Јардгард 309303А 24 инчи од 100 метри 16 мерач 1/2 инч и 1 инчен мрежен галванизирана заварена жица

Јардгард 309303А 24 инчи од 100 метри 16 мерач 1/2 инч и 1 инчен мрежен галванизирана заварена жица

DEN 1.67

Новак

Достапно за нарачка

309303 A 24 "x100'1x1/2 жица за заварување. Овој производ додава голема вредност. Овој производ е произведен во Кина. 24" x 100 ", 1" x 1/2 "мрежа, галванизирана заварена жица, 16 мерач. Овој производ додава голема вредност. Овој производ е лесен за употреба.

Избор на клиент

Wireексон жица 11061615 хардверска крпа, 1/8 инчи од 1/8 инчи мрежа. 36 инчи од 10 стапки Redi Roll Новак
Wireексон жица 11061615 хардверска крпа, 1/8 инчи од 1/8 инчи мрежа. 36 инчи од 10 стапки Redi Roll

Галванизиран за долг живот и издржливост 1 / 8 инчи од 1 / 8 инчи мрежа 36 инчи од ролна од 10 стапки...

DEN 2.33