Окујоничен аналоген стап на стапче, уникатен дизајн џојстик залив мек силиконски добро чувство со 5 секунди за GamePad машина за конзола за семејна игра

Окујоничен аналоген стап на стапче, уникатен дизајн џојстик залив мек силиконски добро чувство со 5 секунди за GamePad машина

DEN 0.67

Новак

Достапно за нарачка

Направено од висококвалитетен силикон, удобен и мек. Совршено вклопување, удобно чувство на рака, лесна инсталација. Безбедно и сигурен, обезбедете добро искуство со употреба. Наменето за Game Pad на машината за игри со прекинувачи. Може да го заштити џојстикот од оштетување, да ви даде поинакво чувство и да ја ублажи болката на прстите кога играте игри долго време. Направено од висококвалитетен силикон, удобен и мек. Совршено вклопување, удобно чувство на рака, лесна инсталација. Безбедно и сигурен, обезбедете добро искуство со употреба. Наменето за Game Pad на машината за игри со прекинувачи. Може да го заштити џојстикот од оштетување, да ви даде поинакво чувство и да ја ублажи болката на прстите кога играте игри долго време. Функција : 1. Може да го заштити џојстикот од оштетување, да ви даде поинакво чувство и да ја ублажи болката на прстите кога играте игри долго време.2. Наменето за Machine Machine Machine Game Pad.3. Безбедно и сигурен, обезбедете добро искуство со употреба.4. Изработено од висококвалитетен силикон, удобен и мек.5. Совршено вклопување, удобно чувство на рака, лесна инсталација. Спецификација : Состојба : 100% бренд Newуитим Тип : oyојстик Покрив Материјал : Силиконеколор : Како слика прикажана Тежина : Прибл. 35 G апликација : За список на пакети за Switch Game Pad : 40 x капакот на џојстик (5 сет).

Condition: 100% brand new
Item type:  Joystick Cover
Material: silicone
Color: As picture shown
Weight: Approx. 35g 
Application: for Switch gamepad
Package List:
40 x Joystick Cover(5 set) :

Избор на клиент

INANIR 1PCS XD2PA14CR 4NO 4PO SITIONS LATCHING ОДРУВАЕ НА ВОБЛЕДНИОТ ЈОКИСТИК Заменете го прекинувачот Новак
INANIR 1PCS XD2PA14CR 4NO 4PO SITIONS LATCHING ОДРУВАЕ НА ВОБЛЕДНИОТ ЈОКИСТИК Заменете го прекинувачот

Име на производот, џојстик прекинувач Модел бр.XD2 PA14 Контакт 4 бр UI 600 V Ith 10a Име на производот JOYSTICK SWITCHMODEL NO

DEN 257.60
Безжичен Bluetooth GamePad Controller за игри за Android The The TV Box Tablet PC работи за апликација за игри Octupus Новак
Безжичен Bluetooth GamePad Controller за игри за Android The The TV Box Tablet PC работи за апликација за игри Octupus

✔platform : Андроид, ТВ кутија, компјутер, таблет лесно да се инсталира и лесно да се работи Безжично расто�

DEN 726.40
Слушалки за игри со пиење од 3,5 мм преклопени рамни стерео бас аудио хифи слушалки Новак
Слушалки за игри со пиење од 3,5 мм преклопени рамни стерео бас аудио хифи слушалки

Евтини играчи на рачни игри, купете квалитетна електроника за потрошувачи директно од добавувачите на �

DEN 0.33
Заменска батерија за HAC-015, HAC-016, HAC-A-A-JCL-C0, HAC-A-JCR-C0, контролор на прекинувачи HAC-006, HAC-BPJPA-C0 450MAH Li-полимер Новак
Заменска батерија за HAC-015, HAC-016, HAC-A-A-JCL-C0, HAC-A-JCR-C0, контролор на прекинувачи HAC-006, HAC-BPJPA-C0 450MAH Li-полимер

【Компатибилен модел на замена】 HAC015, HAC016, HACAJCLC0, HACAJCRC0, контролор на прекинувачи 【Параметри на батеријат

DEN 2.00
S2 целосна HD веб -камера 5 милиони AF камера 360 Rotatable ABS Digital Web Cam Поддршка 1080p 720p за видео конференција и Новак
S2 целосна HD веб -камера 5 милиони AF камера 360 Rotatable ABS Digital Web Cam Поддршка 1080p 720p за видео конференција и

1 : Комплетна HD : Сензор за камера со висока резолуција Максимална резолуција 2592*1944 Леќи со висока вгра�

DEN 2.00
Ретро конзола за видео игри 3,0 инчи мини рачен играч Новак
Ретро конзола за видео игри 3,0 инчи мини рачен играч

Евтини играчи на рачни игри, купете квалитетна електроника за потрошувачи директно од добавувачите на �

DEN 3.00
RGB MIX BETLIT со осветлување на 87 клучеви Анти-Ghosting Blue Red Switch за игра Новак
RGB MIX BETLIT со осветлување на 87 клучеви Анти-Ghosting Blue Red Switch за игра

Евтини играчи на рачни игри, купете квалитетна електроника за потрошувачи директно од добавувачите на �

DEN 764.80
Батерија за замена на ASDQW 600MAH/3.6V за Bell South P3306, S60502, TA241 HAC639, HAC660, HAC661, HAC664, HAC665, HAC667, HAC668, Новак
Батерија за замена на ASDQW 600MAH/3.6V за Bell South P3306, S60502, TA241 HAC639, HAC660, HAC661, HAC664, HAC665, HAC667, HAC668,

Одговара на оригиналниот број на дел : P3306, S60502, TA241 Детали за производот : NiMH, напон : 3.6 V, капацитет : 600m Ah, д

DEN 2.00
Преносен SSD 8TB Надворешен погон на цврста состојба 3124MB/S Брза брзина Флеш диск SSD Type C USB 3.1 за игри Windows Mac OS Новак
Преносен SSD 8TB Надворешен погон на цврста состојба 3124MB/S Брза брзина Флеш диск SSD Type C USB 3.1 за игри Windows Mac OS

Компатибилен е со системите за Windows, Mac OS и Android и поддржува компјутер, Mac Book, Android паметен телефон, итн 06868 QY

DEN 1272.00
Рачна конзола за игри Вградена видео игра 10000 игри Новак
Рачна конзола за игри Вградена видео игра 10000 игри

Евтини играчи на рачни игри, купете квалитетна електроника за потрошувачи директно од добавувачите на �

DEN 3.33