Тек Стиз Премиум Игла Компатибилен Со ВАШИОТ БЛУ Q160W Со Прилагодено Капацитивно Пакување Допир 3!

Тек Стиз Премиум Игла Компатибилен Со ВАШИОТ БЛУ Q160W Со Прилагодено Капацитивно Пакување Допир 3!

DEN 891.20

Новак

Достапно за нарачка

Професионално дизајниран Компатибилен со ВАШИОТ BLU Q160 W ја зголемува издржливоста и точноста на врвот!. Обезбедува мазно пенкало како искуство за пишување Компатибилно со вашиот таблет или телефон со екран на допир. Совршен за цртање апликации и брзо навигација низ екранот на допир со леснотија. Вклучува Количина 3 Пенкала За Игла со должина од 4 инчи во избраната боја. Компатибилен СО сите уреди на екранот на допир. * КУПЕТЕ СЕГА - НАЈНОВАТА ВЕРЗИЈА СЕГА Е ДОСТАПНА!*. ☝ПРЕМИУМ Игла компатибилен со ВАШИОТ BLU Q160 W Прилагодено Капацитивно Пенкало 3 Пакет!. (ЦРВЕНО) Врвот Против Гребење-Врвот На Иглата Е Изработен од Мека И Гума Отпорна на Гребење. Отпорен на отпечатоци И Антилеплив Врв На Екранот, Одличен За Пишување Цртање Итн. Ги Ажуриравме Врвот И Иглата, Врвот Нема Да Се Откине И Иглата Повеќе Нема Да Го Гребе Екранот. ●СПЕЦИФИКАЦИИ : ●Нема Повеќе Големи Прсти бидејќи Ова Игла Има Подобра Точка На Допир Од Врвот На Компатибилен со Вашиот Прст Давајќи Подобра Точност Малку Допир Се Фокусира како Клучеви На Конзолата.●Споделете Ги Компатибилни со Вашите Пријатели - Добијте Игла Со Непобедлива Цена Наместо Молив Со Висока Цена или Молив Самсунг. Можете Да Го Споделите Ова Игла Со Компатибилен со Вашите Пријатели или Семејство.●Лесно Носење И Многу Лесно и Компактно. Дизајнот на клипот Е Одличен За Клипирање Во Компатибилен со Вашиот џеб, Ipad, Дневник Итн.●Универзално Шарено И светло Капацитивно пенкало-Работи на целиот уред со Капацитивен екран на допир ● ПОДОБРУВАЊА : ●не само компатибилен со i Pad, i Phone, android паметен телефон, систем за навигација на автомобили итн. Но, исто така, одговара за сите уреди опремени со капацитивен екран на допир.●Дополнителни Ставки што работат со ова се скоро сите Iphone, Повеќето i Pads, Таблети, Уреди, Површински Таблети, Мали Лаптопи, Chromebooks, се додека се екран на допир.●Лесно носење Тенок каросерија, лесен со дизајн на клип, па затоа е многу лесно носење насекаде.Клипови десно Компатибилни со вашата торбичка за носење, книга или џеб●пенкалата за игла со клип - Лесно носете го каде сакате.●Audetect Ic Технологијата автоматски го открива типот на уредот и неговите специфични потреби за полнење за подобрена компатибилност●Издржлив материјал - функцијата за пенкала со меки врвови и телото е изработено од висококвалитетен алуминиум.

Избор на клиент

Тек Стиз Премиум Игла За Sony Xperia 10 Плус Со Сопствени Капацитивни Пенкало 3 Пакет! Новак
Тек Стиз Премиум Игла За Sony Xperia 10 Плус Со Сопствени Капацитивни Пенкало 3 Пакет!

Професионално дизајниран Компатибилен со Вашиот Sony Xperia 10 плус ја зголемува издржливоста и точноста на �

DEN 1332.80
Пенкало За Брзо Полнење Од 10 минути За iPad, Ipad Молив 2-та Генерација Компатибилен Со Apple iPad Pro 11/12, 9 инчи, iPad Новак Попуст
Пенкало За Брзо Полнење Од 10 минути За iPad, Ipad Молив 2-та Генерација Компатибилен Со Apple iPad Pro 11/12, 9 инчи, iPad

●Молив За i Pad Компатибилен Со Серија 20182023 Година ● Ова пенкало ЗА i Pad молив КОМПАТИБИЛЕН САМО СО apple i Pad P

DEN 479.84
Тек Стиз Премиум Игла Компатибилен Со Вашиот Алкател А30 Плус Со Прилагодено Капацитивно Пакување Допир 3! Новак
Тек Стиз Премиум Игла Компатибилен Со Вашиот Nokia RM-956 со Сопствен Капацитивен Допир 3 Пакет! Новак
Тек Стиз Премиум Игла Компатибилен Со Вашиот Nokia RM-956 со Сопствен Капацитивен Допир 3 Пакет!

Професионално дизајниран Компатибилен со Вашиот Nokia RM956 ја зголемува издржливоста и точноста на врвот!..

DEN 1124.80
Cn50 Врзани Игла За Intermec CN50, 5 Пакет; Заменува 203-900-001 и 203-900-002 Новак
Cn50 Врзани Игла За Intermec CN50, 5 Пакет; Заменува 203-900-001 и 203-900-002

Врвот на иглата е произведен со ултра мазна површина за да се осигура дека врвот нема бруси и линии за ра

DEN 0.67
Тек Стиз Премиум Игла Компатибилен Со Вашиот Celkon Кампусот Круна Q40 Со Сопствени Капацитивни Допир 3 Пакет! Новак
Брунел Црна Фина Точка Дигитални Активни Игла Пенкало-Компатибилен СО ASUS ZenBook Дуо UX482EG 14 инчен Новак
Брунел Црна Фина Точка Дигитални Активни Игла Пенкало-Компатибилен СО ASUS ZenBook Дуо UX482EG 14 инчен

Дизајниран да работи и СО IOS и Со Android Таблет КОМПЈУТЕР и Со Паметни Телефони Електронско Активно Игла из

DEN 0.33
Тек Стиз Премиум Игла За Samsung SM-G970U Со Сопствен Капацитивен Допир 3 Пакет! Новак
Тек Стиз Премиум Игла За Samsung SM-G970U Со Сопствен Капацитивен Допир 3 Пакет!

Професионално дизајниран Компатибилен Со Вашиот Samsung SMG970 U ја зголемува издржливоста и точноста на врво

DEN 2.00
Тек Стиз Премиум Игла Компатибилен Со ВАШИОТ ZTE Вклучете ЈА ПЛАНИНАТА СО Сопствен Капацитивен Пакет Допир 3! Новак
Навитех Црна Фина Точка Дигитални Активни Игла Пенкало-Компатибилен Со OnePlus 10 Pro 5G Новак
Навитех Црна Фина Точка Дигитални Активни Игла Пенкало-Компатибилен Со OnePlus 10 Pro 5G

Дизајниран да работи и СО IOS и Со Android Таблет КОМПЈУТЕР и Со Паметни Телефони Електронско Активно Игла из

DEN 559.84