Алегра К женски хеланки еластична половината за салата за јога меки памучни панталони

Алегра К женски хеланки еластична половината за салата за јога меки памучни панталони

DEN 351.84

Новак

Достапно за нарачка

Алегра К е бренд посветен на жените, каде што можете да најдете облека, чевли и додатоци за секоја пригода. Подобро ќе го промовираме брендот и ќе понудиме повеќе модерни производи на нашите клиенти. Марката е поделена на 4 стилови : секојдневен случај, одмор, одмор, работа и вечера, разноврсен плакар за секоја пригода. Разновидност на дизајни, кои опфаќаат повеќе категории : облека, чевли, додатоци се достапни за купување. Категорија : хеланки. Подготвување : Тенок вклоп. Стил на половината : Среден пораст. Освежете ја колекцијата на хеланки со оваа лента. Се сече од мека и истегната ткаенина, а дизајнот на мешавина е лесен за носење. Спарете го со туника/исечен врв и патики за вашиот секојдневен живот. Повеќенаменски панталони одлични за вежбање во затворен и отворен простор, истегнување на нозе се вклопува за секојдневно секојдневно носење, лов, јога, пилатес, Cross Fit, Power Flex, скокање со јаже, возење, пешачење, трчање, танцување, бокс, теретана, фитнес, тренинг . Точно за големината и изработени со многу истегнување за совршено вклопување, тие имаат еластична лента за половината за најголема удобност и елегантна лента по должината на надворешната нога. Парот со врвот на културата или туниките, без разлика дали работи или работи од дома. Средно половината. Детали за ткаенина. СТРАВ. 95% памук, 5% спандекс. Еластично затворање. Карактеристики на машината : Тенка памучна ткаенина, целосна должина, тенок вклоп, еластична лента за половината, мешавини од мешавина. Надградете го материјалот : Направено од мека ткаенина, нема да чувствувате чувство на воздржаност кога се движите откако ќе ги ставите овие хеланки. Повод : повеќенаменски панталони одлично за вежбање во затворен и отворен простор, истегнување на нозе се вклопува за секојдневно секојдневно носење, лежење, јога, пилатес, скокање со јаже, возење, пешачење, трчање, танцување, салата, фитнес, тренингот. Режим на миење : Машинско миење ладно со слични бои. Големина на телото на моделот : Висина : 5'6 ", Градите : 32 1/4 инчи, половината : 23 5/8 инчи, колк : 34 1/4 инчи, тежина : 105 фунти, моделот носи x-small. 95% Памук, 5% спандекс. Еластично затворање. Машинско миење. Функција : тенка памучна ткаенина, целосна должина, тенок вклоп, еластична лента за половината, мешавини на мешавина. Хелеги во прилика : повеќенаменски панталони одлични за вежбање во затворен простор и отворено, истегнување на нозе се вклопува за секојдневно секојдневно носење, лов, јога, пилатес, скокање со јаже, возење, пешачење, трчање, танцување, теретана, фитнес, тренинг. Миење Режим : Машинско миење ладно со слични бои. носи х-мали. Големина : Голема боја : Промоциите на црнците можат да варираат во зависност од големината/бојата.

Избор на клиент

Илугу жени спортови 2 во 1 фитнес вежба за моливи хеланки Брзо сушење јога фитнес панталони со внатрешни Новак
Илугу жени спортови 2 во 1 фитнес вежба за моливи хеланки Брзо сушење јога фитнес панталони со внатрешни

Затворање на квадратни класични прстени Контрола 4 патни хеланки на истегнување, панталони со јога со в�

DEN 253.12
Електрични нозе во Прана Новак
Електрични нозе во Прана

76% рециклиран најлон, 24% ликра еластан Увезени Затворање на привремено Машинско миење Prana женски изборни

DEN 3.00
Само мои големина на женски хеланки, женски плус големина дрес на дрес на Капри, JMS жени плус големина Каприс Новак
ПОГОДИ Девојки ' Allover Печатење Микрофибер Лурекс Страна Нога Снимање Новак
ПОГОДИ Девојки ' Allover Печатење Микрофибер Лурекс Страна Нога Снимање

75% Полиестер, 25% Еластанеспандекс Увезени Еластично затворање Машинско Перење Рашири микрофибер Allover пе

DEN 3.33
Calvin Klein Performance Women'sенски тенок ребро висока половината 7/8 должина тесна Новак
Calvin Klein Performance Women'sенски тенок ребро висока половината 7/8 должина тесна

95% најлон, 5% спандекс Увезени Повлечете го затворањето Машинско миење Поддршка 4насочно истегнување со �

DEN 438.08