Фирепро Борење-Игра Момче Однапред

Фирепро Борење-Игра Момче Однапред

DEN 920.00

Новак

Достапно за нарачка

Широк спектар на борачи, плус опција за правење своја. Опис На производот Повеќето видео игри во борење се обидуваат да профитираат од добро познатите лиценци, но на крајот не успеваат во нивното прикажување НА БОРЕЊЕ во ТВ стил. Не толку познатиот Оган Про борење игри. Овој превод ЗА ГБА ја одржува традицијата на игра над личноста недопрена. Секој вистински обожавател на ударот на телото и суплексот треба да ја сака оваа игра. Одликувајќи се со 150 различни борачи од кои може да се избере, секој со свои потези и завршувачикако и опцијата да комбинирате повеќе од 1.200 техники и стилови за да создадете свои граплери за 3-Д изометрискиот прстен покрај прстенот Fire Огненото Борење не недостасува разновидност. Можете дури и да ја поврзете ВАШАТА ГБА единица за да се борите против вашите пријатели или трговски борачи што сте ги создале. Можете исто така да играте против компјутерот, што се покажува како прилично добар противник. Играта целосно ги користи И А и Б и копчињата На рамената, така што контролата е цврста. Сепак, навикнувањето на временското доцнење за удари и клоци може да биде фрустрирачко. Прирачникот прави одлична работа во учењето на огромната разновидност на потези, и откако ќе научите што можете да направите, играта е исклучително задоволувачка. За единственото нешто што недостасува од играта е познати личности. Во понудата на толку многу борци, секој изгледа прилично благ, а еден често е тенка варијација на последниот. Се разбира, вашата сопствена имагинација може да ви овозможи да додадете Борач сличен На Карпа или човечки, ако тоа е она што го сакате. Како и да е, тоа е добра забава за рачни. Можеш ли да помирисаш Што готви Твоето Момче? dreрју С. Буб Пожар Про борењето успеа некако да добие прстен со големина на регулација и повеќе од 150 различни Борачи Во Релативно Малата Игра Момче Напредува. Врз основа на најпопуларната серија за борење Во Јапонија, FPW не само што претставува арматури на борачи со свои завршни потези, туку ви овозможува да креирате сопствен тепач. Можете да влезете во рингот соловер или со пријател за некоја ознака-тимска акција завршува и извршува десетици потези, држи и фрла. FPW дури ви овозможува да се борите надвор од прстенот и да користите оружје за крајната тепачка. Најдобро од с, можете да ја поврзете играта со до четири други gba единици преку одделно продадениот комуникациски кабел за крајниот мултиплеер натпревар!.

Избор на клиент

Непријателските Волшебници [Онлајн Игра Код] Новак
Непријателските Волшебници [Онлајн Игра Код]

30+ чудовишта секој со уникатна способност 18 надградба магии во шест училишта на магија Стотици моќни пр�

DEN 969.60
Амузио Шантае Полугени Херој Крајно Издание SONY PS4 PLAYSTATION 4 ЈАПОНСКА ВЕРЗИЈА Новак
Амузио Шантае Полугени Херој Крајно Издание SONY PS4 PLAYSTATION 4 ЈАПОНСКА ВЕРЗИЈА

Комплетниот пакет! Ова Крајно Издание ги содржи наградуваните Шанти : Полугени Херој, плус три големи пр

DEN 0.33
СОКОМ 4: Американски морнарички пломби - PlayStation 3 Новак
СОКОМ 4: Американски морнарички пломби - PlayStation 3

Вие сте легендарниот и бестрашен командант на операциите додека ја преземате командата на бојното поле

DEN 48.00
Брзини 5: Hivebusters-Xbox &засилувач; Windows [Дигитален Код] Новак
Брзини 5: Hivebusters-Xbox &засилувач; Windows [Дигитален Код]

Вратете се на Брзините 5 со проширувањето На Хивбастерите и преземете ја нивната прва мисија за самоуби�

DEN 2.67
Космо банда загатката, Супер Фамиком Новак
Космо банда загатката, Супер Фамиком

