JF-XUAN FJZ AUTO AUTO HOSE CLEM CLEM PLIERS HOSE CLEM ALLAT Алатка за кабел Флексибилна жица Долг дострел за поправки на автомобили Прицврстување на црева за прицврстување на клирите за отс?

JF-XUAN FJZ AUTO AUTO HOSE CLEM CLEM PLIERS HOSE CLEM ALLAT Алатка за кабел Флексибилна жица Долг дострел за поправки на автомобили

DEN 468.64

Новак

Достапно за нарачка

Карактеристики : . Овозможува техничарот да пристапи до стегите за црево од рамен тип лоцирани во области кои се тешко до пристап. Pliers има механизам за заклучување за да го задржи стегачот во отворена позиција. Почитувани клиенти, има толку многу производи во оваа продавница, тука можете да ги изберете вашите омилени производи. Ние ќе ви обезбедиме квалитетни производи и услуги. Ако имате какви било прашања во врска со производот, ве молиме контактирајте не навреме. Карактеристики : . Овозможува техничарот да пристапи до стегите за црево од рамен тип лоцирани во области кои се тешко до пристап. Pliers има механизам за заклучување за да го задржи стегачот во отворена позиција. Почитувани клиенти, има толку многу производи во оваа продавница, тука можете да ги изберете вашите омилени производи. Ние ќе ви обезбедиме квалитетни производи и услуги. Ако имате какви било прашања во врска со производот, ве молиме контактирајте не навреме. Почитувани клиенти, има толку многу производи во оваа продавница, тука можете да ги изберете вашите омилени производи. Ние ќе ви обезбедиме квалитетни производи и услуги. Ако имате какви било прашања во врска со производот, ве молиме контактирајте со нас на време. Рачка со висок квалитет, површината е мазна, убава и удобна за употреба. Полесно отстранување и инсталирање на стегач многу полесно. Спецификации : Материјал : челик : приближно. 571gcable должина : приближно. 70см/27.55inchusage : Расклопувајте ја цевката за вода (автомобилска цевка за вода) Белешки : 1. Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја на предметот може да биде малку различна од бојата прикажана на сликите. Ви благодарам! 2. Ве молиме, дозволете 1-3см мерна девијација поради рачно мерење.1 x клешти.

Избор на клиент

Дупка за легури со легура на легура 501 тркалезно рамен -нос клешти за мулти -спроводнички секачи Новак
Дупка за легури со легура на легура 501 тркалезно рамен -нос клешти за мулти -спроводнички секачи

Име на производот : жица; модел : 501 Материјал : легура; ширина на флејта : 1,4см / 0,55 " Вкупна големина : 11 x 1,5

DEN 0.33
Стенли Фатмакс ФМХТ0 80520 Мини Клешта За Долг Нос-Црна/Жолта Новак
Стенли Фатмакс ФМХТ0 80520 Мини Клешта За Долг Нос-Црна/Жолта

Остар висок капацитет за сечење Двоматеријална рачка за низок ризик од лизгање и помал замор Пролетно в

DEN 2.00
G.S 11-инчен долг дофат на долги нос клешти Новак
G.S 11-инчен долг дофат на долги нос клешти

Долгиот, заострен нос со фини совети нуди прецизен зафат и контрола Затегнати заби заби рамномерно во к�

DEN 2.33
Езеро и поток Долги нос клешти 6 “ Новак
Езеро и поток Долги нос клешти 6 “

Езеро и поток Долги нос клешти 6 " Езеро и поток долги нос клешти 6" Езеро и поток Долги нос клешти 6 " Езеро

DEN 143.20
Бовидикс 3660202 Комбинација Клешти, 7-Инчен Новак
Бовидикс 3660202 Комбинација Клешти, 7-Инчен

Комбинирани Клешти, должина 7 инчи Капка Фалсификувани, Термички Обработени Хром Молибден Челик...

DEN 205.44
ПРЕМИУМ СИТЕ СВЕТНИЦИ СВЕТНИЦИ, КОНЕР/ПЛАТНИ ДЕЛОВИТЕ СИЛОВИ, 5-1/2 инчи | PLR-735.00 Новак
ПРЕМИУМ СИТЕ СВЕТНИЦИ СВЕТНИЦИ, КОНЕР/ПЛАТНИ ДЕЛОВИТЕ СИЛОВИ, 5-1/2 инчи | PLR-735.00

Одлично за сите апликации за свиткување Направено од не'рѓосувачки челик и ПВЦ занапити Направено во Ге

DEN 3.00
Стенли 84-031В 6-Инчен Би-Материјал Клешта За Сечење Долг Нос Новак
Стенли 84-031В 6-Инчен Би-Материјал Клешта За Сечење Долг Нос

Челик Произведено во САД или Увезено WM 6" BIMATLONGNOSE WM 6" BIMATLONGNOSE WM 6" BIMATLONGNOSE WM 6" BIMATLONGNOSE WM 6" BIMATLONGNOSE Долг дизајн

DEN 190.88
Каналок е318цб 8-Инчен Клешта за Нос, Е Серија, ХЛТ, Код Сино, 8-Инчен Комбиниран КОД СИНО Зафат Новак
Каналок е318цб 8-Инчен Клешта за Нос, Е Серија, ХЛТ, Код Сино, 8-Инчен Комбиниран КОД СИНО Зафат

Вкрстени вилици за максимално фаќање Код Син зафат за издржливост и удобност Челик Со Висок јаглерод Ц10

DEN 2.67