Moolinco 65ft Проширувачки нинџа воин пречки курс за деца, водоотпорен курс за воин во воин со 9 прилози, 2 промени, поддршка до 15 прилози

Moolinco 65ft Проширувачки нинџа воин пречки курс за деца, водоотпорен курс за воин во воин со 9 прилози, 2 промени, поддршка

DEN 2399.84

Новак

Достапно за нарачка

【Подолг и посилен slackline】 Овој курс за пречки во воинството на деца е опремен со 65 -тина курс за склопување. Подолга должина со 6000 фунти голем капацитет на оптоварување. 【Цврсти и флексибилни Bunckles】 Новите куки за дизајн можат да се поправат со сите додатоци цврсто на курсот за пречки за деца надвор. Исто така, лесно е да се смени позицијата на овие токи. 【2 ПРИМЕНИ】 Нашиот курс за пречки во задниот двор Децата имаат два нишалки што им овозможуваат на децата да си играат со родители, семејство и пријатели. Уживајте во забавно детство. 【15 токи за бесконечна можност】 Нашиот курс за воин нуди бесконечна можност за деца. Можете да додадете опрема за курсеви на оваа slackline со нашите толку многу токи. 【Детални упатства】 Ние нудиме детални упатства. Ако имате какви било прашања, ве молиме кажете ни и ние ќе ви помогнеме да ги завршите пречките за деца воин. Ви благодариме за шопингот со курсот за пречки на отворено Молинко за деца. Ние нудиме долги и цврсти слабини, повеќе токи, повеќе нишалки и детални упатства до деца и семејства со бесконечни можности. Features: 15 set buckles give more freedom to attach more elements Two swings enable adults and children to swing together Detailed instructions make it easy to build an outdoor play set What's Included : Long Colorful Ladder × 1 EVA Swing × 2 Monkey Bar × 2 Rings × 2 Бака × 15 ленти за токи × 15 Заштитник на дрво × 2 Slackline & Ratchet × 1 Прирачник × 1 носење торба × 1 Enjoy вашето време играјќи со деца!.

Избор на клиент

Swing Set Stuff Inc. Телескоп Periscope комплет и налепница за лого на SSS Новак
Swing Set Stuff Inc. Телескоп Periscope комплет и налепница за лого на SSS

1 Телескоп 1 перископ Вклучени се сите хардвер за монтирање За станбена употреба Телескоп, Перископ 1 Тел

DEN 1.33
Fifturedisplays® 3-чекори Деца слајд играат слајд со слајд со кошаркарски обрач за деца игри 16874New-NPF Новак
Set Set Stuff Inc. Inc. Тешка гума за вртење на гуми за лого и SSS налепница SSS-0303-PK Новак
Set Set Stuff Inc. Inc. Тешка гума за вртење на гуми за лого и SSS налепница SSS-0303-PK

Тип на производ : Играчки и игри Димензии на пакетот : 8.0 "L 8.0" W 8.0 "H Земја на потекло : Кина Тежина на пакет :

DEN 0.67
HearthSong Quad-Seat Teeter Tutter Spinning Seesaw за активна игра на повеќе деца, приближно. 28 H x 78 дијамант, секое седиште Новак
HearthSong Quad-Seat Teeter Tutter Spinning Seesaw за активна игра на повеќе деца, приближно. 28 H x 78 дијамант, секое седиште

Детска Teeter Totter : QuadSeat Teeter Teeter Spinning на Hearth Song е дизајниран да седи две или четири деца (до 100 фунти На седишт

DEN 2.00
Оригиналната ВОЗДУШНА ТВРДИНА Изградете Тврдина за 30 Секунди, Тврдина На Надувување За Деца Новак
Оригиналната ВОЗДУШНА ТВРДИНА Изградете Тврдина за 30 Секунди, Тврдина На Надувување За Деца

● ИЗГРАДЕТЕ ВО СЕКУНДИ, ИГРАЈТЕ СО ЧАСОВИНе Е Потребно Склопување Аеродромот се надува за помалку од 30 �

DEN 3.00
Gorilla Playsets 07-0018 Комплет за метална креда - црна Новак
Gorilla Playsets 07-0018 Комплет за метална креда - црна

Лесно се монтира на повеќето дрвени играчи Лесен, траен дизајн на метал е обложен со УВзаштита за да се з

DEN 2.67