Супер Nintendo / SNES / Super Famicom Јапонија увоз игра Ретка игра, Јапонија ексклузивна! Игра за загатки, исто как�

DEN 1.00
Кунг Жу Со Подарок-Нинтендо ДС Новак
Кунг Жу Со Подарок-Нинтендо ДС

Шест ликови што може да се отклучат : преземете ја контролата врз Стоунвол, Дјук, Драјко и сите ваши омил�

DEN 2.33
Метална Опрема Солидна Hd Колекција Новак
Метална Опрема Солидна Hd Колекција

Но, тоа е тајната зад популарноста на серијатацеребралниот предизвик да се открие како да се избегне бо�

DEN 3.00
Бојното Поле Лоша Компанија 2-Xbox 360 Новак Попуст
Бојното Поле Лоша Компанија 2-Xbox 360

Уништување 2.000 варијации на комплети за откривање и ќе можат да го прилагодат својот претпочитан стил н�

DEN 303.68
Скајлендерс Имагинатори-Wii U Новак
Скајлендерс Имагинатори-Wii U

Започнете Епска Нова Авантура Користете Ги Имагинативните Кристали За Создавање За Да Создадете Свои С

DEN 1.67
Опашката На Херојот спирова Новак
Опашката На Херојот спирова

Борете се да го спречите злобниот змеј да го контролира светот Патувајте низ нивоа со одличен изглед со

DEN 2.33
Секој Е Голф-PlayStation 4 Новак
Секој Е Голф-PlayStation 4

Класичната франшиза за голф Play Station се враќа со својата уникатна мешавина на механика за длабок голф и н�

DEN 470.40
Момент На Тишина-КОМПЈУТЕР Новак
Момент На Тишина-КОМПЈУТЕР

Апсолутно уникатна, многу извонредна шпионажа трилер приказна Претходно изречени позадини со спектаку

DEN 2.67
Nintendo избира: Спортско одморалиште Новак
Nintendo избира: Спортско одморалиште

Спортско одморалиште Wii Хардверска платформа : Nintendo Wii Оперативен систем : Nintendo Wii Спортско одморалиште Wi

DEN 2.33
ФИФА 23 СТАНДАРД-Xbox One [Дигитален Код] Новак
ФИФА 23 СТАНДАРД-Xbox One [Дигитален Код]

ФИФА 23 ја Носи Светската Игра ФИФА 23 Ја носи Светската Игра на теренот со женски клупски фудбал, И Машки �

DEN 799.84
Шелшок: Нам '67 Новак
Шелшок: Нам '67

Вложување длабоко во непријателска територија додека се соочувате со закани близнаци на Виетнамскиот �

DEN 3.00
Потрагата Трио: Скапоцен Камен ПОТРАГАТА II / Скапоцен Камен ПОТРАГАТА II: Пасијанс / Мах Јонг Потрагата Новак
Потрагата Трио: Скапоцен Камен ПОТРАГАТА II / Скапоцен Камен ПОТРАГАТА II: Пасијанс / Мах Јонг Потрагата

Во Потрагата По Скапоцен Камен II, придружете Се На Професорот Пак на крајната авантура што одговара на с

DEN 80.00
Сибир: Светот Пред Колекционерското Издание Новак
Сибир: Светот Пред Колекционерското Издание

Колекционерското Издание Вклучува : Целосна Игра, Приврзок За Клучеви, Комплет Разгледници, Челична Кни

DEN 2.00
Адити Мортал Комбат 5 во 1 - 16 битни МД игри кертриџ за конзола за генеза со мегадрива Новак
Адити Мортал Комбат 5 во 1 - 16 битни МД игри кертриџ за конзола за генеза со мегадрива

Картичката за игри работи совршено, погодна за колекција на играчи Случајот со кертриџ во САД / ЕУР или Ј

DEN 3.00
Рен &засилувач; Стимпи Шоу: Простор Кадет Авантури Новак
Рен &засилувач; Стимпи Шоу: Простор Кадет Авантури

Сите Системи Одат! Активирајте го екранот и подгответе се да експлодирате за авантура во неверојатната

DEN 251.20