Хемотон 2 парчиња Ув Епоксидна Смола Калапи Силиконски Послужавник За Овошје Мувла За Фрлање Подлога Мувла За Овошни Садови Мувла ЗА Фрлање Смола Сами Декорација Н

Хемотон 2 парчиња Ув Епоксидна Смола Калапи Силиконски Послужавник За Овошје Мувла За Фрлање Подлога Мувла За Овошни Садови

DEN 1.67

Новак

Достапно за нарачка

Комплетот доаѓа со калап за голем послужавник од 1 парче и калапи за подлога од 1 парче. Калапите за лиење смола се изработени од издржлив силиконски материјал, со флексибилен и мек. Со уникатната форма на цвеќе, украсете го вашиот дом со поинаков стил. Создадете свои шарени уметнички дела од смола, како што се подметачот, украсите на бирото, винската подлога. Со мазната и сјајна внатрешна површина, лесно е да се ослободат вашите готови смоли работи надвор од калапите откако ќе заврши излечи, не грижете се за лепливата. Опис Оваа ставка е калап ЗА самостојна употреба. Направено од безбеден и издржлив силиконски материјал, пренослив и со мазна површина на огледалото. Идеален за употреба на епоксидна мувла за подлога, за да направите шарен украс на работната површина самостојно. Лесен за чистење и повеќекратна употреба мувла за професионална или практична употреба. Карактеристики-Боја : Транспарентен-Материјал : Силиконски-Големина С : Околу 12х1см/ 4. 72х0. 39 инчи - Големина Л : Околу 34. 40Х34. 40Х1. 00см/ 13. 52Х13. 52Х0. 39во-калапите за леење смола се изработени од издржлив силиконски материјал, со флексибилен и мек.- Комплетот доаѓа со калап за голем послужавник од 1 парче и калапи за подлога од 1 парче.- Со уникатната форма на цвеќе, украсете го вашиот дом со поинаков стил. - Со мазна и сјајна внатрешна површина, лесно е да се ослободи вашата готова смола работи надвор од калапи откако ќе заврши излечи, не грижете се за леплива. - Создадете свои шарени уметнички дела од смола, како што се подметачот, украсите на бирото, винската подлога.- Боја : Транспарентна.- Големина : 34. 4Х34. 4Х1СМ. Пакет Вклучувајќи 1 x голем послужавник мувла 1 x мал подлога мувла.

Избор на клиент

0068-Флексибилни ФГ Силиконски Прес Мувла На Кукла Лице Кабина Новак
0068-Флексибилни ФГ Силиконски Прес Мувла На Кукла Лице Кабина

Флексибилна Храна Одделение Силиконски Калап На Зомби Или Дух Кукла Лице Кабина ПРЕД КУПУВАЊЕ, ВЕ МОЛИМ

DEN 787.20
Трон силиконски Мувла Сапун Гипс Восок Смола Глина 5оз Новак
Трон силиконски Мувла Сапун Гипс Восок Смола Глина 5оз

Еден од еден вид дизајнправи одлична идеја за изработка на подарок Овој Калап за Сапун е изработен од 100%

DEN 3.33
Funshowcase Mockingbird Инспириран Пециво Бонбони Силиконски Калап За Декорација На Торта, Cupcake Topper, Полимерна Глина, Новак
Маусонг Крилја Силиконски Фондан Мувла Чоколадо Полимер Глина Мувла Новак
Маусонг Крилја Силиконски Фондан Мувла Чоколадо Полимер Глина Мувла

МАТЕРИЈАЛ : Силикон ГОЛЕМИНА : 2,76 х 2,76 х 0,39 инчи (7х7х1см) ЛЕСЕН за УПОТРЕБА : Лесен за расклопување, употреб

DEN 2.67
Мн271 Големи Маринци Обележја Мувла Новак
Мн271 Големи Маринци Обележја Мувла

Флексибилен И Издржлив Високо Детални Погоден за Секое Ниво На Вештина Оваа мувла со една празнина може

DEN 383.84