Апстрактни сини алишта за перење, водоотпорна корпа за перење алишта со рачки за детски расадници колеџ Дорми Детска спална соба

Апстрактни сини алишта за перење, водоотпорна корпа за перење алишта со рачки за детски расадници колеџ Дорми Детска спална

DEN 383.84

Новак

Достапно за нарачка

Димензија : 19.3x11.8x15,9 инчи (49x30x40,5 см), погодно за сместување на повеќе од 20 парчиња тенка облека. Материјал : 300 D ткаенина од ткаенина во Оксфорд, докажана влага и водоотпорна, лесна и издржлива. Дизајн : Прекрасна функционална декорација на домови. Дизајнот за преклопување ја прави корпата за облека лесна за носење и може да се склопи кога не се користи за да заштедите простор. Карактеристики : Рачката на јажето е силна и издржлива, четирите агли на корпата се фиксирани со загради, а задебеленото дно ја прави корпата за перење постабилен и издржлив. Апликација : Канти за перење за складирање се забавен и креативен начин за организирање и складирање, складирање на облека (особено за долна облека, чорапи, градник, итн.), Складирање на текстил за дома, складирање на играчки, складирање на производи за бебиња и складирање на производи за миленичиња. Име на производот : Преклопна корпа за перална корпа за складирање Материјал : 300 D Оксфорд крпа (полиестер) Големина : 19.3x11.8x15.9 In / 49x30x40,5 см волумен : 60 L Пакет : 1 x корпа за перење алишта, 4 x загради Карактеристики : Преклопување, еко-пријателски пријателски , Мода, трајна, квалитетна употреба : Погоден за дом, универзитетски студентски дом, кампување, стан, хотел, бебе соба, просторија за комунални услуги, складирање на автомобили, итн. Издржлив материјал : Направено од високо квалитетен материјал, издржлив, нема потреба да се грижите за кинење , задебелено дно, постабилно и издржливо. Голем капацитет : 60 L корпа за перење со голем капацитет, може да има многу облека, играчки, книги, списанија, игри, итн. Дизајн на преклопување : Дизајн на преклопување, лесен за носење, може да се склопи кога не се користи за да заштедите простор. Се состои од 4 загради : корпата за перење се состои од 4 загради, така што не мора да се грижите за тоа да се распадне. Како да поставите : Ставете ги држачите во попречувачот и затворете го велкро. Белешки : Ве молиме, дозволете kindубезно дозволете 1 - 2 см (0,4 " - 0,8") отстапувања поради рачно мерење. Поради различен приказ на светлина и екран, бојата може малку да варира од производот. Ве молиме, не чувајте влажна облека и крпи во неа и чувајте ја подалеку од влажниот под, или може да ја оштети долната табла.

Избор на клиент

Unicey Божиќно пингвински образец за перење алишта за склоплива корпа за корпа за складирање на бебиња за бебиња Новак
Unicey cattles јадете трева водоотпорна виткање на алишта за перење за детска соба спална соба бебе расадник Новак
Unicey cattles јадете трева водоотпорна виткање на алишта за перење за детска соба спална соба бебе расадник

Оксфордска крпа Димензии : 19.3x11.8x15.9 во / 49x30x40,5 см (hxwxl) Нашата торба за перење е погодна за дома, за полици, �

DEN 3.33
VisesUnny Car Star Blue Pattern Leandrary Barths Paints Stain Storage Count Clospsible Chasher Cashter Poltions Poltions Poltions Новак
VisesUnny Car Star Blue Pattern Leandrary Barths Paints Stain Storage Count Clospsible Chasher Cashter Poltions Poltions Poltions

Користете ги со целосен мир на умот околу бебињата, децата и миленичињата Овие трендовски отпадоци стан

DEN 1.33
Unicey симпатична роза леопард со голема големина на алишта за складирање на спална соба за бебиња расадник Новак
Џемпери на сики пуловер за мажи, полиестерски одмори џемпери Кашмир џемпери џемпери за мажи за мажи Новак
Џемпери на сики пуловер за мажи, полиестерски одмори џемпери Кашмир џемпери џемпери за мажи за мажи

88 '' ракав : 62cm / 24 ? 【Материјал】 Супериорен во материјал и одличен во изработката, изработен од мек и лес�

DEN 225.60
Униси starsвезди водоотпорни алишта за перење, склопувачки корпи за домашни организатори Новак
Униси starsвезди водоотпорни алишта за перење, склопувачки корпи за домашни организатори

Оксфордска крпа Димензии : 19.3x11.8x15.9 во / 49x30x40,5 см (hxwxl) Нашата торба за перење е погодна за дома, за полици, �

DEN 623.84