogard XA5512 Premium Engine Air Filter одговара Dodge RAM 2500 5.9L Diesel 2003-2009, RAM 3500 5.9L Diesel 2003-2007, RAM Новак
Ecogard XA5512 Premium Engine Air Filter одговара Dodge RAM 2500 5.9L Diesel 2003-2009, RAM 3500 5.9L Diesel 2003-2007, RAM

Компатибилен со Dodge RAM 2500 5.9 L Дизел 20032009, RAM меморија 3500 5.9 L Дизел 20032007, RAM 1500 8.3 L 20042006 Не отстранувајте ја ме

DEN 271.52
Филтер Glasfloss Maggb1818a5a3 Новак
Филтер Glasfloss Maggb1818a5a3

PN : MAGGB1818 A5 A3 GLASFLOSS FILTER MAGNA 1000 серија Филтрација Ефикасност : 99,7% DOP детали за конструкцијата 18.000 x 18.000 x 6.000 99,

DEN 1564.80
Ман филтер C 18 143 филтер за воздух Новак
Ман филтер C 18 143 филтер за воздух

Оптимална ефикасност на раздвојување на нечистотија Специјално врежана хартија за добра стабилност на

DEN 1.00
Демоторна изведба 15 црна овална делумна фина алуминиумска алуминиумска комплет за чистење на воздухот Новак
Замена на филтерот за лаборатории за воздухот за Honda Pioneer 1000 17215-HL4-A02 Новак
Замена на филтерот за лаборатории за воздухот за Honda Pioneer 1000 17215-HL4-A02

Замена за Honda Pioneer 1000 Број на замена на делот : 17215HL4A02 Со гумен прстен, лесно може да се инсталира за неколк

DEN 3.00
Замена на филтерот за убијци за филтрација за квалитет QH9801A03V13 Новак
Замена на филтерот за убијци за филтрација за квалитет QH9801A03V13

Гордо произведен во САД Медиуми : Микроглас Строга контрола на квалитетот за супериорен производ Произ�

DEN 2.00
Филтер за воздух XLYZE за Suzuki 1987-2001 Quadrunner 250 2x4 & 4x4 & 1991-2002 King Quad 300 Новак
Филтер за воздух XLYZE за Suzuki 1987-2001 Quadrunner 250 2x4 & 4x4 & 1991-2002 King Quad 300

Fitment : Филтерот за пена е директна замена на OEM филтерот го заменува OEM # 1378119 B00 Внимание : Модел на модел, в�

DEN 3.33
Замена на филтерот за убијци за пуролатор/аспект 2600ear032n1 Новак
Замена на филтерот за убијци за пуролатор/аспект 2600ear032n1

Гордо произведен во САД Медиуми : Микроглас Строга контрола на квалитетот за супериорен производ...

DEN 3.00