ранран Женски Латински Танц Фустан Мрежа Долг Ракав Раб Салса Ча-Ча Румба Сала Костим

ранран Женски Латински Танц Фустан Мрежа Долг Ракав Раб Салса Ча-Ча Румба Сала Костим

DEN 255.84

Новак

Достапно за нарачка

70% Полиестер, 30% Мрежа. Повлечете го затворањето. Миење Раце Само. Женски Сјајни Фустани Со Реси Со Реси, Проѕирни Мрежести Фустани За Танцување Со Долги Ракави. Изработен од мека ткаенина, дише, пријателски за кожата, удобен за допир и носење, прави да се чувствувате добро. Одликувајќи се со светкав кристал, детали за ресни, проѕирен мрежен долг ракав со дупка за прсти. Погоден за час по танц, сценски перформанси и натпревар, танцување во сала, латински, ча-ча, итн. Ве молиме внимателно проверете со големината пред да нарачате, се препорачува ладно миење на рацете. Сет Вклучуваат : 1x Танц Фустан Состојба : Нови Без Ознака Материјал : Полиестер, Мрежа Таг Бр.-|-Се Препорачува Големина-|Должина|Градите|Половината-|-Рамо-|-Должина На Ракав -S|-S|-30"/77cm-|-35"/89cm|26"/66cm|-14"/36cm-|26"/67cm -M|-M|-30.5"/78.5 cm-|-37"/94cm|28"/71cm|14.5"/37cm|-26.5"/68cm - -L|-L|31.5"/80cm|-39"/99cm|-29.5"/76cm-|-15"/38cm-|27"/69cm -XL-|XL|32"/81.5 cm|-40.5"/104cm-|-31.5"/81cm-|-15.5"/39.5 cm-|-27.5"/70cm-.

Избор на клиент

Макси Фустан За Жени Женски Фустани Женски Фустани Породилен Фустан Новак
Макси Фустан За Жени Женски Фустани Женски Фустани Породилен Фустан

Материјал : Мешавина Од Памук Увезени Спандекс поставата Повлечете го затворањето Миење Раце Само Сове�

DEN 2.67
Фустани за жени плажа лето цветна графичка графичка шуплива о-врата без ракави, а-линиски фустан, секси рекации Новак
Yealdorенски женски фустан од 1920 -тите години на минатиот век, Veck Sequin Fringe Latin Latin Dance Fasure Cocktail Party Новак
Yealdorенски женски фустан од 1920 -тите години на минатиот век, Veck Sequin Fringe Latin Latin Dance Fasure Cocktail Party

70% полиестер, 30% продолжение Повлечете го затворањето Само миење на рацете Женски сјајни sequins fringed фустан

DEN 1.00
Mirage Pet Products Princess Rhinestone фустан, xx-large, бебе сино Новак
Mirage Pet Products Princess Rhinestone фустан, xx-large, бебе сино

Земја на потекло : Соединетите држави Број на модел : 5706 XXLBBL Поли / памучна мешавина за максимална удобно�

DEN 1.67
Rmxei женски фустан шифон елегантна чипка крпеница фустан исечен долг фустан невестински вечерен фустан Новак
Petitebella најкратка насмевка тиква во фустан од кученце кученце Новак
Petitebella најкратка насмевка тиква во фустан од кученце кученце

Препорачајте тежина xs 14 bs; S 48 bs; М 813 фунти; L 1317 фунти; XL 1725 фунти; Xxl 2532 фунти; 3x L 3240 фунти...

DEN 463.84