SKLZ Про Мини Обрач Систем + Мини Обрач Вратата Монтирани

SKLZ Про Мини Обрач Систем + Мини Обрач Вратата Монтирани

DEN 1411.20

Новак

Достапно за нарачка

Комплетниот мини-кошаркарски систем вклучува табла или раб што се прилагодува на висината, столб и подвижна основа. Има изглед, функционалност и издржливост на кошаркарски систем од професионално одделение. Вклучува про-одделение, пролет-акција отцепување раб за трескање. Пена поместена слајд-на држачите на вратите. Комплетниот мини-кошаркарски систем вклучува табла или раб што се прилагодува на висината, столб и подвижна основа. Комплетниот мини-кошаркарски систем вклучува табла или раб што се прилагодува на висината, столб и подвижна основа.

Избор на клиент

Бизон, Ад. 6-Во-1 Лесна Младинска Мини Цел, Бело Новак
Бизон, Ад. 6-Во-1 Лесна Младинска Мини Цел, Бело

Лесната Цел го спушта работ и го поместува работ 24 инчи поблиску до линијата за слободни Фрлања Рамката

DEN 559.84
И1 Преку Вратата Мини Обрач: - 18 x12 Претходно Склопен Пренослив Кошаркарски Обрач Со Флексибилен Раб, Вклучува Две Издувани Новак Попуст