Шалуоман гума гума гума гума за РЦ 1:10 на пакет со патни автомобили од 4

Шалуоман гума гума гума гума за РЦ 1:10 на пакет со патни автомобили од 4

DEN 159.84

Новак

Достапно за нарачка

Материјал : Мека гума. Дијаметар : 64-65мм. Вклучена пена. Отпорен на абење и издржлив. Добра замена за вашиот RC 1 : 10 на патниот автомобил. Материјал : Мека гума. Дијаметар : 64-65мм. Вклучена пена. Отпорен на абење и издржлив. Добра замена за вашиот RC 1 : 10 на патниот автомобил. Гумени гуми : Материјал : Мека гума Дијаметар : 64-65мм Ширина : 26-27мм Содржина на пакет : гуми гуми од 4 парчиња.

Избор на клиент

Континентал Шилдвол Планински Велосипед Гума - Замена На Сите Терени Мтб Гума Новак
Континентал Шилдвол Планински Велосипед Гума - Замена На Сите Терени Мтб Гума

Класична натпреварувачка гума која се чувствува како дома На Светското Првенство Во КросКантри или на �

DEN 1.00
Ригиден велосипед на континенталниот унисекс, тире-црна, 700 x 23 C 23-622 Новак
Ригиден велосипед на континенталниот унисекс, тире-црна, 700 x 23 C 23-622

Континенталната гума за преклопување на патот е направена со ткаенина од полиамид во Дураскин за да се �

DEN 1.33
Континентална ултра спорт III велосипед за велосипеди за велосипеди Новак
Континентална ултра спорт III велосипед за велосипеди за велосипеди

Чиста зафат заснована на активирани силикатни соединенија, Ultra Sport III нуди извонредни својства на зафат

DEN 500.80
Duratrax Class 1 Ascend CR C3 1,9 црна/CHR 2 DTXC4072 Новак
Duratrax Class 1 Ascend CR C3 1,9 црна/CHR 2 DTXC4072

Преглед : Овие Duratrax Ascend Предните и задните гуми се големина од класа 1 (4,19 "надворешен дијаметар) за изгле�

DEN 1452.80
Traxxas 5563 гуми со ребрести предни 2,8 со инсерти, Јато, 2-парчиња Новак
Traxxas 5563 гуми со ребрести предни 2,8 со инсерти, Јато, 2-парчиња

Користете делови за акции на Traxxas и хопап за да извлечете максимум од вас возила Traxxas RTR Овој производ е н�

DEN 2.33
Континентална гума за гуми 2022 Новак Попуст
Континентална гума за гуми 2022

Познат низ целиот свет за легендарната заштита и издржливост на пункција Дизајнот на влекачи го постав�

DEN 726.88
BQLZR 2.56 OD Black RC 1:10 стрели шема гума гумена гума гума се вклопува на пакетот за автомобили со трки од 4 Новак Попуст
BQLZR 2.56 OD Black RC 1:10 стрели шема гума гумена гума гума се вклопува на пакетот за автомобили со трки од 4

Направено од гума, совршена замена за вашиот комплет и лесен за инсталирање Погодно е за РЦ 1 : 10 на автом�

DEN 201.92
Hobbysoul 4PCS1/10 легура RC Drift на тркалото на патот прилагодливо офсет за Kyosho HPI HSP Новак
Hobbysoul 4PCS1/10 легура RC Drift на тркалото на патот прилагодливо офсет за Kyosho HPI HSP

Офсет +3мм / 0мм / 3мм Хекс 12мм 4 парчиња / сет Високи перформанси со карактеристичен и агресивен изглед...

DEN 1152.00
Континентал Гран При 5000 С Тр Гума Без Цевки Новак
Континентал Гран При 5000 С Тр Гума Без Цевки

Компатибилен до 5 бари Лазер Зафат, структурата на ласерскиот микропрофил се фокусира на пределот на ра�

DEN 1268.48
Серфас Дрифтер Гума СО ФПС Новак
Серфас Дрифтер Гума СО ФПС

Нашата Технологија со Двојна Густина користи повеќе гумени соединенија што се користат за подобрување

DEN 3.33
Aimrock RC Crawler 1.0 гуми од гуми од гума од гума w/FOAM надградби за TRX4M SCX24 1/18 1/24 Камион, 52 * 20мм Новак
Aimrock RC Crawler 1.0 гуми од гуми од гума од гума w/FOAM надградби за TRX4M SCX24 1/18 1/24 Камион, 52 * 20мм

Fit for RC 1 / 18 TRX4 M, 1 / 24 SCX24 Deadbolt Axi90081, C10 Axi00001, Gladiator Axi00005, Bronco Axi00006, B17 Betty Axi00004, Wrangler JLU Axi00002 Crawler Truck Направено од �

DEN 191.68
Continental Gatorskin Clancher Tire 700c x 28mm Преклопување црна, Дураскин Новак
Continental Gatorskin Clancher Tire 700c x 28mm Преклопување црна, Дураскин

Соединение : Природна гума Големина : 700 C x 23mm, 700 C x 25mm, 700 C x 28mm, 700c x 32mm Тип : Клинчер TPI : 180...

