Пенкало За Игла со боксови Компатибилно СО ЧАСОВНИКОТ ZTE Gabb - Капацитивно Пенкало DUALTIP, Врв На Влакна Врвот На Дискот Капацитивно Пенкало ЗА ЧАСОВНИКОТ ZTE Gabb-Метално

Пенкало За Игла со боксови Компатибилно СО ЧАСОВНИКОТ ZTE Gabb - Капацитивно Пенкало DUALTIP, Врв На Влакна Врвот На Дискот

DEN 2.00

Новак

Достапно за нарачка

? Иновативниот ЈАСЕН ВРВ ви овозможува прецизност ЗА ПОДОБРУВАЊЕ на ВИДОТ за да ја видите точната точка за контакт на екранот на Вашиот Часовник Габ. Обезбедување точност на фината точка за тоа каде и што пишувате, цртате или прислушувате. Со два различни совети за игла беспрекорно интегрирани со метално алуминиумско тело, го добивате најдоброто од двата света на дофат на раката. ? [ЛЕСЕН ПРИСТАП] Користете ГО ВГРАДЕНИОТ МЕТАЛЕН КЛИП за да го закачите Капацитивното Игла со Двојна Врвка директно на вашата кошула, јакна, фармерки или куќиште; опциите се бесконечни. Обезбедување точност на фината точка за тоа каде и што пишувате, цртате или прислушувате.Врвот На Фибермеш е цврсто ткаена проводна мрежа од ткаенина која е многу издржлива и отпорна на дефект.

Избор на клиент

Брунел Црна Фина Точка Дигитални Активни Игла Пенкало-Компатибилен СО ASUS ZenBook Дуо UX482EG 14 инчен Новак
Брунел Црна Фина Точка Дигитални Активни Игла Пенкало-Компатибилен СО ASUS ZenBook Дуо UX482EG 14 инчен

Дизајниран да работи и СО IOS и Со Android Таблет КОМПЈУТЕР и Со Паметни Телефони Електронско Активно Игла из

DEN 0.33
Тек Стиз Премиум Игла За Sony Xperia 10 Плус Со Сопствени Капацитивни Пенкало 3 Пакет! Новак
Тек Стиз Премиум Игла За Sony Xperia 10 Плус Со Сопствени Капацитивни Пенкало 3 Пакет!

Професионално дизајниран Компатибилен со Вашиот Sony Xperia 10 плус ја зголемува издржливоста и точноста на �

DEN 1332.80
Тек Стиз Премиум Игла Компатибилен Со Вашиот Nokia RM-956 со Сопствен Капацитивен Допир 3 Пакет! Новак
Тек Стиз Премиум Игла Компатибилен Со Вашиот Nokia RM-956 со Сопствен Капацитивен Допир 3 Пакет!

Професионално дизајниран Компатибилен со Вашиот Nokia RM956 ја зголемува издржливоста и точноста на врвот!..

DEN 1124.80
Tek Styz Premium Pyllus Работи За Xiaomi Mi Note 2 Со Прилагодено Капацитивно Пакување Со Допир 3! Новак
Tek Styz Premium Pyllus Работи За Xiaomi Mi Note 2 Со Прилагодено Капацитивно Пакување Со Допир 3!

Професионално дизајниран Компатибилен со Вашиот Xiaomi Mi Note 2 ја зголемува издржливоста и точноста на врво

DEN 0.33
Тек Стиз Премиум Игла За Samsung SM-G970U Со Сопствен Капацитивен Допир 3 Пакет! Новак
Тек Стиз Премиум Игла За Samsung SM-G970U Со Сопствен Капацитивен Допир 3 Пакет!

Професионално дизајниран Компатибилен Со Вашиот Samsung SMG970 U ја зголемува издржливоста и точноста на врво

DEN 2.00
Тек Стиз Премиум Игла Компатибилен Со Вашиот Микромакс А109 со Прилагодено Капацитивно Пакување Допир 3! Новак
Тек Стиз Премиум Игла Компатибилен Со ВАШИОТ ZTE Вклучете ЈА ПЛАНИНАТА СО Сопствен Капацитивен Пакет Допир 3! Новак
Тек Стиз Премиум Игла За Samsung SM-M305FN/DS Со Сопствен Капацитивен Допир 3 Пакет! Новак
Тек Стиз Премиум Игла За Samsung SM-M305FN/DS Со Сопствен Капацитивен Допир 3 Пакет!

Професионално дизајниран Компатибилен Со Samsung SMM305 FN / DS ја зголемува издржливоста и точноста на врвот!...

DEN 1.00