Запчаници за игри Pulsar - PTFE нозе на глувчето за XLite Wireless / V2 & V2 мини безжични глувци Премиум скејт 0,6мм

Запчаници за игри Pulsar - PTFE нозе на глувчето за XLite Wireless / V2 & V2 мини безжични глувци Премиум скејт 0,6мм

DEN 0.67

Новак

Достапно за нарачка

Xlite безжични стапала на глувчето / скејт. 100% чиста девица ptfe. Дебелината од 0,6мм ќе ви даде малку подобра точност за следење, но неговиот живот ќе биде пократок од оригиналниот скејт од 0,8 мм. Xlite безжични стапала на глувчето / скејт. 100% чиста девица ptfe. Дебелината од 0,6мм ќе ви даде малку подобра точност за следење, но неговиот живот ќе биде пократок од оригиналниот скејт од 0,8 мм.

Избор на клиент

AOIBOX RGB Gaming Gaming Pad, LED мека екстра проширена голема подлога на глувчето со 14 режими на осветлување 2 осветленост, Новак
SpeedLink Enmate RGB полнење со глувци за игри со глушец со функција за полнење со индукција сива Новак
SpeedLink Enmate RGB полнење со глувци за игри со глушец со функција за полнење со индукција сива

Вграден полнач од 5 вати за безжично полнење со поставување на паметен телефон на идот Површина за оптов

DEN 2.00
Славен модел О + славен банџи за глувци Новак
Славен модел О + славен банџи за глувци

Точка 1 : Славен модел О (мат бело) Точка 2 : Славно банџи на глувчето (бело) Точка 1 : Славен модел О (мат бело

DEN 3.33
Razer Basilisk - Chroma овозможи RGB FPS Gaming глушец - Најпрецизен сензор за светови - удобен спој за зафат w/ dpi спојка Новак
Razer Basilisk - Chroma овозможи RGB FPS Gaming глушец - Најпрецизен сензор за светови - удобен спој за зафат w/ dpi спојка

Овој овластен реновиран производ е тестиран и сертифициран за да изгледа и да работи како ново Процесот

DEN 3.00
Roccat Kain 120 AIMO RGB PC Gaming глушец - црно Новак
Roccat Kain 120 AIMO RGB PC Gaming глушец - црно

Копчињата за кликнување на титан се шармираат и имаат пролет со ниска толеранција која ја перница секо�

DEN 1.00
Shenligod [2PCS] игри глушец жичен ергономски игра USB компјутерски глувци RGB Gamer Desktop Laptop PC Gaming Gaming, 6 копчиња Новак
Shenligod [2PCS] игри глушец жичен ергономски игра USB компјутерски глувци RGB Gamer Desktop Laptop PC Gaming Gaming, 6 копчиња

【Гејминг глушец】 со 6 копчиња за создавање сопствени конфигурации; Оптички сензор со висока точност со

DEN 2.33
Црн Mad Catz Rat8 жичен оптички глувче со игри со гејмер со Glide 4 Новак
Црн Mad Catz Rat8 жичен оптички глувче со игри со гејмер со Glide 4

Прецизно инженерство : Rat8 е конструиран околу супер лесна алуминиумска шасија што гарантира дека позиц�

DEN 1280.00
Corsair Glaive - RGB Gaming глушец - Удобно и ергономски - заменливи зафати - 16000 DPI оптички сензор - Алуминиум Новак
Corsair Glaive - RGB Gaming глушец - Удобно и ергономски - заменливи зафати - 16000 DPI оптички сензор - Алуминиум

Контурирана форма : Дизајнирано за да можете да играте подолго без замор Прилагодено, гејминг одделение

DEN 1919.84
Cougar Minos XT 4000 DPI Оптички сензор за игри со глувче со осветлување RGB Новак
Cougar Minos XT 4000 DPI Оптички сензор за игри со глувче со осветлување RGB

Оптички сензор за игри ADNS3050, 4000 DPI резолуција Тип на игри FPS / MMORPG / MOBA / RTS, вградена меморија 128 kb...

DEN 2.33
Славен модел О- гејминг глушец, мат бело + славни Г-флои Полирани керамички нозе на глувчето за о/о глушец Новак
Razer Gaming Gaming Bungee V2 + Basilisk v2 жичен пакет на глувци Новак
Razer Gaming Gaming Bungee V2 + Basilisk v2 жичен пакет на глувци

Контрола на кабелот без влечење (до 3,2 мм) Пролетна рака отпорна на 'рѓа Пондерирана основа за стабилност

DEN 2448.00