Пенкало за Игла За Леново IdeaCentre Aio 3i-FineTouch Капацитивни Игла, Супер Прецизни Игла Пенкало За Lenovo IdeaCentre AIO 3i-Шампањ Злато

Пенкало за Игла За Леново IdeaCentre Aio 3i-FineTouch Капацитивни Игла, Супер Прецизни Игла Пенкало За Lenovo IdeaCentre AIO

DEN 239.20

Новак

Достапно за нарачка

? [РАЗНОВРСНА и УНИВЕРЗАЛНА] ова неверојатно пенкало работи СО ТОЧНО СОВРШЕНСТВО НА Вашиот Идеацентар АИО 3и (24 инчи) и сите слични капацитивни екрани на допир!. ? [ПРЕЦИЗНОСТ] иновативниот ЈАСЕН ВРВ ви овозможува прецизност ЗА ПОДОБРУВАЊЕ на ВИДОТ за да видите каде и што пишувате, цртате или прислушувате. ? [ЦЕЛОСНА ФУНКЦИОНАЛНОСТ] Работи добро од СЕКОЈ АГОЛ! Совршен за оние студени денови кога не сакате да ги отстраните ракавиците. ? [ДИЗАЈН НА КЛИП] Користете ГО ВГРАДЕНИОТ МЕТАЛЕН КЛИП за да го закачите Капацитивното Игла на Финетуш директно на вашата кошула, јакна или футрола; опциите се бесконечни. ? [КОМПАКТЕН] уредно се Вклопува во вашата дланка. Погодно дизајниран во форма на пенкало, СОВРШЕН за носење наоколу. Дали сакате апсолутна ТОЧНОСТ при допирање На Вашиот Идеацентар АИО 3и (24 инчи)? Не користете го прстот за несмасно цртање, влечење, допирање или пишување! Користете Го Конечниот Капацитивен Игла На Boxwave За Вашиот Idea Centre AIO 3i (24 инчи)!Ова неверојатно пенкало работи СО ТОЧНО СОВРШЕНСТВО НА Вашиот Идеацентар АИО 3и (24 инчи) и сите слични капацитивни екрани на допир!Иновативниот ЈАСЕН СОВЕТ ви овозможува прецизност ЗА ПОДОБРУВАЊЕ на ВИДОТ за да видите каде и што пишувате, цртате или прислушувате.Работи добро од СЕКОЈ АГОЛ! Совршен за оние студени денови кога не сакате да ги отстраните ракавиците.Користете ГО ВГРАДЕНИОТ МЕТАЛЕН КЛИП за да го закачите Капацитивното Игла на Финетуш директно на вашата кошула, јакна или футрола; опциите се бесконечни. Се вклопува уредно во вашата дланка. Погодно дизајниран во форма на пенкало, СОВРШЕН за носење наоколу. Со неспоредлива ПРЕЦИЗНОСТ, Капацитивното Игла Со Финетуш Ќе ве натера да размислите да го користите прстот како Ваш Идеацентар аио 3и (24 инчи) спроведување на избор.

Избор на клиент

Tek Styz Premium Pyllus Работи За Xiaomi Mi Note 2 Со Прилагодено Капацитивно Пакување Со Допир 3! Новак
Tek Styz Premium Pyllus Работи За Xiaomi Mi Note 2 Со Прилагодено Капацитивно Пакување Со Допир 3!

Професионално дизајниран Компатибилен со Вашиот Xiaomi Mi Note 2 ја зголемува издржливоста и точноста на врво

DEN 0.33
Пенкало За Брзо Полнење Од 10 минути За iPad, Ipad Молив 2-та Генерација Компатибилен Со Apple iPad Pro 11/12, 9 инчи, iPad Новак Попуст
Пенкало За Брзо Полнење Од 10 минути За iPad, Ipad Молив 2-та Генерација Компатибилен Со Apple iPad Pro 11/12, 9 инчи, iPad

●Молив За i Pad Компатибилен Со Серија 20182023 Година ● Ова пенкало ЗА i Pad молив КОМПАТИБИЛЕН САМО СО apple i Pad P

DEN 479.84
Тек Стиз Премиум Игла Компатибилна Со Вашата Слива X260 со Прилагодено Капацитивно Пакување Допир 3! Новак
Тек Стиз Премиум Игла Компатибилна Со Вашата Слива X260 со Прилагодено Капацитивно Пакување Допир 3!

Професионално дизајниран Компатибилен со Вашата Слива X260 ја зголемува издржливоста и точноста на врво�

DEN 1033.60
Тек Стиз Премиум Игла За Samsung SM-M305FN/DS Со Сопствен Капацитивен Допир 3 Пакет! Новак
Тек Стиз Премиум Игла За Samsung SM-M305FN/DS Со Сопствен Капацитивен Допир 3 Пакет!

Професионално дизајниран Компатибилен Со Samsung SMM305 FN / DS ја зголемува издржливоста и точноста на врвот!...

DEN 1.00
Тек Стиз Премиум Игла Компатибилен Со ВАШИОТ БЛУ Q160W Со Прилагодено Капацитивно Пакување Допир 3! Новак
Тек Стиз Премиум Игла Компатибилен Со ВАШИОТ БЛУ Q160W Со Прилагодено Капацитивно Пакување Допир 3!

Професионално дизајниран Компатибилен со ВАШИОТ BLU Q160 W ја зголемува издржливоста и точноста на врвот!...

DEN 891.20
Тек Стиз Премиум Игла Компатибилен Со Вашиот Карбон Кватро Л50 со Прилагодено Капацитивно Пакување Допир 3! Новак
Тек Стиз Премиум Игла Компатибилен Со Вашиот Зачин Мобилен Ми-358 со Прилагодено Капацитивно Пакување Допир 3! Новак
Broonel Црна Полнење Парична Казна Точка Дигитални Игла-Компатибилен Со Dell Ширина 7410 14 Chromebook Претпријатие Новак
Тек Стиз Премиум Игла ЗА Нубија Црвена Магија 3 со Прилагодено Капацитивно Пакување Со Допир 3! Новак
Тек Стиз Премиум Игла ЗА Нубија Црвена Магија 3 со Прилагодено Капацитивно Пакување Со Допир 3!

Професионално дизајниран Компатибилен Со Нубија Црвената Магија 3 ја зголемува издржливоста и точност�

DEN 2.33