Аексит Мебел Кабинет Кабинет Хардвер Прозорец Лизгачка Врата Ролери Сет 30мм Фиока Слајдови Диа Тркало

Аексит Мебел Кабинет Кабинет Хардвер Прозорец Лизгачка Врата Ролери Сет 30мм Фиока Слајдови Диа Тркало

DEN 3.33

Новак

Достапно за нарачка

Име на производот : Лизгачка Врата Ролери Сет; Материјал : Најлон, Метал; Тежина : 101гр. Содржина На Пакетот : 1 х Лизгачка Врата Ролери Сет; Главна Боја : Црна, Бела. Ролери Диа.(Прибл.) : 30мм/1,2"; Големина На Вратило : 9 х 11мм/0,35 "х 0,43" (Д*Л). Дијаметар На Дупката за монтирање : 5мм/0,2"; Растојание На Центарот На Дупката за Монтирање : 64 х 27мм/2,52 "х 1,06" (Л*В). Внатрешна Метална Завртка На вратило Диа : 5мм/0,2"; Големина На Плоча : 77 х 40 х 1,5 мм/3,03 "х 1,6" х 0,06 " (Л*В*Т). Карактеристики : изработени од метален и најлонски материјал, белото најлонско ролери е додаток за гардероба.Со овој валјак за врата од гардероба, можете полесно и полесно да ја отворите вратата од плакарот.

Избор на клиент

Кенеди Производство 80887 Стандард Триење Замена Фиока Слајдови, 520 Новак
Кенеди Производство 80887 Стандард Триење Замена Фиока Слајдови, 520

Вклучува 4 женски и 2 машки со пролетни клипови Одговара На Моделите 620, 520, 526, 52611, МЦ22, МЦ28 и 220 Вклучени ко�

DEN 623.20
X-DREE 4pcs 16 Должина Целосна Продолжување Завртка-На Фиока Слајдови Шини Песни Бело (4pcs 16 '' Longitude el cajjon atornillable Новак
AOLISHENG 1 Пар Целосна Продолжување Фиока Слајдови Шини 8 10 12 14 16 18 20 22 24 ИНЧЕН Носивост Странична Монтажа Топчести Новак
Btibpse Дрвена Фиока Слајдови Лизгалки Челик Фиока Водичи, Центар Планината Фиока Водич Загради 4 Парчиња Новак
Btibpse Дрвена Фиока Слајдови Лизгалки Челик Фиока Водичи, Центар Планината Фиока Водич Загради 4 Парчиња

Челик фиока водич Погоден За Btibpse и други бренд дрвени водич железнички Сликата ја покажува големината..

DEN 191.84
Единица за заклучување Поставена За Трева Нова Про Типматик Плус Слајдови За Фиоки Новак
Единица за заклучување Поставена За Трева Нова Про Типматик Плус Слајдови За Фиоки

Заклучување единица во собата (лево и десно) За Трева Нова Про Типматик плус фиока слајдови 68270, Ф102068270...

DEN 1.67