Стоечко Биро Громет 4.7 х 11.8 - Организатор На Правоаголна Жица-Управување Со Кабли за Биро За Компјутерска Канцеларија

Стоечко Биро Громет 4.7 х 11.8 - Организатор На Правоаголна Жица-Управување Со Кабли за Биро За Компјутерска Канцеларија

DEN 3.33

Новак

Достапно за нарачка

Голема метална маса за биро со отворање на капакот и меки влакна за организирање и држење кабли. 4. 7х11, 8 инчен громет за стоечки маси. Компатибилен со Прогресивно Биро 60х30, 72х30 и беспрекорни аголни Маси!. 18 месеци гаранција!. Дознајте повеќе додатоци за биро за управување со кабли и тркала за биро на Нашата Продавница за Брендови!. громет. Оваа масичка за маса одговара на нашите поголеми таблети 60" х 30" и 72" х 30" за да обезбеди безбедна и сигурна област низ која ќе поминат вашите кабли. Се одликува со мек затворен капак што го олеснува отворањето и затворањето на шипката за да се овозможат повеќе кабли. Ние Сме Прогресивни Автоматизации, еден од најдобрите американски производители и дистрибутери на производи со линеарно движење, стоечки клупи и додатоци за биро ширум светот. Имаме повеќе од една деценија искуство во индустријата и секогаш се стремиме кон повеќе. Ние курираме и дизајнираме додатоци за биро за да го подобриме вашиот работен простор и да го комплиментираме вашето стоечко биро! Секој производ е ригорозно тестиран за да се осигура дека тие се долготрајни, ergономски и висококвалитетни додатоци на вашиот работен простор. Ние се обврзуваме на посни производствени практики кои го намалуваат користењето на отпадот, енергијата и водата, како и поздрав начин на живот, заедница и планета. Сепак, не застанувајте тука-видете го нашиот целосен опсег во Нашата Продавница за Брендови.

Избор на клиент

Legrand-На-Q F2242 2.5 Инчен Grommet Прстен Новак
Legrand-На-Q F2242 2.5 Инчен Grommet Прстен

ГРОМЕТ ПРСТЕН : Громет прстените се идеални за структурирана дистрибуција на жици ОТПОРЕН НА МАСЛО : го �

DEN 35.68
Опрема Обред Производство 615 Морски 2 Црна Гума Местење Grommet Новак
Опрема Обред Производство 615 Морски 2 Црна Гума Местење Grommet

Количина На Пакетот : 1 Тип На Производ : Авто Додаток Тежина На Пакетот : 0,068 Кг Земја На Потекло : Сад Риг �

DEN 2.00
25 Пакет 5/16 ПРОЕКТ Гума Grommet Заштитен Ѕид Дупка Приклучок Заптивка Жица Електрични RG516 Новак
25 Пакет 5/16 ПРОЕКТ Гума Grommet Заштитен Ѕид Дупка Приклучок Заптивка Жица Електрични RG516

(25) ПК 5 / 16 ИНЧНИ ГУМЕНИ ГРОМОВИ МОНТИРАЊЕ ДУПКА 3 3 / 8 ИНЧИ ДЕБЕЛИНА НА ДУПКАТА ЗА МОНТИРАЊЕ 1 1 / 16 ИНЧИ ОВА �

DEN 143.52
uxcell Страничен Капак Grommet Еднострана Гумена Мијалник 2Set Новак
uxcell Страничен Капак Grommet Еднострана Гумена Мијалник 2Set

Вкупно 2 Комплети Секој сет вклучува 4 тркалезни и 2 овални громови Одлична замена за користена или оштет

DEN 0.67
Челични Гумени Производи 70-4728-20 Универзален Асортиман На Гумени Громови-99 Парчиња Новак
Челични Гумени Производи 70-4728-20 Универзален Асортиман На Гумени Громови-99 Парчиња

99Парчиња Целосно обликувана од висококвалитетна гума до оем спецификации за инсталирање за автентично

DEN 2.33