Ванчо 120512х Про Дигитални Со Голема Брзина HDMI Машки До Женски Кабел

Ванчо 120512х Про Дигитални Со Голема Брзина HDMI Машки До Женски Кабел

DEN 1.67

Новак

Достапно за нарачка

Пренос на брзина на податоци : Надминува 10,2 Gbps. 28 AGG црн кабел. 7,3 мм О. Д. Позлатени HDMI конектори. 12 ' должина на кабелот. Пренос на брзина на податоци : Надминува 10,2 Gbps. 28 AGG црн кабел. 7,3 мм О. Д. Позлатени HDMI конектори. 12 ' должина на кабелот. Про Дигиталната ГОЛЕМА БРЗИНА HDMI Машки До Женски Кабел пренесува дигитални аудио и видео сигнали на еден кабел. Мултимедијалниот Интерфејс Со висока Дефиниција (HDMI) носи некомпресирани дигитални видео и аудио сигнали на еден кабел од дигитален видео извор до уред за прикажување. Ова обезбедува најдобри детали, вистинска боја и звук и највисока резолуција. Овој кабел се користи за продолжување на веќе постоечкиот кабел и овозможува 3 D преку HDMI кога е поврзан СО 3d уреди. Поддржува функционалност на аудио повратниот канал, како и поддржува 4k x 2 K и 1080p видео резолуции. Овој продолжен кабел има дополнителни простори во боја на s YCC601, RGB и YCC601 и има позлатени HDMI конектори.

Избор на клиент

Ематик ХДМИ До Микро ХДМИ Кабел Со Етернет Новак
Ематик ХДМИ До Микро ХДМИ Кабел Со Етернет

HDMI стандарден кабел поврзува или огледала паметен телефон, таблет или кој било друг уред со микро HDMI кон

DEN 2.00
Hdmi До Cat5e/6 Rj45 Мрежа Hdmi Повторувач Конвертор 4K Hdmi 1.4 V Hdmi Екстендер Целосна Hd 1080P 30M Со Вграден Гром-Протеин Новак
Hdmi До Cat5e/6 Rj45 Мрежа Hdmi Повторувач Конвертор 4K Hdmi 1.4 V Hdmi Екстендер Целосна Hd 1080P 30M Со Вграден Гром-Протеин

Пластика Увезени Предвремено затворање Овој Hdmi Екстендер Има Многу Карактеристики КоиОвозможуваат Да

DEN 750.40
ибирди Микро HDMI До HDMI Кабел 6 Стапки-Голема Брзина 18gbps Поддршка 4K60 HDR ЛАК Компатибилен Со Gopro Херој 7 6 5 4, Малина Новак
Angusplay 8K DisplayPort Кабел 1.4 15ft / 1.5 ft / 5ft / 10ft / 20ft / 25ft / 30ft, Ултра HD 4K @ 144Hz, 8K @ 60Hz HBR3 Голема Новак
Angusplay 8K DisplayPort Кабел 1.4 15ft / 1.5 ft / 5ft / 10ft / 20ft / 25ft / 30ft, Ултра HD 4K @ 144Hz, 8K @ 60Hz HBR3 Голема

€ Ultra HD Резолуција Displayport Кабел 1.4 € Angusplay 8 K Displayport Кабел поддржува Високи резолуции 8 K (7680x4320) @ 60 Hz, 5 K (5120x28

DEN 3.33
BoxWave Кабел Компатибилен Со Oppo Најдете X5 Pro-SmartDisplay Кабел-USB Тип-C ДО HDMI, USB C/HDMI Кабел За Oppo Најдете X5 Новак
BoxWave Кабел Компатибилен Со Oppo Најдете X5 Pro-SmartDisplay Кабел-USB Тип-C ДО HDMI, USB C/HDMI Кабел За Oppo Најдете X5

?[ОПЦИИ ЗА ГЛЕДАЊЕ] Box Wave Кабел Компатибилен Со Oppo Најдете X5 Pro Било кој од вашите уреди СО USBC порта може да

DEN 399.20
Etseinri 8K HDMI 2.1 Кабел 3.3 ft, Сертифициран 48gbps Ултра Голема Брзина HDMI Кабел 10k 8K60Hz, 4k120hz eARC DTS: X HDR10+ Новак Попуст
Etseinri 8K HDMI 2.1 Кабел 3.3 ft, Сертифициран 48gbps Ултра Голема Брзина HDMI Кабел 10k 8K60Hz, 4k120hz eARC DTS: X HDR10+

