CABLECREATION USB C до HDMI Кабел 16FT, USB Тип C ДО HDMI Кабел 4K, Компатибилен Со MacBook Pro 2020, iPad Pro 2020, Површина Go, XPS 13, Јога 920, G7, Galaxy S20, HDMI ДО USB C, 4,5 M

CABLECREATION USB C до HDMI Кабел 16FT, USB Тип C ДО HDMI Кабел 4K, Компатибилен Со MacBook Pro 2020, iPad Pro 2020, Површина

DEN 1.33

Новак

Достапно за нарачка

ЗА ТВ, ако работите Со Mac OS, веројатно ќе треба да отидете Во Paunchpad>Други>Аудио Миди Поставување>Display Port>Излез>ве Молиме изберете 2 ch 16-битен цел број. Свифт 3/ 3Х/ 5, Патник П2, Р13/Таб 10, Нитро 5 Спин, Спин 5, Прекинувач 5. На пример, ВАШИОТ ТЕЛЕВИЗОР има три HDMI порти 1, 2, 3, кога сте поврзани HDMI 1, треба да изберете HDMI 1 како влезен извор на ВАШИОТ ТЕЛЕВИЗОР со далечинскиот управувач на ВАШИОТ ТЕЛЕВИЗОР. Ако имате било какви проблеми на сите, ве молиме не двоумете се да ни е-мејл.Јога 7i/9i, Think Pad X1 Nano, Јога Слим 7i/7i pro Thinkpad A485/A285/E485/E580 / E585/T470/T480/T480s, Thinkpad X1 Јаглерод 2017/2018/2019, Thinkpad X270, Легија 4. За Mac OS, ве Молиме одете на левата горна икона>Системски Параметри>Звук>Излез, изберете ГО ВАШИОТ ТЕЛЕВИЗОР како излез на звук.Y520/Y530/Y7000/Y740, Јога 900/910. мобилниот телефон не е поддржан. Тоа е добар избор за вашите презентации, конференции, работилници, предавања. до 4к@30хз резолуција. Инаку, тоа нема да работи!. Ве молиме проверете дали usbc до hdmi кабелот е стабилен поврзан и не ги поместувајте мобилниот телефон/ лаптопот и кабелот за време на употребата.

Избор на клиент

Мини HDMI ДО HDMI 8K Кабел[Позлатена школка, Плетенка] Голема Брзина 4K@120hz 4K@60Hz HDMI 2.1 Кабел,Компатибилен Со Никон,Canon Новак
Szrmcc Лево Агол Микро HDMI НА HDMI Голема Брзина Намотани Кабел За Таблет Canon Sony DSLR Камера Атомос Монитор Новак
Szrmcc Лево Агол Микро HDMI НА HDMI Голема Брзина Намотани Кабел За Таблет Canon Sony DSLR Камера Атомос Монитор

HDMI A До D Тип КабелЛево Агол Микро HDMI До Целосна HDMI, Поддржува 4k, 1080p Целосна HD, 3 D, Етернет Канал, тројно заш

DEN 2.67
Rankie HDMI Кабел, СО Голема Брзина HDTV Кабел, Поддржува Ethernet, 3D, 4K И Аудио Враќање, 2 Пакет, 6ft Новак Попуст
Rankie HDMI Кабел, СО Голема Брзина HDTV Кабел, Поддржува Ethernet, 3D, 4K И Аудио Враќање, 2 Пакет, 6ft

КАБЕЛОТ HDMI од 6 стапки (машки до машки) ги поврзува плеерите На Bluray, PS4, PS3, XBox one, Xbox 360, компјутери и други ур

DEN 95.84
[Ултра Голема Брзина HDMI Сертифициран] Кабел Работи 2-Пакет 48Gbps 8K HDMI Кабел 6.6 ft / 2m СО 8K@120hz, 4K@240hz И Hdr Поддршка Новак
CBUS 25FT HDMI До Mini HDMI Кабел За Никон D3500, D7500, D850, D500, Canon EOS R, EOS RP, EOS 5D Mark IV, EOS 6D Mark II, 77D, Новак
CBUS 25FT HDMI До Mini HDMI Кабел За Никон D3500, D7500, D850, D500, Canon EOS R, EOS RP, EOS 5D Mark IV, EOS 6D Mark II, 77D,

Брз Минихдми (HDMIC) Машки до HDMI 2.0 машки влез (Најнов Стандард) 25 должина нога кабел, CBмесечна гаранција...

