Возбуда Птица Папагал Џвакање Играчка Јазли N Блокови Кафез Виси Играчки За Птица Afric Африкански Сиви Какаду Еклектус Брановидни Папагали Папагал Кокатиел Конуре ?

Возбуда Птица Папагал Џвакање Играчка Јазли N Блокови Кафез Виси Играчки За Птица Afric Африкански Сиви Какаду Еклектус Брановидни

DEN 0.33

Новак

Достапно за нарачка

Многу повеќебојни дрвени блокови за да ја примамат вашата птица. Земете уживање и обучете ја вашата птица да лета до неговото место за одмор за неговата ментална и физичка стимулација. Разновиден избор на стимулирачки материјали безбедни за птици за да се обезбеди ментална и физичка благосостојба на птиците миленичиња. Издржлив и цврст, Лулашката Птица За Возбуда Е совршено место за одмор на вашето домашно милениче со пердуви или вежбање со замавнување и качување наоколу. Мерки високи 10-15 инчи, Предложени За Папагали Папагал Какатиел Конуре какаду, африканско сиво и разновидни мали и средни папагали. Многу повеќебојни дрвени блокови за да ја примамат вашата птица. Земете уживање и обучете ја вашата птица да лета до неговото место за одмор за неговата ментална и физичка стимулација. Разновиден избор на стимулирачки материјали безбедни за птици за да се обезбеди ментална и физичка благосостојба на птиците миленичиња. Издржлив и цврст, Лулашката Птица За Возбуда Е совршено место за одмор на вашето домашно милениче со пердуви или вежбање со замавнување и качување наоколу. Мерки високи 10-15 инчи, Предложени За Папагали Папагал Какатиел Конуре какаду, африканско сиво и разновидни мали и средни папагали. Спецификации : О : 3.93 € 10.43" (10 € 26.5 см) Тежина : 102g B : Должина : 15.74 " (40cm), Тежина : 223gfeutures : големите парчиња дрво значи дека вашата птица може да се забавува со џвакање. Дајте му на вашиот папагал задоволство и забавувајте се со часови гледајќи како играат. Прекрасна играчка наменета за џвакање на вашите мали пријатели, лесна инсталација во кафезот. Направено од природно дрво, безбедно е за птици. нов дизајн, уникатен, многу отпорен на залак. Пакетот Вклучува : 1x Папагал Џвакање Дрво Играчка.

Избор на клиент

Кадифен Тиши Желка Куче Играчка 10.5- Новак
Кадифен Тиши Желка Куче Играчка 10.5-

Совршен за Употреба Во Гајби, Куќи За Кучиња и Одгледувачници Го Одржува Вашето Куче Топло Во Зима и Лад�

DEN 334.72
Креации за супер птици SB536 лоза прстенест играчка за стапало на птици, средна/голема големина на птици, 5,5 x 1,5 Новак
SNUGAROOZ Фрла N ' Конец, Силна Влечење Играчка За Кучиња, Отворено Кутре Заби Џвакање Играчки, Тешки &засилувач; Неуништливи Новак Попуст
Ipetboom 16 компјутери за забивање мачки за полнење мачки играчки за мачки за мачки за мачки Новак
Ipetboom 16 компјутери за забивање мачки за полнење мачки играчки за мачки за мачки за мачки

Играчки за мачки : Прилозите за стапче за мачки се применливи за сите мачки за миленичиња, врската помеѓ�

DEN 241.44