Логитех М590 Мулти-Уред Молчи

Логитех М590 Мулти-Уред Молчи

-140 %

DEN 588.80

Новак

Достапно за нарачка

Технологија За Поврзување На Уредот Со Покажување : Безжична. Безжична Технологија За Насочување На Уредот : Bluetooth/Радиофреквенција. Откривање На Движење : Оптички. Резолуција на движење : 1000 дпи. Број На Вкупно Копчиња : 7. ТИШИНА И ПРОТОК Молчење.. М590 Мулти-Уред Тивко ви овозможува да ги поминете вашите задачи со бесшумна ефикасност. Користејќи ЛОГИТЕХ ПРОТОК, тој има речиси магичен капацитет за беспрекорно навигација на два компјутери и копирање-залепете од еден на друг. Неговото намалување на бучавата со 90% кликнување гарантира дека нема да ги вознемирувате оние околу вас. КЛУЧНИ КАРАКТЕРИСТИКИ БЕЗ НАПОР МУЛТИ-КОМПЈУТЕРСКИ РАБОТЕН ТЕК Ослободете го потенцијалот На М590 Со Проток На Логитех, за најмазен работен тек помеѓу компјутерите. Ќе можете да го преместите курсорот на глувчето преку два компјутери, па дури и да копирате / залепите текст, слики и датотеки од еден компјутер на друг. Тоа е поефикасно од испраќање е-пошта. УЖИВАЈТЕ ВО ЗВУКОТ НА ТИШИНАТА со истото чувство на кликнување и над 90% намалување на бучавата на звукот на кликнување, М590 обезбедува тивко искуство за вас и вашите соседи. Плус, М590 има стапала изработени од материјал со високи перформанси и гумено тркало за тивко лизгање и лизгање. ВИСОКО ПРЕЦИЗНО ЛИЗГАЊЕ На нашите микро-прецизни пакети со тркала за лизгање повеќе жлебови на милиметар, така што ќе се движите побрзо и полесно низ долги веб-страници. 2 КОПЧИЊА ЗА ПАЛЕЦОТ двете копчиња за палецот ви даваат дополнителна контрола токму таму каде што ви треба. Тие се програмирани да се движат наназад и напред преку веб-страници, но можете да ги прилагодите за да го прават токму она што го сакате На MAC® OS X И Windows®со преземање На Софтвер Logitech Options. 2-ГОДИШНО ТРАЕЊЕ НА БАТЕРИЈАТА овој глушец продолжува со 24 месеци напојување на една batt батерија. Автоматскиот режим на мирување и прекинувачот за Вклучување/Исклучување заштедуваат енергија, додека индикаторското светло на батеријата ги елиминира досадните изненадувања.

Избор на клиент

Тешко Куќиште За Логитех Мх Мајстор 3 Мајстор 3 Мајстор 2 Напредно Безжично Патување Со Глувче Торбичка За Носење Новак
Razer Глувчето Bungee V3 Chroma-Глувчето Кабел Носителот СО RGB Осветлување Црна Новак
Razer Глувчето Bungee V3 Chroma-Глувчето Кабел Носителот СО RGB Осветлување Црна

Пролетна Рака Со Кабелски Клипбанџито на глувчето одговара на повеќето кабли на глувчето и е обложено с

DEN 872.00
3DConnexion Spacemouse Enterprise USB лево со 31 клучеви, 3DX-700056 Новак
3DConnexion Spacemouse Enterprise USB лево со 31 клучеви, 3DX-700056

Овозможува проширен дизајн кој овозможува приоритизација на услугата за податоците Дизајн што обезбед

DEN 0.67
ЛЕД Безжичен Глушец, Тенок Блутут Глушец На Полнење, Преносни Тивки Безжични Компјутерски Глувци со BLUETOOTH 5.1+USB Приемник, Новак Попуст
Dell MS111 USB глушец за компјутер Новак
Dell MS111 USB глушец за компјутер

Поврзување : жичен 4 пински USB тип A Сензор за следење : Оптички LED Брзина на следење на курсорот (DPI) : 1000 dpi (

DEN 3.33
Глувчето Анти-Лизга Зафат Лента За Logitech G Про Безжичен Глушец ) Новак
Глувчето Анти-Лизга Зафат Лента За Logitech G Про Безжичен Глушец )

СПЕЦИЈАЛНО КАЛИБРИРАНА ГОЛЕМИНАПредНамалување, овој модел е специјално дизајниран За Logitech G Pro Безжиче�

DEN 2.67
ЏСЕСА 2 Спакувајте Ги Изворите На Тркалата На Глувчето За Logitech G500S G502 G700 G700S M705 M950 Делови За Поправка На Глувчето Новак
Корсар М55 ПРО РГБ, Амбидекстрозен Мулти-Зафат Оптички Гејмерски Глушец, Црн Новак
Корсар М55 ПРО РГБ, Амбидекстрозен Мулти-Зафат Оптички Гејмерски Глушец, Црн

Разновиден Амбидекстрозен Дизајн : Играјте На највисоко ниво со двете раце користејќи го вашиот најудо�

DEN 1.00
長尾製作所 нагао Сеисакушо Нб-ГЛУШЕЦ - ДП03 Посветен Штанд За Прикажување За Прекрасен Глушец / Гејмерски Глушец Новак