Држач за јајца за фрижидер, организатор за садови за складирање на јајца, диспензерот за носач на јајца за домаќинство во фрижидер 1 фиока

Држач за јајца за фрижидер, организатор за садови за складирање на јајца, диспензерот за носач на јајца за домаќинство во фрижидер

DEN 303.84

Новак

Достапно за нарачка

Направено од материјал од одделение за храна, БПА бесплатно. Ажурираната верзија со стабилна верзија со временска скала и отстранлив капак Обезбедете погодност за вашиот живот и чувајте ги јајцата свежи во фрижидер во кујната. Направете го вашиот фрижидер уредно и уредно. Направете го вашиот фрижидер уредно и уредно. Направено од материјал од одделение за храна, БПА бесплатно. ? Стабилен и отстранлив слој на јајца? - Кутијата за садови за складирање на држачот на јајцата се одликува со отстранливи ленти за јајца. Не само погодно за складирање на јајца, туку и други предмети што можат да се спуштат од наклонот. Погодно за снимање на датумот на складирање и да ги одржувате јајцата свежи. ? Автоматско тркалање? - Дизајн на наклон од 8 ° за фиоката за јајца од фрижидер им овозможува на јајцата да се тркалаат на дното кога ќе земете еден од држачот на јајцата. ? Заштеда на простор и отстранлив капак? - Секој слој контејнер за складирање на јајца држи до 18-24 јајца. Погодно за снимање на датумот на складирање и да ги одржувате јајцата свежи. Верзијата за ставање ви помага да го зголемите вашиот простор за складирање. ? Временска скала ? - Организаторот за контејнери за складирање на јајца се ажурира со временска скала.? Цврст компактен патент во очекување на дизајнот? - Дизајн во очекување на патент за оваа фиока за држачи на јајца од фрижидер обезбедува издржливост. ? Цврст компактен патент во очекување на дизајнот? - Дизајн во очекување на патент за оваа фиока за држачи на јајца од фрижидер обезбедува издржливост. Овој организатор на фрижидер бин може да го зачува вашиот фрижидер повеќе од 50%. Овој организатор на фрижидер бин може да го зачува вашиот фрижидер повеќе од 50%. Совршен раствор на сад со јајца за фрижидер, кујна, ормани, маса и ресторан. Можете да го додадете или отстраните слојот на јајцето според вашиот простор за фрижидер и потреби. Не само погодно за складирање на јајца, туку и други предмети што можат да се спуштат од наклонот. Можете да го додадете или отстраните слојот на јајцето според вашиот простор за фрижидер и потреби. Времето за време на хронограф може да избегне истекување. Стабилен дизајн во голема мерка го зголемува капацитетот на јајца. ? Дизајн на фиоки за доказ за прашина и доказ за влага? - 1 слој јајце кутија за свежо складирање мерки 12,8 ”x 9. Верзијата за ставање ви помага да го зголемите вашиот простор за складирање. Практичен и лесен за пристап. Практичен и лесен за пристап. Секој независен дизајн на жлебот во облик на U може да ги спречи јајцата да се одморат и да се суди. ? Дизајн на фиоки за доказ за прашина и доказ за влага? - 1 слој јајце кутија за свежо складирање мерки 12,8 ”x 9. Стабилен дизајн во голема мерка го зголемува капацитетот на јајца. ? Заштеда на простор и отстранлив капак? - Секој слој контејнер за складирање на јајца држи до 18-24 јајца.

Избор на клиент

Хенлеј патки картони- држи половина дузина џамбо јајца- празно врв Новак
Хенлеј патки картони- држи половина дузина џамбо јајца- празно врв

20 половина десетина картони со јајца од патка, држете по 6 јајца Jumамбо клетки за јајца од патка, секоја к�

DEN 0.67
Картони со јајца од јајце од кујната Ланстер, пакет од 50, 24 празнина, со гумени ленти | Масовно, пластични картони со јајца Новак Попуст