DEN 724.32
Про-линиски трки 1/6 Interco Spr Spamper G8 F/R 2.9 Crawler SCX6 гуми 2 Pro1020114 Новак
Про-линиски трки 1/6 Interco Spr Spamper G8 F/R 2.9 Crawler SCX6 гуми 2 Pro1020114

Интерко TSL SX Super Swamper лиценциран дизајн на реплика Справете се поцврст терен и повеќе пречки Направено во

DEN 799.84
Djcrawler 1 инчи Сите терени 1/24 Гума Подобрена зафат за искачување A/T гума со лагер за сунѓер за аксијални SCX24 FCX24 Универзални Новак Попуст
Продавницата РОП | Без мерка масна гума 11x6.00-5 со алуминиумски раб за велосипед за наноси на трик Новак
Продавницата РОП | Без мерка масна гума 11x6.00-5 со алуминиумски раб за велосипед за наноси на трик

(Пакет од 2) безумен гума 11x6.005 со алуминиумски раб за велосипед за наноси Спецификации Големина на тркал

DEN 1.67
Континентална Патување Контакт 700с гума Новак
Континентална Патување Контакт 700с гума

БЕЗБЕДНОСЕН СИСТЕМИзработен од силна и цврсто ткаена најлонска ткаенина, импрегниран со Кевлар обезбе�

DEN 1.33
Виторија Мезал планински велосипед гуми за услови на сув терен - крос -кантри XC -патека TNT G2.0 MTB гума Новак
Виторија Мезал планински велосипед гуми за услови на сув терен - крос -кантри XC -патека TNT G2.0 MTB гума

Европскиот шампион XCO MTB ја заморува гумата за велосипеди Мезал е разноврсен сеопфатен што ве одведува д

DEN 1.33
Arrma 1/8 Ragnarok Mt Front/Read 2,8 претходно монтирани гуми, ST, 14mm Hex, Black Chrome, ARA550053 Новак
Arrma 1/8 Ragnarok Mt Front/Read 2,8 претходно монтирани гуми, ST, 14mm Hex, Black Chrome, ARA550053

1 / 8 Ragnak Mt Front / Read 2,8 претходно монтирани гуми, ST, 14 mm Hex, Black Chrome (2) 1 / 8 Ragnak Mt Front / Read 2,8 претходно монтирани гум

DEN 479.84
Goolsky 4PCS Austar 1,9 100mm 1/10 Скала гуми за 1/10 RC4WD D90 Axial SCX10 RC Rock Crawler Новак
Goolsky 4PCS Austar 1,9 100mm 1/10 Скала гуми за 1/10 RC4WD D90 Axial SCX10 RC Rock Crawler

Костум за 1 / 10 RC4 WD D90 Axial SCX10 RC Rock Crawler Направено од висококвалитетна гума Скала на земја од кал...

DEN 0.67
Hotstorm 1.0 микро гуми 4pcs гумени гуми за ползи за аксијални SCX24 TRX4M AX24 FCX24 Делови за надградба Новак
Hotstorm 1.0 микро гуми 4pcs гумени гуми за ползи за аксијални SCX24 TRX4M AX24 FCX24 Делови за надградба

Направени од високо квалитетни материјали, со поголема јачина и издржливост Со мека пена вметнете и лес

DEN 191.68
Швалбе Ханс Дампф Еволуција Супер Патека Тле Адикс Мека Преклопна Гума, Бронзена Кожа, 65-622 Новак
Швалбе Ханс Дампф Еволуција Супер Патека Тле Адикс Мека Преклопна Гума, Бронзена Кожа, 65-622

Зачудувачко ракување и највисока заштита од пункција на бараните патеки искачување, како и спуштање...

DEN 244.80
Hobbysoul Height 5.0 '' / 127mm RC 2.2 гуми за гуми погодни за RC Mud Crawler Axhist Terrain Truck Axial Scx10 Capra jeati / Новак
Hobbysoul Height 5.0 '' / 127mm RC 2.2 гуми за гуми погодни за RC Mud Crawler Axhist Terrain Truck Axial Scx10 Capra jeati /

Количина : 5 парчиња 2,2 гуми со вметнување на пена (висина 127мм / 5.0inch) Материјал : Мека соединение гума (ме�

DEN 1030.40
Континентален Пар Гран При 5000 Гуми за Преклопување 700х28с Црна Транспарентна 700с, 700х28 Новак
Континентален Пар Гран При 5000 Гуми за Преклопување 700х28с Црна Транспарентна 700с, 700х28

Вклучени две Единициова вклучува две гуми Црно Чилиуникатно соединение на шарите, произведено само Во �

DEN 1919.20