DEN 0.33
Dolown Displayportport на адаптерот HDMI Новак
Dolown Displayportport на адаптерот HDMI

6525 Карактеристики на брендот за разгледување 65258 Конектор : Display Port 20 Pin MALE HDMI A 19 PIN FEMALE CHIPSET : PARADE PS8121 E Displa

DEN 328.64
AUDIOQUEST-48g водка eARC Приоритет HDMI Новак
AUDIOQUEST-48g водка eARC Приоритет HDMI

48gbps Пропусен Опсег 8К / 10К 10% Проводници на сребрени уши / 5% Сребрена ЗемјаРеференца НИВО 3 ДИСИПАЦИЈА НА

DEN 3839.20
4K HDMI 2.0 Кабел 25 стапки. [5 пакет] од Ritzgear. 18 Gbps Ultra со голема брзина плетенка најлонска кабел и златни конектори Новак
Ванчо 120512х Про Дигитални Со Голема Брзина HDMI Машки До Женски Кабел Новак
Ванчо 120512х Про Дигитални Со Голема Брзина HDMI Машки До Женски Кабел

Пренос на брзина на податоци : Надминува 10,2 Gbps 28 AGG црн кабел 7,3 мм О Д Позлатени HDMI конектори...

DEN 1.67
ACCL 6 Стапки 8K HDMI Кабел HDMI 2.1-Динамичен HDR 10, eARC, Црн, 50 Пакет Новак
ACCL 6 Стапки 8K HDMI Кабел HDMI 2.1-Динамичен HDR 10, eARC, Црн, 50 Пакет

8 K@120hz НАШИТЕ 8k HDMI 2.1 кабел поддршка 8 K@120hz / 60 Hz, 4 K@144hz / 120 Hz / 60 Hz, поддршка 8 K видео со HDR на 60hz освежување ста�

DEN 99.04
Трип Лајт 1 х 2 HDMI Над Cat5/Cat6 Комплет За Продолжување, Предавател и Приемник, 1080p @ 60 Hz, до 200-ft. Новак
Трип Лајт 1 х 2 HDMI Над Cat5/Cat6 Комплет За Продолжување, Предавател и Приемник, 1080p @ 60 Hz, до 200-ft.

1 во x 2 КОМПЛЕТ ЗА ПРОДОЛЖУВАЊЕ : Предавателот и приемникот работат во тандем за да го продолжат HDMI сигна�

DEN 3619.20
BoxWave Кабел Компатибилен СО JBL Турнеја Еден-SmartDisplay Кабел-USB Тип-C ДО HDMI, USB C/HDMI Кабел ЗА JBL Турнеја Еден-Џет Новак
BoxWave Кабел Компатибилен СО JBL Турнеја Еден-SmartDisplay Кабел-USB Тип-C ДО HDMI, USB C/HDMI Кабел ЗА JBL Турнеја Еден-Џет

?[ОПЦИИ ЗА ГЛЕДАЊЕ] Box Wave Кабел Компатибилен СО JBL Турнеја Еден Секој од вашите уреди СО USBC порта може да и�

DEN 399.20
5 Пакет HDMI Машки На Мини HDMI Машки Кабел Тип C 15 Нозете, CNE551401 Новак
5 Пакет HDMI Машки На Мини HDMI Машки Кабел Тип C 15 Нозете, CNE551401

HDMI Машки Приклучок и Мини HDMI Машки Приклучок Мини HDMI Машки Приклучок Должина : 15 Стапки Жица : 30 AGG HDMI Мини

DEN 3.00
USB-C/PD 4k HDMI Кабел Компатибилен Со Samsung Galaxy S20 Ultra 5G Со Целосен 2160p@30Hz, 6Ft/2M Кабел [Бел, Гром 3 Компатибилен] Новак
USB-C/PD 4k HDMI Кабел Компатибилен Со Samsung Galaxy S20 Ultra 5G Со Целосен 2160p@30Hz, 6Ft/2M Кабел [Бел, Гром 3 Компатибилен]

Exprosessional Assessories Frocessoriessolitions _ Volt Pltech ® се фокусира НА HDMI, Micro USB, Испорака На Енергија, PD, USBC и повеќе додатоц�

DEN 2.67
Притоки UHDM MAX 48g HDMI Кабел, 3,0 Метри; Динамичен HDR, Резолуции ОД 8K60, 4K120 И 10K; Поддржува eARC, QMS, ALLM Новак
Притоки UHDM MAX 48g HDMI Кабел, 3,0 Метри; Динамичен HDR, Резолуции ОД 8K60, 4K120 И 10K; Поддржува eARC, QMS, ALLM

Притоки Ухдм Максимум 48g ултра HDMI кабли обезбедуваат најдобри 48g перформанси достапни насекаде Екстрем�

DEN 0.33
Ематик ХДМИ До Микро ХДМИ Кабел Со Етернет Новак
Ематик ХДМИ До Микро ХДМИ Кабел Со Етернет

HDMI стандарден кабел поврзува или огледала паметен телефон, таблет или кој било друг уред со микро HDMI кон

DEN 2.00