Корица за када на Dyxia, ПВЦ за изолација на бања, покритие за прашина од прашина, може да складира чаша за вино, книги, таблети, мобилни телефони

Корица за када на Dyxia, ПВЦ за изолација на бања, покритие за прашина од прашина, може да складира чаша за вино, книги, таблети,

DEN 0.67

Новак

Достапно за нарачка

? Издржлив водоотпорен материјал : капакот на кадата е изработен од висококвалитетни завртки за запечатување на ПВЦ+не'рѓосувачки челик, што е водоотпорен, изолирачки топлински и без мирис, со дебелина од 0,6 см, отпорност на висока температура, не е лесен за деформација. ? Чувајте ја температурата на водата : Одборот за изолација на кадата помага да се продолжи времето за зачувување на топлината на водата. Температурата отпорна на топлина е околу 100 ℃, а топол воздух циркулира во кадата за да се направи температурата на водата побавно. ? Широк спектар на апликации : Нашата обвивка за када во прав е преносен и лесен, удобен за носење. Може да се користи на салони кади, дрвени буриња, хотелски кади и кади за домаќинства. И возрасните и децата можат да го користат, препорачани за кади, млечни бањи, цветни бањи и додатоци за спа. ? Капацитет на оптоварување : капакот на кадата може да поддржи тежина од околу 20 кг. Може да се постави таблета, книга, кафе, чаша вино, гел за туширање, шампон, уживајте во ова време за бања, кога капакот на кадата не се користи секој ден, можете да ставите сандери на капакот. ? Лесно се склопува и чисти : капакот може лесно да се преклопи, што е погодно за складирање во кој било агол од бањата. Исплакнете редовно со вода или избришете ја површината на капакот на плочата со влажна крпа за да ја одржува чистата када чиста. ☺ Добредојдовте во нашата продавница, се надевам дека имате пријатно искуство за купување. ☺ Побарајте тешка лента за када за да се опуштите во кадата и да ги задржите вашите потреби на дофат? ☺ Ова потопло на кадата може да ја задржи температурата на водата и релаксација.? Функција : Када, испоротна прашина, зачувување на топлина, преклопување, мултифункционален решетка? Предности : Водоотпорна, термичка изолација, заштита на животната средина, нетоксични и безопасни? Примена : Може да се користи за да се задржи температурата на водата во бањата и може да се користи и за поставување мобилни телефони и тоалети. Употреба на водоотпорен производ : Термичка изолација / искривување на прашина / Дебелина на Storage Product : 0,6ммпродукција Прилагодување : Ако големината е прилагодена или има прекинувач за туширање на страна, ве молиме контактирајте со нас ✍ пакетот Вклучен : 1 * Када за капаче (со исклучок на какви било украси) ● Белешка : 1 ЗАБЕЛЕШКА : 1 ЗАБЕЛЕШКА : 1 . Ве молиме, дозволете 1-3 см да се разликува како резултат на рачното мерење.2. Поради различното прикажување и различното светло, сликата може да не ја прикаже вистинската боја на предметот. Ви благодариме за разбирањето. ☎ Услуга по продажба : Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не по е-пошта. Ние ќе ви одговориме веднаш штом ќе ја видиме е -поштата и ќе ви обезбедиме најдобро решение што е можно повеќе што можеме. Ние ви нудиме пријатно искуство за купување.

Избор на клиент

NPKGVIA SKIEPERMENT OPEREPTION OFERMENTS CHENE PAD BOTT ANTI TURTE Новак
NPKGVIA SKIEPERMENT OPEREPTION OFERMENTS CHENE PAD BOTT ANTI TURTE

Моделот на возрасните Симпатијата е привлечна и ве тера да се истакнувате Голема површина со влошки што

DEN 1.67
Производител на храна со силиконски храна 2 парчиња мраз мраз 3Д облик сад кујна кујна , сад за јадење и бар мраз Новак
Accduer када штанд када телескопска решетка табла мултифункционална када маса када мост преклопен капал за када Новак
Преносен контејнер за замена на распрскувачот за брз парфеми со еден допир, парфем за спреј за полнење Новак
Додатоци за када JHSJ Када Новак
Додатоци за када JHSJ Када

Willе одговара на скоро секој декор и ќе оди совршено со вашите други додатоци за када Материјал за решетк

DEN 0.33