1 до 8 Електрична Грејна Подлога За Елек/Палто/Крпа - Таблети За Треска Од Ткаенина - Надворешен Затворен Зимски Комплет За Затоплување На Рацете - Мини Пренослив УСБ-

1 до 8 Електрична Грејна Подлога За Елек/Палто/Крпа - Таблети За Треска Од Ткаенина - Надворешен Затворен Зимски Комплет За

DEN 1492.80

Новак

Достапно за нарачка

Qule ️ quast reation quast reation : Греење за 30 секунди, побрзо отколку што мислите, одличната грејна подлога има функција за автоматско исклучување, треба да имате болки во грбот. (Не користете во влажна средина, ве молиме исушете темелно пред употреба). Flurvz ️ qvz SAFT МАТЕРИЈАЛ : неткаен материјал + композитни влакна + Силиконски конец Дебелина : 0,3 (мм) size големина На Подлогата : 11cm x 7cm. Оваа загреана подлога за уживање во активности на отворено како риболов, кампување, пешачење, мотоциклизам, скијање, лов, качување или некои работи на отворено. Quler ️ qw Usb Полнење Q : Пренослива употреба, мала тежина, лесна за носење, подготвена за вашата зима. USB порта врска, линк до вашиот мобилен напојување, го носат со вас, топлина!. Qultra-тенок, лесен и флексибилен полиимиден грејач може брзо да обезбеди топлина до местото каде што е потребно. Широко се користи во електронско производство, медицинска опрема и научни инструменти. Quer quer SUPER SECURITY qu : полиимидниот филм има одлична диелектрична јачина, одлична електрична јачина, совршена ефикасност на пренос на топлина и добра стабилност на отпорот. Безбеден за употреба и стабилни перформанси. Греење Филм Греење Филм Греење Филм Елек Елек Надолу Јакна Греење Филм Карактеристика : Мерки на Претпазливост за употреба на таблети за греење : -не дозволувајте бебиња или луѓе кои не се доволно чувствителни на топлина. - Нема крпа за греење со игла, строго напојувана за употреба кога нема никој во просторијата . - Не користете во влажна средина, ве молиме исушете ја темелно пред употреба. Боја : големина На Црна Подлога : 11см х 7см Материјал : неткаен материјал + композитни влакна + Дебелина на силиконски конец : 0,8 (СМ) - Едноставен и удобен за употреба. - Електрична грејна подлога ЗА САМ греење на облеката. - Материјалот е безбеден, а температурата е превисока за лесно да предизвика повреда на вашата кожа. - Инсталирајте го директно на јакни на отворено, елеци и друга облека за да се загреете. - USB порта линк, линк до вашиот моќ банка, можете да го носат со вас и да се добие топла! Содржина на пакетот : 1 х грејна подлога(1 до 8).

Избор на клиент

Фотон Кревет Енергија Кревет Физиотерапија жад здравје子子 Новак
Фотон Кревет Енергија Кревет Физиотерапија жад здравје子子

光子床能量床 理疗玉石养生 床垫负离子红 外线坐垫 期待你开心购买,运输时间大多在:10-15天签收,所有订单都会提前签收,我们期待

DEN 1.67
Термофор MaxHEAT Автоматски Влажна Топлина Пакет, Големи, Модел 155 Новак
Термофор MaxHEAT Автоматски Влажна Топлина Пакет, Големи, Модел 155

Ќе добиете (1) Термофор Макс Влажна Грејна Подлога, Големина Голема 14" х 27" Модел 155 НЕСПОРЕДЛИВО ОЛЕСНУВА

DEN 1023.20
USB Греење Филм - 1 ПАРЧИЊА Црна 5V USB ЈАГЛЕРОДНИ Влакна Греење Мат 20x10cm Глувчето Рампа Топло Ќебе Новак
USB Греење Филм - 1 ПАРЧИЊА Црна 5V USB ЈАГЛЕРОДНИ Влакна Греење Мат 20x10cm Глувчето Рампа Топло Ќебе

Главно се користи за загревање на рамото, вратот, половината, грбот, стомакот и перницата или креветот з�

DEN 107.04