Аислор девојки руфле металик златна боја блок пофалби танц фустан лирски поклон танц туничен фустан долг фустан танцувачка облека

Аислор девојки руфле металик златна боја блок пофалби танц фустан лирски поклон танц туничен фустан долг фустан танцувачка облека

DEN 203.04

Новак

Достапно за нарачка

60% полиестер, 40% бронзинг крпа. Повлечете го затворањето. Само миење на рацете. Направено од високо квалитетен материјал, мала тежина, мека, дише и удобно за носење бебе. Фустанот се одликува со долги ракави и тркалезно деколте, стил на јака од јака, модна крпа за крпа. Совршен подарок за вашите девојчиња кои носат, вкрстено печатење предниот и химниот фустан е многу одличен за носење танц. Табела со големина значи возрасни опсези за девојчиња, но тие се наменети само за општо водство, ладно миење на рацете и висат суво. Погодно за секоја пригода, празник, секојдневен живот, говор, носење танц, фотосесија, училиште, на отворено, играње и така натаму. Сет вклучуваат : 1 парчиња Облечи за девојчиња : Ново со материјал за означување : полиестер, бронзинг-ткаенина ознака бр .- | - Препорачана големина - | должина | -Најдобро - | - рамо - | - Должина на ракавот - 4 | - 4 години | - 32 "/82cm | - 20,5"/53cm - | 10 "/26.5cm | 13 "/34cm - 6 | - 6 години | - 35 "/89cm | 22"/57cm | 11 "/28.5cm | 14,5" /37.5cm - 8 | - 8 години | 37,5 "/96cm - | 24" /62cm|12"/30.5cm|-16"/41cm - 10 | - - 10 години | - 40,5 "/103cm - | 26"/67cm | - 12.5 "/32.5cm -| 17,5 "/44.5cm - 12 - | 12 години | 43" /110cm-|28"/72cm|-13.5"/34.5cm|-18.5"/48cm- - 14 - -| 14 години | 46 "/117cm | 30"/77cm | 14 "/36.5cm | - 20" /51.5cm-.

Избор на клиент

Нокмопо Обични Фустани За Жени Модни Карирани Џебови Со Копчиња За Шиење Фустан Со Долг Ракав Новак
Нокмопо Обични Фустани За Жени Модни Карирани Џебови Со Копчиња За Шиење Фустан Со Долг Ракав

Овој фустан е лесен и лежерен, има еластична лента на цвест на половината Фустани Со Плус Големина Чаден

DEN 3.00
Fragarn Women's Lumter 2022 Ruffle краток ракав против вратот печати линија мини фустан Новак
Fragarn Women's Lumter 2022 Ruffle краток ракав против вратот печати линија мини фустан

Направено со добар квалитет, овој случаен цветен печатен разноврсен летен фустан е истегнат, свилен, ме�

DEN 1.00
Bloquv женски UPF 50+ заштита од сонце активен фустан од худи Новак
Bloquv женски UPF 50+ заштита од сонце активен фустан од худи

86% најлон, 14% спандекс Увезени Повлечете го затворањето Миење на машината Задржување на формата...

DEN 3.33
Мираж Пет Производи 12-Инчен Обожавам Божиќен Фустан За Печатење Екран, Среден, Црн Со Розова Боја Новак
Мираж Пет Производи 12-Инчен Обожавам Божиќен Фустан За Печатење Екран, Среден, Црн Со Розова Боја

Повлечете го стилот за лесно облекување во движење Мека и малку растеглива ткаенина за удобно вклопува�

DEN 1235.20