Dmquanlian Прозорец Гумен Повеќенаменски Прозорец Почиста Четка Креативни Стакло Чистење Стругалка За Дома Бања Плочка Стакло

Dmquanlian Прозорец Гумен Повеќенаменски Прозорец Почиста Четка Креативни Стакло Чистење Стругалка За Дома Бања Плочка Стакло

DEN 87.84

Новак

Достапно за нарачка

Quality Callity Tersation Е Изработен од висококвалитетни пп и тпр материјали кои ќе ви помогнат безбедно да чистите без да гребете чувствителни површини за да ги задоволите сите ваши потреби од дома до професионалец. ●Уникатен Дизајн●гуменот за прозорци доаѓа со дизајн на жлеб, многу лесен за расклопување и има две цели на стружење и перење, што го прави вашето секојдневно чистење на стаклото полесно и поефикасно. ●Предност●со висечки дупки, можете да закачите складирање, да заштедите простор, лесно да го подигнете и спуштите. Лесниот дизајн гарантира дека вашите раце нема да се уморат да го држат. ●Широка Апликација Е Погодна За кади, тушеви, стаклени врати и прозорци, басени, бањи, ѕидови и подови, прозорци за автомобили и други сценарија, без разлика каде се наоѓате, со тоа можете да ја направите вашата работа полесна и побрза. ●Мултифункционален ● Лесен за употреба за отстранување на нечистотија, ѓубре и нечистотија од прозорците, шофершајбните на автомобилот и другите стаклени површини. Може да го користат голмански професионалци или во различни комерцијални средини. Dmquanlian Прозорец Гумен Повеќенаменски Прозорец Почиста Четка Креативни Стакло Чистење Стругалка За Домашна Бања Плочка Стакло.

Избор на клиент

3 Пакување На Црна Патка Бренд Прозорец И Шофершајбната Чистење Сунѓер И Гума Гумен Новак Попуст
3 Пакување На Црна Патка Бренд Прозорец И Шофершајбната Чистење Сунѓер И Гума Гумен

Вклучува (3) Гумени Широко меко гумено сечило и Најлонски сунѓер за бубачки рачката е направена од тврд�

DEN 191.84
Тотем | Ултра Меки Соларни Панел Чистење Четка &засилувач; Гумен Новак
Тотем | Ултра Меки Соларни Панел Чистење Четка &засилувач; Гумен

Ултра Мека Четка За Чистење На Влакната Не Гребење Влакна Гумен Браник За Осигурување На Површини Сафти

DEN 1.00
Унгер ПБ45А 18 Чистење И Гумен Санитарна Четка Новак
Унгер ПБ45А 18 Чистење И Гумен Санитарна Четка

Чистење и гумен со комбинирана санитарна четка Цврсти полипропиленски влакна за чистење 4 " природна цр�

DEN 303.84
ВИКАН Виолетова 24 Фиберглас Кат Гумен Новак
ВИКАН Виолетова 24 Фиберглас Кат Гумен

Со овој практичен гумен со едно сечило со рачка Од Викан, вашите прозорци ќе изгледаат без ленти и крист�

DEN 159.52
Унгер ПБ55А 22 Санитарна Четка Чистење И Гумен Новак
Унгер ПБ55А 22 Санитарна Четка Чистење И Гумен

Производител : Унгер Производител : Унгер Чистење и гумен со комбинирана санитарна четка со цврсти поли�

DEN 619.36
Глобалвелс Прозорец Алуминиум Бришач со Сечилото 35см Нови Новак
Глобалвелс Прозорец Алуминиум Бришач со Сечилото 35см Нови

3576364031 Материјал : Алуминиум + ПП Повеќе заштеда на труд и побрзо при чистење на стаклен прозорец и застак

DEN 1.33