SAMSUNG Galaxy S10+ S-Поглед Флип Случај, Црна, Модел: EF-ZG975CBEGUS

SAMSUNG Galaxy S10+ S-Поглед Флип Случај, Црна, Модел: EF-ZG975CBEGUS

DEN 1.00

Новак

Достапно за нарачка

Предупредувања за известување-едноставно е да одговарате на повици, да ја контролирате вашата музика и многу повеќе—сето тоа без да го отворите капакот. Допрете и повлечете по потреба, па дури и прочитајте важни информации како времето, датумот, времето и нивото на батеријата. Заштита На Џебниот Екран-Чувајте го задниот дел од телефонот, додека прикачениот размавта го покрива предниот дел за да спречи гребнатини на екранот кога е во вашата торба или џеб. Ултра Тенок-Заштитете го телефонот од сите страни со овој дизајн од типот на школка кој сепак лесно се вклопува во вашите џебови и рака. ЛЕР задниот капак. ЛЕР задниот капак. Флип Капакот Samsung Galaxy S10+ S-View ви овозможува да гледате и да комуницирате со екранот на телефонот преку предниот дел на куќиштето. Одговорете на дојдовните телефонски повици, аларми и настани дури и додека капакот е затворен.

Избор на клиент

NJJEX Паричник Случај За Samsung Galaxy S21 Ultra 5G, За Galaxy S21 Ултра Случај 6.8, [9 Картичка Слотови] СТП Кожа Id Кредитен Новак
LEMAXELERS Компатибилен Со Galaxy S23 Случај Тенок Огледало Дизајн Јасен Поглед Flip Bookstyle Ултра Тенок Заштитник Школка Новак
Djdlfa Паричник Случај за iPhone 14/14 Плус/14 Pro/14 Pro Max, Lanyard Врежана Кожа Прилагодлив Одвојлив Телефон Заштитен Случај, Новак