CS Osborne N1-6 никел обложени и обични мијалници PK/144

CS Osborne N1-6 никел обложени и обични мијалници PK/144

DEN 2.00

Новак

Достапно за нарачка

CS Osborne N1-6 Никел обложени и обични мијалници PK/144. Големина бр. Дијаметар на дупката кога е поставена (во) тежина по бруто UPC бр. (Lbs) (Оз) 00 3/16 - 2 13112 0 1/4 - 5 13114 1 9/32 - 8 13116 2 3/8 - 12 13118 3 7/16 1 2 13120 4 1/2 1 8 13122 5 5/8 1 12 13124 6 13/16 6 - 13126.

Избор на клиент

00x 11/64 '' Brassshop Grommets Qty 500 - BuyGrommets Новак
00x 11/64 '' Brassshop Grommets Qty 500 - BuyGrommets

#00x 11 / 64 '' Месинг #00x 11 / 64 '' Месинг #00x 11 / 64 '' Месинг клипови за месинг Самостојно пирсинг професионален вис�

DEN 796.80
Гума за меканикс гума за монтирање со големина 60 x 30 mm овална двострана за пакет за заштита од жица од 6 Новак
Гума за меканикс гума за монтирање со големина 60 x 30 mm овална двострана за пакет за заштита од жица од 6

Големината на „дебелината на жлебот“ е референца за дебелината на плочата Големината на „дијаметарот

DEN 639.84
3 ClipsShop & Micron Компатибилен Grommet Die Set Новак
3 ClipsShop & Micron Компатибилен Grommet Die Set

#3 (7 / 16 инчи ID) Громатска поставка умре Фабрикуван во долготраен не'рѓосувачки челик Компатибилен со пов�

DEN 200.00
Grommet, Buna-N, MS 35489-63, PK25 Новак
Grommet, Buna-N, MS 35489-63, PK25

✅ Grommet, BunaN, MS 3548963, PK25 ✅ Внатре во дија (А) : 3 / 16 in ✅ Надвор од Дија (Б) : 7 / 8 in ✅ целосна дебелина (в) : 5 / 16 in ✅ �

DEN 254.08
Многу од 8 гумени громови 1-3/4 Внатрешен дијаметар- 3/8 Грв ширина- се вклопува 2 дупка Новак
Многу од 8 гумени громови 1-3/4 Внатрешен дијаметар- 3/8 Грв ширина- се вклопува 2 дупка

Внатре во дијаметар : 13 / 4 " Ширина на жлебот : 3 / 8" Fits : 2" Drill Holes Package Includes : 4 Rubber Grommets Rubber Grommets are Commonly Used for Wirin

DEN 639.84
Aftermarket 5701351001 Grommet Новак
Aftermarket 5701351001 Grommet

Оригинален дел од ОЕМ за задниот дел ОЕМ ГРОМЕТ Број на дел : 5701351001 може да не вклучува оригинален пакет..

DEN 1.00
100 парчиња 4мм внатрешен дијаметар гумен кабел за жици за заптивки Новак
100 парчиња 4мм внатрешен дијаметар гумен кабел за жици за заптивки

Овие громи се користат за заштита на кабли или цевки што минуваат низ метални панели Тие можат да се про�

DEN 291.20
Многу од 50 гумени громи 1/4 во дијаметар - 3/8 дебела - вклопена во дупка од панел 7/16 Новак
Многу од 50 гумени громи 1/4 во дијаметар - 3/8 дебела - вклопена во дупка од панел 7/16

Внатре во дијаметар : 1 / 4 " Ширина на жлебот : 1 / 4" FITS : 7 / 16 "Дупки за дупчење Пакет од 50 гумени громови Гумав

DEN 1.00
ГРОМЕТ, СБР, 1, 3/8 ID, 5/8 DIA, PK100 Новак
ГРОМЕТ, СБР, 1, 3/8 ID, 5/8 DIA, PK100

✅ Grommet, SBR, 1, 3 / 8 ID, 5 / 8 DIA, PK100 ✅ Внатре во дија (А) : 3 / 8 in ✅ Надвор од дија (Б) : 7 / 8 in ✅ Гумен материјал : SBR...

DEN 422.40
3x5 Тексас Дојди и земи го тоа 150д ткаен поли најлон знаме 5х3 банер Громети Новак
3x5 Тексас Дојди и земи го тоа 150д ткаен поли најлон знаме 5х3 банер Громети

3'x5 '(стапало) (90 см x 150 см) Супер полиестерско знаме 4 реда на шиење на страната на мувата и громите УВ блок

DEN 206.08
Ренесанса домашна едноставност чиста панел за гром Новак
Ренесанса домашна едноставност чиста панел за гром

Ткаенина : 85% полиестер / 15% постелнина, Громет : 100% железо Чиста панел за гром Направено во Кина...

DEN 282.08
X-Dree 29mm Dia Double Sades гумена жица Grommets Gasket прстен кабел заштитник црна 50 парчиња (29мм диа двојни страни Гуарнизион Новак
Пулс /Ларсен - Громет, пластика, 3/4 дупка, /100pk Новак
Пулс /Ларсен - Громет, пластика, 3/4 дупка, /100pk

Флексибилни централни прсти зафаќаат жици за која било големина до 5 / 8 "дијаметар Пластичен флексибиле�

DEN 143.84