Сертифициран HDMI 2.1 Кабел : Секој од Нашите Ултра Брз HDMI Кабел официјално го помина строгиот тест од HDMI Фо�

DEN 111.84
PowerBear 4K HDMI Кабел 10 ft &засилувач; 25 ft Пакет Новак
PowerBear 4K HDMI Кабел 10 ft &засилувач; 25 ft Пакет

4k HDMI Кабел : МАШКИ До Машки HDMI Кабел Поддржува 4k Видео @ 60 Hz, 2 K, 1080 P, 48 bit / px HDR боја длабочина, True HD 7.1 & Аудио �

DEN 0.67
Кабел HALOKNY HDMI 8K, HDMI до Mini HDMI кабел, 1FT 8K@60Hz HDMI машки до мини HDMI маж со голема брзина на кабелот, за преносни Новак
Angled Micro HDMI до HDMI кабел; Seadream 2pack 1foot 90 степени надолу под агол Micro HDMI машки до HDMI машки кабел за кабел Новак
Angled Micro HDMI до HDMI кабел; Seadream 2pack 1foot 90 степени надолу под агол Micro HDMI машки до HDMI машки кабел за кабел

Овие кабли се совршено решение за да ги споделите сите ваши фотографии и видеа со колегите, семејството

DEN 175.84
Mmnne ГОЛЕМА Брзина HDMI Кабел Машки До Надолу Агол Машки Кабел, Со Голема Брзина HDMI HDTV Кабел-Поддржува Етернет, 3D, 1.4 Новак
AUDIOQUEST-48g водка eARC Приоритет HDMI Новак
AUDIOQUEST-48g водка eARC Приоритет HDMI

48gbps Пропусен Опсег 8К / 10К 10% Проводници на сребрени уши / 5% Сребрена ЗемјаРеференца НИВО 3 ДИСИПАЦИЈА НА

DEN 3839.20
Мини HDMI ДО HDMI 8K Кабел[Позлатена школка, Плетенка] Голема Брзина 4K@120hz 4K@60Hz HDMI 2.1 Кабел,Компатибилен Со Никон,Canon Новак
Протокол за HDMI за HDMI за машки HDMI поддржува HDMI кабел HDCP протокол, ARC, 3D, 1080P до 2160p Видео резолуција, ширина Новак
Протокол за HDMI за HDMI за машки HDMI поддржува HDMI кабел HDCP протокол, ARC, 3D, 1080P до 2160p Видео резолуција, ширина

1 cable 8ft hdmi cables 8ft 144hz hdmi cable short hdmi cable 8 foot 8ft hdmi cable xbox one hdmi cable hdmi 4k cable hdmi cable 8k hdmi earc cable ps4 hdmi 8k 4k hdr hdmi cable gaming hdmi

DEN 255.84
Xiaoyudou H00008000 OBDII На HDMI Монитор Кабел Приклучок Одговара ЗА Работ CS2 CTS2 CTS3 Приклучок Монитор Новак
Xiaoyudou H00008000 OBDII На HDMI Монитор Кабел Приклучок Одговара ЗА Работ CS2 CTS2 CTS3 Приклучок Монитор

Fits for edge CS2 CTS2 CTS3 € Дел Број € H00008000 ①Забелешка овој кабел има ПРИКЛУЧОК ОБДИ од едната страна, а ПРИКЛУЧО

DEN 3.33
Моноприс ХДМИ Порт Савер - 270 Степен Новак
Моноприс ХДМИ Порт Савер - 270 Степен

Тип На Производ : Електронски Кабел Точка Пакет Димензија : 1.524 См L X1, 905 См W X3, 175 См H Точка Пакет Количина

DEN 1.00
ИСПРАВЕН HDMI HDTV Аудио Видео Кабел Кабел Компатибилен Со Colorfly CT102 Android WiFi Таблет КОМПЈУТЕР Новак
ИСПРАВЕН HDMI HDTV Аудио Видео Кабел Кабел Компатибилен Со Colorfly CT102 Android WiFi Таблет КОМПЈУТЕР

Тестирани Единици Во Одлична Работна Состојба Исправен 30 дена гаранција за враќање на парите 1 целогоди

DEN 2.67
Ibirdie 8K HDMI 2.1 кабел 10 стапки CL3 во wallид оценет 8K60Hz 4K120Hz EARC ARC HDCP 2.3 2.2 Ultra висока брзина компатибилен Новак
Ibirdie 8K HDMI 2.1 кабел 10 стапки CL3 во wallид оценет 8K60Hz 4K120Hz EARC ARC HDCP 2.3 2.2 Ultra висока брзина компатибилен

