Торба за Удирање тојвелт За Деца И Возрасни Боксерски Комплет Со Прилагодлива Стоечка Основа, Боксерски Ракавици, Рачна Пумпа

Торба за Удирање тојвелт За Деца И Возрасни Боксерски Комплет Со Прилагодлива Стоечка Основа, Боксерски Ракавици, Рачна Пумпа

DEN 943.84

Новак

Достапно за нарачка

? За Разлика од другите вреќи За удирање кои се крути, тешки и тешки за употреба, Топката И држачот За Удирање Со Играчки Се направени од тешки материјали и торба монтирана на пружина што ви се враќа откако ќе ве удри. Ова помага да се развијат оптимални рефлекси и прецизни впечатливи!. ?● Прилагодлива Висина-нашите бесплатни стоечки вреќи за удирање се 100% прилагодливи за висина од 48 инчи на 58 инчи за луѓе од сите возрасти, големини и начин на живот. Прилагодете ја торбата за брзина без напор и брзо за секој корисник. Совршен за мажи, жени и тинејџери на возраст од 8 и повеќе години!. ?`+ Крајна Боксерска Опрема Сет-овој комплет за вреќи за удирање доаѓа со се што ви треба за да започнете со бокс, тренинг и подобрување на вашата кондиција! Ќе ви се допадне топката за удирање на надувување, основата што може да се наполни со вода, прилагодлив столб натоварен со пружина, пар боксерски ракавици и удобна пумпа што се вклучени во вашата нарачка!. ?● Совршен За Секоја Вежба-Без разлика дали случајно вежбате, тренирате ЗА ММА, градите домашна теретана или тренинг за брзина/издржливост Торбата За Удирање Со Играчки Е совршена за вас! Тоа е разноврсна издржливост и крајната конструкција гарантира дека секогаш ќе работи без разлика на кое ниво на вештина сте. ?● Непобедлив Квалитет И Премиум Материјали - овој комплет торби за удирање во слободна положба ќе ви трае со години! Се одликува само со најквалитетни материјали кои можат да издржат и најтешко влијание. Земете ја вашата денес!.

Избор на клиент

Пламен На Војната Доцна Војна: Советска Пушка Компанија Новак
Пламен На Војната Доцна Војна: Советска Пушка Компанија

Советска Пушка Компанија : Стрелкови (пушкари) го формираат најголемиот дел ОД РККА, Црвената Армија...

DEN 665.60