Ekwipo Infinity Headed Fitness Choops за возрасни губење на тежината, пондерирана форма за вклопување плус големина, 3 -та генерација бунарска вежба за вежбање со бројач, 26 одвоени ј?

Ekwipo Infinity Headed Fitness Choops за возрасни губење на тежината, пондерирана форма за вклопување плус големина, 3 -та генерација

DEN 1.33

Новак

Достапно за нарачка

【Ново надградениот буковен Hoola Hoop】 Потпирајте се на комбинацијата на повратни информации од клиентите за проблемот со гласен шум. Нивото на бучава на надградениот фитнес обрач е помеѓу 40-60 децибели, што е многу пониско од 100-те децибели на други традиционални стилови. Тоа нема да ве направи нервозен заради гласен шум и повеќе нема да влијае на студијата за деца и одморот на старите лица. 338 точки за масажа, близу до абдоменот - областа за масажа на фитнес за фитнес за бесконечност е зголемена за 60% за подобар ефект на масажа и стимулацијата на мускулите е продлабочена за 30% за подобрување на ефектот на движење. Исто така, ги надгради точките за масажа, близу до абдоменот, го заштити вашиот стомак без да го повредите - без модринки. 【Мазна патека, без модринки - стариот вклопување на обрачот е склон да се држи заради големиот јаз во врската, капките за гравитација на топката и операцијата не е мазна. Зглобовите за конекција за врски за вежбање ја прават врската построга и поцврста, не само што го решаваат проблемот што го решава проблемот со Катон, а исто така и ја прави структурата на соодветниот обрач посилен и побезбеден. 【Одвојување и уникатен дизајн, одговара на разни големини на половината】 Пакетот вклучува 26 делови што можат да се одвојат, што може да ја прилагоди големината од 27 до 58 инчи, така што ќе можете да се вклопите и во различни големини на половината. Одвојниот дизајн исто така го прави преносен, и бидејќи не паѓа, можете да вежбате насекаде. 【Што добивате】 1x пондериран фитнес -обрач (26 оддели за одвојување), топка пондерирана од 1x. Ако имате незадоволство од производот, ние нудиме 12-месечна услуга за поврат или поврат. Пондериран фитнес -обрач за пондерирање на Ekwipo би бил најслаткиот подарок и најдобар помошник за слабеење за возрасни и тинејџери. 【Ново надградениот буковен Hoola Hoop】 Потпирајте се на комбинацијата на повратни информации од клиентите за проблемот со гласен шум. Нивото на бучава на надградениот фитнес обрач е помеѓу 40-60 децибели, што е многу пониско од 100-те децибели на други традиционални стилови. Тоа нема да ве направи нервозен заради гласен шум и повеќе нема да влијае на студијата за деца и одморот на старите лица. 338 точки за масажа, близу до абдоменот - областа за масажа на фитнес за фитнес за бесконечност е зголемена за 60% за подобар ефект на масажа и стимулацијата на мускулите е продлабочена за 30% за подобрување на ефектот на движење. Исто така, ги надгради точките за масажа, близу до абдоменот, го заштити вашиот стомак без да го повредите - без модринки. 【Мазна патека, без модринки - стариот вклопување на обрачот е склон да се држи заради големиот јаз во врската, капките за гравитација на топката и операцијата не е мазна. Зглобовите за конекција за врски за вежбање ја прават врската построга и поцврста, не само што го решаваат проблемот што го решава проблемот со Катон, а исто така и ја прави структурата на соодветниот обрач посилен и побезбеден. 【Одвојување и уникатен дизајн, одговара на разни големини на половината】 Пакетот вклучува 26 делови што можат да се одвојат, што може да ја прилагоди големината од 27 до 58 инчи, така што ќе можете да се вклопите и во различни големини на половината. Одвојниот дизајн исто така го прави преносен, и бидејќи не паѓа, можете да вежбате насекаде. 【Што добивате】 1x пондериран фитнес -обрач (26 оддели за одвојување), топка пондерирана од 1x. Ако имате незадоволство од производот, ние нудиме 12-месечна услуга за поврат или поврат. Пондериран фитнес -обрач за пондерирање на Ekwipo би бил најслаткиот подарок и најдобар помошник за слабеење за возрасни и тинејџери.

Избор на клиент

Smart Hula Fit Hoop за губење на тежината на возрасни - вежби за бесконечност Hoola Hool - пондерирана хулахоп за жени - ABS Новак
Дуо зафаќа пилатес прстен магија вежба за вежбање круг 14 - виолетова Новак
Дуо зафаќа пилатес прстен магија вежба за вежбање круг 14 - виолетова

Стандарден 14,75инчен дијаметар Пилатес магичен круг / прстен со професионално одделение, непорен, облик

DEN 1.33
JJHAEVDY женско копче за печатење на јака за џемпери за џемпери, лежерна долга ракав преголем пулвер, лабава маичка Новак
Swiss Active+ S6+ Infinity Hoop Premium Smart The Hula Hula Hulo Hulo со бројач 23-51in- S6+ Smart Hula Hoop Fit - Опрема за Новак
Swiss Active+ S6+ Infinity Hoop Premium Smart The Hula Hula Hulo Hulo со бројач 23-51in- S6+ Smart Hula Hoop Fit - Опрема за

♾ [Никогаш не паѓа] паметен обрач за хула што не паѓа! Пондерираниот обрач за хула се чува од паѓање благ�

DEN 3.33