Пенкало За Игла со боксови Компатибилно Со Дел Географска Ширина 5491-Акупунт Активно Игла, Електронско Игла Со Ултра Фин Врв За Дел Географска Ширина 5491-Метално Сре?

Пенкало За Игла со боксови Компатибилно Со Дел Географска Ширина 5491-Акупунт Активно Игла, Електронско Игла Со Ултра Фин Врв

DEN 495.20

Новак

Достапно за нарачка

? Пенкало За Игла Со Боксови Компатибилно со Дел Географска Ширина 5491. Активното Игла Не бара никаква форма На спарување за Вашата Географска Ширина 5491! Едноставно притиснете го копчето за да го вклучите, А Активното Игла Акупункт емитува брзи ЕЛЕКТРОНСКИ ИМПУЛСИ за да комуницирате со вашиот екран, овозможувајќи ви да пишувате со многу поприроден притисок и позиција за пишување. ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Активното Игла Не поддржува Отфрлање на Дланката или Чувствителност на Притисок. ✍ [УЛТРА ФИН ВРВ] Ултра точен врв од 2 мм ви овозможува да допрете, повлечете и нацртајте точно за Вашата Географска Ширина 5491, како што користевте вистинско пенкало. ? [ДОЛГ ВЕК на ТРАЕЊЕ] Вградената батерија обезбедува 12 часа употреба. ? [ЈАЧИНА и СТАБИЛНОСТ] цврстата четкана конструкција на алуминиумско буре обезбедува цврстина и стабилност. ? [ВКЛУЧЕН] микробен кабел за полнење со кој било стандарден USB извор на енергија!. Пенкало За Игла Со Боксови Компатибилно Со Дел Географска Ширина 5491.Активното Игла Акупунт Од Боксбран изгледа и се чувствува исто како вистинско пенкало!Активното Игла Не бара никаква форма На спарување за Вашата Географска Ширина 5491! Едноставно притиснете го копчето за да го вклучите, А Активното Игла Акупункт емитува мали ЕЛЕКТРОНСКИ ИМПУЛСИ за да комуницирате со вашиот екран, што ви овозможува да пишувате со многу поприроден притисок и позиција за пишување. ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Активното Игла Не поддржува Отфрлање на Дланката или Чувствителност на Притисок. Едноставно допрете ГО ултра-ТОЧНИОТ врв на пенкалото од 2мм за Вашата Географска Ширина 5491 екран на допир со истиот притисок што би го користеле со пенкало и хартија.Нацртајте, пишувајте, допрете и повлечете ДО 12 ЧАСА! Кога е време за полнење, едноставно наполнете Го Активното Игла Со ВКЛУЧЕНИОТ микрозаб кабел, кој е компатибилен со Кој Било USB Извор на Енергија!Направете го прекинувачот од пенкало и хартија во игла за Вашата Географска Широчина 5491 Со Активно Игла : Игла што изгледа и се чувствува исто КАКО ВИСТИНСКО ПЕНКАЛО!.

Избор на клиент

Tek Styz Premium Pyllus Работи За Xiaomi Mi Note 2 Со Прилагодено Капацитивно Пакување Со Допир 3! Новак
Tek Styz Premium Pyllus Работи За Xiaomi Mi Note 2 Со Прилагодено Капацитивно Пакување Со Допир 3!

Професионално дизајниран Компатибилен со Вашиот Xiaomi Mi Note 2 ја зголемува издржливоста и точноста на врво

DEN 0.33
Тек Стиз Премиум Игла За Samsung SM-G970U Со Сопствен Капацитивен Допир 3 Пакет! Новак
Тек Стиз Премиум Игла За Samsung SM-G970U Со Сопствен Капацитивен Допир 3 Пакет!

Професионално дизајниран Компатибилен Со Вашиот Samsung SMG970 U ја зголемува издржливоста и точноста на врво

DEN 2.00
Тек Стиз Премиум Игла ЗА Нубија Црвена Магија 3 со Прилагодено Капацитивно Пакување Со Допир 3! Новак
Тек Стиз Премиум Игла ЗА Нубија Црвена Магија 3 со Прилагодено Капацитивно Пакување Со Допир 3!