Аудио и видео системот содржи HDMI Splitter, HDMI прекинувач, HDMI плоча или HDMI продолжен кабел, кој ќе го ослабне с

DEN 223.84
Максимум 8k Hdmi Кабел 2ft, HDMI 2.1 Кабел, Hdmi Кабел Краток Hdmi Кабел 2 ft, Ултра Голема Брзина Hdmi Кабел, 8k @60 HZ Новак
Максимум 8k Hdmi Кабел 2ft, HDMI 2.1 Кабел, Hdmi Кабел Краток Hdmi Кабел 2 ft, Ултра Голема Брзина Hdmi Кабел, 8k @60 HZ

Квалитет : HDMI 8 K поддржува 7680x4320 резолуција, HDR и широк спектар на бои за извонредно искуство со гледање Н�

DEN 3.33
Сеопфатно ВИДЕО МИКРОФЛЕКС ПРО АВ / ИТ Серија 18G HIGHSPEED HDMI Кабел Греј 12FT Новак
Сеопфатно ВИДЕО МИКРОФЛЕКС ПРО АВ / ИТ Серија 18G HIGHSPEED HDMI Кабел Греј 12FT

Тип на кабел : HDMI Должина на кабелот : 12 стапки Конектор На Првиот Крај : 1 x HDMI Машки Дигитални Аудио / Виде�

DEN 3.00
28awg HDMI Кабел Со Голема Брзина Со Етернет 1,5 Стапки-Поддржува 3d И Аудио Враќање, Црно Новак
28awg HDMI Кабел Со Голема Брзина Со Етернет 1,5 Стапки-Поддржува 3d И Аудио Враќање, Црно

1.5 ft 28 AWG HDMI 1.4 Кабел w / Етернет без Феритни ЈадраBlack Specs & Карактеристики Позлатени конектори за највисока

DEN 103.84
Моноприс Хдми Кабел Со Голема Брзина - 6 Стапки - Жолта, 4K@60Hz, HDR, 18Gbps, ЈУВ 4: 4: 4, 28awg-Изберете Серија Новак
Моноприс Хдми Кабел Со Голема Брзина - 6 Стапки - Жолта, 4K@60Hz, HDR, 18Gbps, ЈУВ 4: 4: 4, 28awg-Изберете Серија

Продолжен кабел може да биде поевтина алтернатива за купување на сосема нов кабел за да ја добиете потр�

DEN 2.67
[Ултра Голема Брзина HDMI Сертифициран] Кабел Работи 2-Пакет 48Gbps 8K HDMI Кабел 6.6 ft / 2m СО 8K@120hz, 4K@240hz И Hdr Поддршка Новак
USB-C/PD 4k HDMI Кабел Компатибилен Со Samsung Galaxy S20 Ultra 5G Со Целосен 2160p@30Hz, 6Ft/2M Кабел [Бел, Гром 3 Компатибилен] Новак
USB-C/PD 4k HDMI Кабел Компатибилен Со Samsung Galaxy S20 Ultra 5G Со Целосен 2160p@30Hz, 6Ft/2M Кабел [Бел, Гром 3 Компатибилен]

Exprosessional Assessories Frocessoriessolitions _ Volt Pltech ® се фокусира НА HDMI, Micro USB, Испорака На Енергија, PD, USBC и повеќе додатоц�

DEN 2.67
Sescom L/RCA Аналогни аудио &засилувач; TOSLINK ДО HDMI Аудио Вметнувач Новак
Sescom L/RCA Аналогни аудио &засилувач; TOSLINK ДО HDMI Аудио Вметнувач

UHD 4 K2 K HDMI Аудио вметнувач Алтернативен аудио избор на вашиот HDMI излез; Во Согласност СО HDMI 1.3, HDCP 1.2 и DVI 1.0;

DEN 767.68
Fizttzon 4k HDMI Кабел 30ft ГОЛЕМА Брзина HDMI 2.0 Кабел Поддршка 4K/60Hz, 3D, 1080P, 18gbps Трансфер-Греј Новак
Fizttzon 4k HDMI Кабел 30ft ГОЛЕМА Брзина HDMI 2.0 Кабел Поддршка 4K/60Hz, 3D, 1080P, 18gbps Трансфер-Греј

Голема брзина hdmi кабел поддршка 18gbps трансфер за загарантирана слика и звук, Стабилен пренос на сигнал о�

DEN 271.84
4K HDMI 2.0 Кабел 25 стапки. [5 пакет] од Ritzgear. 18 Gbps Ultra со голема брзина плетенка најлонска кабел и златни конектори Новак