500 парчиња/лот 1,35мм од не'рѓосувачки челик PCB табла со должина на пинот за должина 15,8

500 парчиња/лот 1,35мм од не'рѓосувачки челик PCB табла со должина на пинот за должина 15,8

DEN 0.67

Новак

Достапно за нарачка

Е прилагодено : да. Број на модел : 1,35*15,8мм. Снабдувања на DIY : Метал. Тип на ставка : иглички. Тип на ставка : иглички. 1,35 (г)*15.8мм не'рѓосувачки челик Даул Пин Специфично : е прилагодено : ДасМодел Број : 1.35*15.8mmdiy Снабдувања : Металкирање на типот : Тип на игла : ПИНСМАТЕРИЈА : Не'рѓосувачки челик : пластична кеса+ картон.

Избор на клиент

M6 x 18mm, ISO 8752, метрички, склопени пролетни иглички, тешка должност, AISI 301 не'рѓосувачки челик Новак
M6 x 18mm, ISO 8752, метрички, склопени пролетни иглички, тешка должност, AISI 301 не'рѓосувачки челик

Пролетните иглички се шупливи, цилиндрични прицврстувачи за вклопување во печатот со широки краеви Шуп

DEN 1.33
Завртки GB91 304 Пин за не'рѓосувачки челик ПИН ПИН ПИНСКИ ПИНИ У -во форма M1 M1.5 M2 M3 M4 M4 M4 Authentic Whistle Pin за Новак
Завртки GB91 304 Пин за не'рѓосувачки челик ПИН ПИН ПИНСКИ ПИНИ У -во форма M1 M1.5 M2 M3 M4 M4 M4 Authentic Whistle Pin за

Должина : M2 X25 180 PCS Снабдување со DIY : Електрични Стил на возење : Ништо Тип на завртка : завртки отпорни на �

DEN 982.40
Труско Накајама y846-1615 Сплит иглички, не'рѓосувачки челик, 0,06 x 0,6 инчи, пакет од 20 Новак
Труско Накајама y846-1615 Сплит иглички, не'рѓосувачки челик, 0,06 x 0,6 инчи, пакет од 20

Дијаметар на дупката : 0,06 инчи (1,6 мм) L : 0,6 инчи (15 мм) Пакет : торба Материјали : железо, не'рѓосувачки челик

DEN 891.20
Aminco NCAA Unisex-Adult Diamond Pin Новак
Aminco NCAA Unisex-Adult Diamond Pin

Увезени Додадете спортски допир на облеката со дијамантскиот пин Стилски лаптоп пин дизајниран со граф

DEN 0.67
Прицврстувач за тврдо-фино 014973179687 ПИНСКИ КОТЕР, 1/16 x 1/2, парче-40 Новак
Прицврстувач за тврдо-фино 014973179687 ПИНСКИ КОТЕР, 1/16 x 1/2, парче-40

Дијаметар : 1 / 16 " Должина : 1 / 2 инчи Материјал : не'рѓосувачки челик Тип : Коттер пин Ние зачуваме широк спе

DEN 113.12
ВАНКУВЕР КАНУКСКИ ЛАПЕЛ ПИН Новак
ВАНКУВЕР КАНУКСКИ ЛАПЕЛ ПИН

14 кт жолто злато Загарантирано автентично од линијата за дизајнерски логорт Ширина : 15,00 мм должина : 15,00

DEN 417.60
M16 x 60 mm Dowel Pin, преку зацврстена легура, челик, обична завршница, DIN 6325 Новак
M16 x 60 mm Dowel Pin, преку зацврстена легура, челик, обична завршница, DIN 6325

Зацврстен и заземјен Номинален дијаметар на пинот : М16 инч Номинална должина на пинот : 60 мм инч...

DEN 1.67
FifturedIsPlays® Стандарден пин на Dowel-Метрика M10 x 40 обичен легура челик +0,006 до +0,011mm толеранција лесно подмачкана Новак
Кливис пин, цинк, 0,187х1 1/4 л, pk25-11-013z-пакет од 5 Новак
Кливис пин, цинк, 0,187х1 1/4 л, pk25-11-013z-пакет од 5

Предмет Кливис пин Тип стандард Материјал 1010 / 1018 челик Заврши цинк Игла диа 3 / 16 " Кливис пин, тип станд

DEN 685.76
M4 X 45mm, DIN 94 / ISO 1234, метрички, стандардни пинови за метеж, A4 ​​не'рѓосувачки челик Новак
M4 X 45mm, DIN 94 / ISO 1234, метрички, стандардни пинови за метеж, A4 ​​не'рѓосувачки челик

Пиновите за котли се познати и како иглички, но овие не треба да се мешаат со валани иглички за разделува

DEN 1.33
M20 x 100 mm Dowel Pin, преку зацврстена легура, челик, обична завршница, DIN 6325 Новак
M20 x 100 mm Dowel Pin, преку зацврстена легура, челик, обична завршница, DIN 6325

Зацврстен и заземјен Номинален дијаметар на пинот : М20 инч Номинална должина на пинот : 100 мм инч Произве�

DEN 2.67
Брух за мир, брош за мирот, хипи брош, мировен симбол, мировен знак, мировен накит, машка брош, женски брош, М397 Новак
Извори на мапа на мапи, иглички, 0,2 x 0,8 тркалезни делови на цврсти прицврстувачи 10 парчиња Новак
Извори на мапа на мапи, иглички, 0,2 x 0,8 тркалезни делови на цврсти прицврстувачи 10 парчиња

Име на производот : иглички за даул; Пакет вклучуваат : 10 x иглички Вкупна големина : 5 x 20мм / 0,2 "x 0,8" (dial); Нет

DEN 3.00
7/16 x 2 1/2 иглички/легура челик/светла завршница Новак
7/16 x 2 1/2 иглички/легура челик/светла завршница

ПИНС на бренд со сина ѓавол Светла завршница Сите артикли се направени во Соединетите Американски Држа�

DEN 1519.84
Последователно 417223177 Пин Дауел Новак
Последователно 417223177 Пин Дауел

Оригинален дел од ОЕМ за задниот дел OEM Pin Dowel Број на дел : 417223177 може да не вклучува оригинален пакет...

DEN 383.68
Уметнички срцев дијаграм пин брох, срце минималистички брош, пикав, едноставен брош, рачно изработен брош, M369 Новак
5 компјутери 2x30p 1,27мм заглавието на пинот SMD, p = 1,27mm 1,27мм 1,27-2 * 30p вертикално пост пин Новак
5 компјутери 2x30p 1,27мм заглавието на пинот SMD, p = 1,27mm 1,27мм 1,27-2 * 30p вертикално пост пин

5 компјутери 2x30p 1,27мм заглавието на иглата SMD, p = 1,27mm 1,27мм 1,272*30p вертикална постпина 5 компјутери 2x30p 1,27мм з

DEN 1.67
1/4 x 1-1/4 Дуели игли 316 не'рѓосувачки челик-QTY-100 Новак
1/4 x 1-1/4 Дуели игли 316 не'рѓосувачки челик-QTY-100

Пиновите на Dowel се произведуваат на пневматска опрема за даул и доаѓаат во предсекни должини и дијаметр�

DEN 2.67