Професионално дизајниран Компатибилен Со Нубија Црвената Магија 3 ја зголемува издржливоста и точност�

DEN 2.33
Тек Стиз Премиум Игла Компатибилен Со Вашиот Samsung Galaxy S5 Активен Т-Мобиле Со Сопствен Капацитивен Допир 3 Пакет! Новак
Тек Стиз Премиум Игла Компатибилен Со Вашиот Nokia RM-956 со Сопствен Капацитивен Допир 3 Пакет! Новак
Тек Стиз Премиум Игла Компатибилен Со Вашиот Nokia RM-956 со Сопствен Капацитивен Допир 3 Пакет!

Професионално дизајниран Компатибилен со Вашиот Nokia RM956 ја зголемува издржливоста и точноста на врвот!..

DEN 1124.80
Пенкало За Игла со боксови Компатибилно Со Microsoft Surface Pro 2-AccuPoint Активно Игла, Електронско Игла Со Ултра Фин Врв Новак
Тек Стиз Премиум Игла Компатибилен Со Вашиот Oppo R819 Со Прилагодено Капацитивно Пакување Допир 3! Новак
Тек Стиз Премиум Игла Компатибилен Со Вашиот Oppo R819 Со Прилагодено Капацитивно Пакување Допир 3!

Професионално дизајниран Компатибилен со ВАШИОТ OPPO R819 ја зголемува издржливоста и точноста на врвот! О�

DEN 1.00
Тек Стиз Премиум Игла Компатибилна Со Вашата Слива X260 со Прилагодено Капацитивно Пакување Допир 3! Новак
Тек Стиз Премиум Игла Компатибилна Со Вашата Слива X260 со Прилагодено Капацитивно Пакување Допир 3!

Професионално дизајниран Компатибилен со Вашата Слива X260 ја зголемува издржливоста и точноста на врво�

DEN 1033.60
Галакси С23 Ултра С Пенкало Замена За Самсунг Галакси С23 Ултра Сите Верзии Игла Допир С Пенкало со 5 Парчиња Совети Новак Попуст
Cn50 Врзани Игла За Intermec CN50, 5 Пакет; Заменува 203-900-001 и 203-900-002 Новак
Cn50 Врзани Игла За Intermec CN50, 5 Пакет; Заменува 203-900-001 и 203-900-002

Врвот на иглата е произведен со ултра мазна површина за да се осигура дека врвот нема бруси и линии за ра

DEN 0.67
Брунел Црна Фина Точка Дигитални Активни Игла Пенкало-Компатибилен СО ASUS ZenBook Дуо UX482EG 14 инчен Новак
Брунел Црна Фина Точка Дигитални Активни Игла Пенкало-Компатибилен СО ASUS ZenBook Дуо UX482EG 14 инчен

Дизајниран да работи и СО IOS и Со Android Таблет КОМПЈУТЕР и Со Паметни Телефони Електронско Активно Игла из

DEN 0.33
Тек Стиз Премиум Игла За Samsung SM-M305FN/DS Со Сопствен Капацитивен Допир 3 Пакет! Новак
Тек Стиз Премиум Игла За Samsung SM-M305FN/DS Со Сопствен Капацитивен Допир 3 Пакет!

Професионално дизајниран Компатибилен Со Samsung SMM305 FN / DS ја зголемува издржливоста и точноста на врвот!...

DEN 1.00
Брунел Сребрена Мини Фина Точка Дигитално Активно Пенкало За Игла Компатибилно Со Таблетот Wallmart Onn 7 Новак
Брунел Сребрена Мини Фина Точка Дигитално Активно Пенкало За Игла Компатибилно Со Таблетот Wallmart Onn 7

Дизајниран да работи и СО IOS и Со Android Таблет КОМПЈУТЕР и Со Паметни Телефони Електронско Активно Игла из

DEN 1.33
Тек Стиз Премиум Игла Компатибилен Со ВАШИОТ ZTE Вклучете ЈА ПЛАНИНАТА СО Сопствен Капацитивен Пакет Допир 3! Новак
Tek Styz Premium Pyllus Работи За Samsung Galaxy Note 20+ 5G со Прилагодено Капацитивно Пакување Со Допир 3! Новак
Tek Styz Premium Pyllus Работи За Samsung Galaxy Note 20+ 5G со Прилагодено Капацитивно Пакување Со Допир 3!

Професионално дизајниран Компатибилен Со Вашата Samsung Galaxy Note 20+ 5 G ја зголемува издржливоста и точноста н

DEN 2.00