Dingzz 65 * 25 cm со голема големина на глава за чистење на главата за чистење за чистење на крпа Заменете ја крпа за чистење на домаќинства за чистење на домаќинства додат

Dingzz 65 * 25 cm со голема големина на глава за чистење на главата за чистење за чистење на крпа Заменете ја крпа за чистење

DEN 3214.24

Новак

Достапно за нарачка

Лесен за употреба, директно заменете ја оригиналната валкана или скршена подлога за четка. Перење, еднократно, долг животен век. Може ефикасно и брзо да го исчистите подот, да помогнат во намалувањето на времето за чистење и да се подобрат перформансите за чистење на МОП. Погодно е за различни површини и може ефикасно да исчисти тврдо дрво, керамички плочки, мермерни подови, итн. Исчистете го дневното одржување на семејството. Лесен за употреба, директно заменете ја оригиналната валкана или скршена подлога за четка. Перење, еднократно, долг животен век. Може ефикасно и брзо да го исчистите подот, да помогнат во намалувањето на времето за чистење и да се подобрат перформансите за чистење на МОП. Погодно е за различни површини и може ефикасно да исчисти тврдо дрво, керамички плочки, мермерни подови, итн. Исчистете го дневното одржување на семејството. Име : 65*25 см Голема замена на липата за замена : Памук Yarncolor : Кафе, виолетова, сина, мулти-боја : густа предиво од памук, силен капацитет на вода и добар ефект на чистење. Шевовите се деликатни, силни и можат да се користат долго време. Лесно за употреба, директно да ја замените оригиналната валкана или скршена подлога за моп. Подобрете ги перформансите за чистење на MOP.Suitable за најразлични површини и можат ефикасно да чистат тврдо дрво, керамички плочки, мермерни подови, итн. Задржете го дневното одржување на семејството.-За најдобри резултати, МОП треба да се заменува на секои 2-3 месеци . Изработено од микрофибер, издржлив и пријателски расположен. Пакуван : 1pcconversion : 1inch = 2,54cm, 1cm = 0,393incheswarm Совет : Ве молиме, ве молиме, ве молиме, ве молиме, потсетете се дека ефектите од осветлувањето, осветлувањето/контрастот на мониторот, итн., Може да има некои мали разлики во тонот на бојата на тонот на бојата на Фотографијата на веб -страницата и вистинската мерка.

Избор на клиент

Замена на единицата за бричење на дното на главата на главата за електричен бричење од 5000 серии Новак
Замена на единицата за бричење на дното на главата на главата за електричен бричење од 5000 серии

Компатибилен со 5000 серии : S5000 S5570 S5560 S5380 S5370 S5230 S5210 S5130 S5110 S5095 S5090 S5082 S5081 S5080 S5079 S5078 S5078 S5077 S5077 S5070 S5070 S5050 S5211 S527

DEN 191.84
Замена на главата на главата на пакетот, компатибилен со 2 резервоарот за замена на главата за замена на мол Новак
Либман чудо моп, 1 полнење Новак
Либман чудо моп, 1 полнење

Работи одлично на сите тврди подни површини Затегнување на микрофибер крева 20% повеќе тврдоглава нечис�

DEN 180.64
Четка Заменете Ја Главата, 3 Пакување, Спин Џогер Замена На Главата За Полнење Компатибилен За О Кедар EasyWrin 1-Резервоар Новак Попуст
Uxzdx cujux mop , сунѓер -моп со супер апсорбирана глава за сунѓер, мелодија за професионален абсорбент на сунѓер Новак
SH30 Замена Глави За Филипс Norelco Брич Серија 3000, 2000, 1000 и S738 Со Трајни Остри Ножеви, Комфорт Замена Ножеви SH30, Новак
ES9943 Машки Електрични Секачи За Замена На Брич Надворешна Фолија Компатибилна Со Panasonic ES9943 ES3800 ES3830 ES3831 ES3832 Новак
Носот &засилувач; Уво И Веѓи Тримери Замена Глави Компатибилен Со Oneblade Замена Глави За Филипс Norelco Новак
Носот &засилувач; Уво И Веѓи Тримери Замена Глави Компатибилен Со Oneblade Замена Глави За Филипс Norelco

"Компатибилност" : Компатибилен Со Filips Norelco One Blade ТРИМЕР QP2520 / 90,QP6510 / 70,QP6530 / 70,QP652070 "Заменливи Глави На Сечи

DEN 1.00
Leifheit 55311 чистач за чистач на кат, микро дуо, тиркизна Новак
Leifheit 55311 чистач за чистач на кат, микро дуо, тиркизна

Чистач на двојно влакна за дополнително темелно чистење Целокупната покривка лесно ги чисти рабовите и

DEN 1.00
Глави за замена на Норелко само за Норлеко 650TX/B и 550TL/B само. Новак
Глави за замена на Норелко само за Норлеко 650TX/B и 550TL/B само.

Самостојно заострување на ротационите лопати За блиски мазни бричење Се вклопува во моделите Norel Co 650 TX /

DEN 2.00
Nsade Chain Cleaning Pad Past Mop Mop Microfiber Coral Mop Замена на главата погодна за чистење на алатки за чистење црвено Новак
Nsade Chain Cleaning Pad Past Mop Mop Microfiber Coral Mop Замена на главата погодна за чистење на алатки за чистење црвено

Големина : Должина * Ширина 40 * 12cm, Конверзија : 1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,393 инч Увоз Електростатска, рампа за праш

DEN 595.20