PATIFEED 24 Бои Воздух Сува Глина, DIY Моделирање Глина За Деца, Мека &засилувач; Ултра Светлина Магија Глина Со Вајање Алатки, Играчки Подароци За Возраста 3 4 5 6 7 8+ Години М

PATIFEED 24 Бои Воздух Сува Глина, DIY Моделирање Глина За Деца, Мека &засилувач; Ултра Светлина Магија Глина Со Вајање Алатки,

DEN 3.33

Новак

Достапно за нарачка

24 бои глина. 1 проектна брошура. 3 глинени алатки. 24 Бои Глина Во собата : овој воздух сува глина комплет доаѓа со 24 различни бои контејнери на глина, 3 вајарство алатки и упатство книга. Комплетен комплет глина за моделирање, исто така, идеален подарок за вашите деца. Мека и Растеглива Воздушна Глина : оваа глина за моделирање е супер лесна, еластична, нелеплива, може да се протега по желба, лесна за обликување.Совршен за мали раце на децата. Идеален Подарок За Деца : овој магичен глинен комплет ако е совршен подарок за деца. Малите ќе бидат потопени во глинена игра,стимулирајќи имагинација, креативност и практични вештини со играње. Брза Глина За Сушење На Воздух : нашата глина не бара сушење на рерната,само едноставно ставете ги надвор 1-2 дена, ќе добиете Уметничко Дело. Поддршка : ако вашиот производ не работи правилно, ве молиме контактирајте не директно. Секој проблем со нашите производи ќе биде приоритет решен во рок од 24 часа. ПАТИФЕД Моделирање Глина Комплет. ПАТИФЕД помина долг пат во индустријата за глина, и ние сме посветени да им дозволиме на децата да се потопат во радоста да си играат со глина додека стимулираат бескрајна креативност, имагинација и практични вештини.

Избор на клиент

3дроза Слика На Зборови Искористете Ја Глината На Сликата На Глина Мувла-Биро Рампа Место Душеци Новак
3дроза Слика На Зборови Искористете Ја Глината На Сликата На Глина Мувла-Биро Рампа Место Душеци

Голем биро рампа, 23 "х 16" со .08 " висина која ќе се сместат многу големини уреди Разновиден за дома, канцела

DEN 166.40
Бела Каолинска Глина во Прав | 1 фунта | Козметичко Одделение | Природна | САМОСТОЈНА Маска за Лице Новак
Бела Каолинска Глина во Прав | 1 фунта | Козметичко Одделение | Природна | САМОСТОЈНА Маска за Лице

100% Чиста Каолинска Глина е козметичка глина што се користи во ладен процес сапун, бомби за капење и маск�

DEN 0.67
VRINDAVANBAZAAR.COM Шри саксии Направени од црвена Глина-1 кг Новак
VRINDAVANBAZAAR.COM Шри саксии Направени од црвена Глина-1 кг

ТекстураПриближно 3 инчи, Прашина, Средно крцкава, лесно се крши и се претвора во мазна прекрасна тексту�

DEN 717.44
Кох-И-НУР 013170800000 Керапласт Моделирање На Сушење На Воздухот Глина-Бело Новак
Кох-И-НУР 013170800000 Керапласт Моделирање На Сушење На Воздухот Глина-Бело

Кох И Нур е познат по огромниот избор На Бои, Креда, моливи, шаблони и геометрија ПРОИЗВЕДЕНИ ВО ЧЕШКА СО

DEN 418.88
ПОДАРОК НА ЈОГИ-Славење здравје Мулти пакет | Каолин Глина 14оз + Расул Глина 1лб за пакет Новак Попуст
ПОДАРОК НА ЈОГИ-Славење здравје Мулти пакет | Каолин Глина 14оз + Расул Глина 1лб за пакет

★ ???? ???????? : Поради својата единствена молекуларна структура, маската Од Каолин има способност да апсорб

DEN 359.68