Сина хидрангеа корпа за перење алишта водоотпорна торбичка за складирање со рачка 16,5 x 16,5 x 17

Сина хидрангеа корпа за перење алишта водоотпорна торбичка за складирање со рачка 16,5 x 16,5 x 17

DEN 415.84

Новак

Достапно за нарачка

Оксфордска крпа. Направени во САД или увезени. Слободно - корпата за перење алишта е виткање на цилиндарот што не зазема простор и е лесен и лесен за носење. Едноставно испружете ја корпата за перење и таа стои и останува исправено самостојно, не е потребна инсталација. Големина - Голем 16,5 "(г) x 17.3" (H) / 42 (D) x 44 (H) CM Оксфордска облека за облека за складирање помага во организирање на деца играчки, играчки за кучиња, облека, ќебиња и расадник. Водоотпорна - корпа за перење за валкана облека е по можност изработена од ткаенина во Оксфорд со вградена водоотпорна обвивка, што е отпорна на вода и влага и без мирис. Кошницата за перење може лесно да се склопи за да заштеди простор кога не е во употреба, идеална за колеџски домови, кампери, станови, хотелска употреба, расадници за бебиња и просторија за комунални услуги. Со рачки - корпата за складирање облека е смислено дизајнирана со носење рачки од обете страни за лесно ракување и цврстина без да се спушти. Рачката го олеснува носењето нагоре и надолу по скали, дестинација за перење, итн. Не користете машина за перење за да ја исчистите корпата за складирање, ќе ја оштети рамката и облогата. Единствено печатење - За разлика од вообичаените корпи за облека на пазарот, нашите корпи за складирање на облека се печатени со посебна шема која е симпатична, смешна и привлечна, ставајќи ја корпата за слатка облека во аголот на бањата или просторијата за перење, аголот, аголот станува сјајна. Оксфордска крпа. Направени во САД или увезени. Слободно - корпата за перење алишта е виткање на цилиндарот што не зазема простор и е лесен и лесен за носење. Едноставно испружете ја корпата за перење и таа стои и останува исправено самостојно, не е потребна инсталација. Големина - Голем 16,5 "(г) x 17.3" (H) / 42 (D) x 44 (H) CM Оксфордска облека за облека за складирање помага во организирање на деца играчки, играчки за кучиња, облека, ќебиња и расадник. Водоотпорна - корпа за перење за валкана облека е по можност изработена од ткаенина во Оксфорд со вградена водоотпорна обвивка, што е отпорна на вода и влага и без мирис. Кошницата за перење може лесно да се склопи за да заштеди простор кога не е во употреба, идеална за колеџски домови, кампери, станови, хотелска употреба, расадници за бебиња и просторија за комунални услуги. Со рачки - корпата за складирање облека е смислено дизајнирана со носење рачки од обете страни за лесно ракување и цврстина без да се спушти. Рачката го олеснува носењето нагоре и надолу по скали, дестинација за перење, итн. Не користете машина за перење за да ја исчистите корпата за складирање, ќе ја оштети рамката и облогата. Единствено печатење - За разлика од вообичаените корпи за облека на пазарот, нашите корпи за складирање на облека се печатени со посебна шема која е симпатична, смешна и привлечна, ставајќи ја корпата за слатка облека во аголот на бањата или просторијата за перење, аголот, аголот станува сјајна. Организатор за складирање на голема облека за перење алишта за преклопување, тенок торбички организатор за валкана облека со рачка 42см/16,5 "x 44cm/17.3" (цилиндрична форма).

Избор на клиент

Униси starsвезди водоотпорни алишта за перење, склопувачки корпи за домашни организатори Новак
Униси starsвезди водоотпорни алишта за перење, склопувачки корпи за домашни организатори

Оксфордска крпа Димензии : 19.3x11.8x15.9 во / 49x30x40,5 см (hxwxl) Нашата торба за перење е погодна за дома, за полици, �

DEN 623.84
Unicey снежни врнежи за зимски алишта за ублажување на корпа за отпадоци за корпа за складирање Новак
Unicey снежни врнежи за зимски алишта за ублажување на корпа за отпадоци за корпа за складирање

Оксфордска крпа Димензии : 19.3x11.8x15.9 во / 49x30x40,5 см (hxwxl) Нашата торба за перење е погодна за дома, за полици, �

DEN 3.33
ФОДУОДУО КОША ЗА ПИСЛЕД СИНЕРД ЈЕЛО ЦРНА МОСАИК ПАРСЕР ОДГОВОР СО РАБОТНИЦИ ПОДНЕСУВАЕ Новак
ФОДУОДУО КОША ЗА ПИСЛЕД СИНЕРД ЈЕЛО ЦРНА МОСАИК ПАРСЕР ОДГОВОР СО РАБОТНИЦИ ПОДНЕСУВАЕ

Ако имате какви било проблеми со производот, слободно контактирајте не за да добиете замена или целосна

DEN 1006.40
Џемпери на сики пуловер за мажи, полиестерски одмори џемпери Кашмир џемпери џемпери за мажи за мажи Новак
Џемпери на сики пуловер за мажи, полиестерски одмори џемпери Кашмир џемпери џемпери за мажи за мажи

88 '' ракав : 62cm / 24 ? 【Материјал】 Супериорен во материјал и одличен во изработката, изработен од мек и лес�

DEN 225.60
Unicey Божиќно пингвински образец за перење алишта за склоплива корпа за корпа за складирање на бебиња за бебиња Новак