Sogudio бамбус дрво за проширување на бања со книги за држач за вино и таблета погодна за разни ширини што може да се преклопи када за када

Sogudio бамбус дрво за проширување на бања со книги за држач за вино и таблета погодна за разни ширини што може да се преклопи

DEN 0.67

Новак

Достапно за нарачка

Бања за бања и додатоци за луксузни бања : Нашата лента за бања со кади со држач за сапун обезбедува класичен луксуз и пријатно бања со бања и држач за сноп за телефон, i Pad, стакло и таблет. Луксузен бамбус бања мост када кади фиока решетката за бања, тенок дизајн, проширување. Издржлив бамбус и метален материјал во исклучителна изработка за многу години употреба. Може да се постави на када за држење на предмети i Pad, таблета, книги, вино и храна може да се постават на неа за удобен дострел. Таблетите и книгите можат да се одржат со метална решетка стабилно за читање при капење. Бања за бања и додатоци за луксузни бања : Нашата лента за бања со кади со држач за сапун обезбедува класичен луксуз и пријатно бања со бања и држач за сноп за телефон, i Pad, стакло и таблет. Луксузен бамбус бања мост када кади фиока решетката за бања, тенок дизајн, проширување. Издржлив бамбус и метален материјал во исклучителна изработка за многу години употреба. Може да се постави на када за држење на предмети i Pad, таблета, книги, вино и храна може да се постават на неа за удобен дострел. Таблетите и книгите можат да се одржат со метална решетка стабилно за читање при капење. Раскошно искуство за капење : Нашиот украсен мост за бања го прави задоволството за капењето. Бамбус решетката за бања ја прави вашата бања смирувачка од миризливи свеќи, забава да пиете и да гледате филмови. Значи, фиоката за када за када е совпаѓање на алтернатива на дрвена полица за бања.Материјал : Природно дрво. Колор : природен бамбус. 'не го направи животот досаден. Сега го имате овој штанд за када, можете да започнете да уживате во животот.100% Природниот бамбус може да го заштити здравјето на вас и вашето семејство. Како подарок, сите го сакаат тоа. Уживајте го сега. Може ли да биде моето бебе да биде да бидеш бебе Среќно секој ден. Уживајте во времето за бања! Додатоци за додатоци, i Pad, книги, свеќи, чаши за вино, крпи, итн. Во водата. Кога не се користи, фиоката за када може да се склопи и складира. Изборот на подароци од супер : Дрвената бања Кади е совршен одличен избор за подароци за Денот на благодарноста, Божиќ, роденден и свадба. Бамбус бања Кади е привлечен и долготраен подарок што носи раскош во вашата бања.

Избор на клиент

NPKGVIA SKIEPERMENT OPEREPTION OFERMENTS CHENE PAD BOTT ANTI TURTE Новак
NPKGVIA SKIEPERMENT OPEREPTION OFERMENTS CHENE PAD BOTT ANTI TURTE

Моделот на возрасните Симпатијата е привлечна и ве тера да се истакнувате Голема површина со влошки што

DEN 1.67