Homgym Toning Ring за јога, пилатес и вежби за контракција за бутовите, колкот, половината, ABS и многу повеќе.

Homgym Toning Ring за јога, пилатес и вежби за контракција за бутовите, колкот, половината, ABS и многу повеќе.

DEN 997.28

Новак

Достапно за нарачка

Прстенот обезбедува отпор за насочени вежби на мускулите; Вежби за контракција за бутовите, колкот, половината, апс и многу повеќе. Користени во многу вежби на Пилатес кои работат на зацврстување и тонирање на рацете, нозете, задникот, стомакот и грбот на мускулите. Овозможува отпорност на насочени вежби на мускулите за подобрување на јачината и затегнување на мускулите низ целото тело. Прстенот обезбедува отпор за насочени вежби на мускулите; Вежби за контракција за бутовите, колкот, половината, апс и многу повеќе. Користени во многу вежби на Пилатес кои работат на зацврстување и тонирање на рацете, нозете, задникот, стомакот и грбот на мускулите. Овозможува отпорност на насочени вежби на мускулите за подобрување на јачината и затегнување на мускулите низ целото тело. Прстенот за тонирање е разноврсна опрема за вежбање што често се користи во многу вежби за пилатес. Прстенот за тонирање се користи во многу вежби на Пилатес кои работат на зацврстување и тон на рацете, нозете, задникот, стомакот и мускулите на грбот. Прстенот за тонирање обезбедува отпорност на насочени вежби на мускулите за подобрување на јачината и затегнување на мускулите низ целото тело. Работни области, вклучувајќи внатрешни и надворешни бутови, раце, градите, карлични мускули, мускули на колкот и многу повеќе. Мазна површина и залепени костец се удобни за зафаќање и држење на. - Материјал : Ева - обем : 15,2 ин.

Избор на клиент

Swiss Active+ S6+ Infinity Hoop Premium Smart The Hula Hula Hulo Hulo со бројач 23-51in- S6+ Smart Hula Hoop Fit - Опрема за Новак
Swiss Active+ S6+ Infinity Hoop Premium Smart The Hula Hula Hulo Hulo со бројач 23-51in- S6+ Smart Hula Hoop Fit - Опрема за

♾ [Никогаш не паѓа] паметен обрач за хула што не паѓа! Пондерираниот обрач за хула се чува од паѓање благ�

DEN 3.33
Religwan Pilates Голема опрема Основен кревет, опрема за пилатес за домашни вежби Новак
Religwan Pilates Голема опрема Основен кревет, опрема за пилатес за домашни вежби

Лесна помош : Користете го овој производ за да уживате во фитнесот на јога, да ја подобрите издржливоста,

DEN 2.33