Улици На Бес 4-Xbox Еден

Улици На Бес 4-Xbox Еден

-80 %

DEN 543.84

Новак

Достапно за нарачка

Прекрасна графика целосно рачно нацртана анимирана од студиото зад Чудо Момче : стапицата На Змејот. 2 играчи онлајн соработка, и до 4 играчи на локално ниво. 5 главни ликови што може да се репродуцираат и многу ретро знаци што може да се отклучат. Режим на приказна, аркаден режим, режим на битка. Саундтрак од широк состав на музичари од светска класа. Улиците На Бес, кои се сметаат За една од најдобрите тепани серии на сите времиња и по многу години, аксел и Блејз конечно ја земаат борбата каде што застанаа. Со рачно нацртани визуелни слики од тимот зад прекрасното Чудо Момче Од 2017 година : римејкот На Стапицата На Змејот, улиците на Бес 4 се надоврзуваат на играта на класичната трилогија со нова механика, свежа приказна и ракавица од опасни фази со сериозен проблем со криминалот. Улиците на Бес 4 потсетува на класичната игра, но таа стои како целосно оригинална Аркадна Стил Благодарение на експертизата на стража здроби игри и dotemu. Без разлика дали играчите ќе се здружат со пријател или ќе го исчистат градот соло, улиците на Бес 4 е задоволство што удира со череп, пилешко, сето тоа е поставено на саундтрак што сигурно ќе ви пумпа крв. Меѓу најдобрите тепачки серии некогаш создадени, удари од 90-тите и тепање над врвната улица, иконската серија Улици на Бес се враќа со маестрална почит и ревитализација на класичните обожаватели на акција. Класичните улици на Бес на сите времиња, познати како Голи Зглобови (ベア -a беа накуру) Во Јапонија, е серија за Победи позната по оваа безвременска игра и музика под влијание на електронскиот танц. Улиците на Бес 4 се надоврзуваат на играта на класичната трилогија со нова механика, прекрасни рачно нацртани визуелни слики и Саундтрак Од Бога.

Избор на клиент

Еспн Голема Лига Бејзбол-Xbox Новак
Еспн Голема Лига Бејзбол-Xbox

Преземете целосна контрола врз насипот со Моќност нови терени, брзина на теренот, интерфејс на теренот,

DEN 2.33
ДЦ Лига На Супер-Миленичиња: Авантурите На крипто &засилувач; Аце Стандард-Xbox [Дигитален Код] Новак
ДЦ Лига На Супер-Миленичиња: Авантурите На крипто &засилувач; Аце Стандард-Xbox [Дигитален Код]

Одговараат како Суперкучиња Крипто и Кец на Десетка и се подготвени да се издигнат низ небото и да ги за�

DEN 3.33
Рико Индустрии Нцаа Шлем Проверка Сет Новак
Рико Индустрии Нцаа Шлем Проверка Сет

Официјално лиценцирани производи Од Рико Материјали со висок степен што се користат за изработка на це�

DEN 1334.40
Никоксбокс Серија Х - Полнење Линк -13100 Xbox Серија X Додатоци Новак
Никоксбокс Серија Х - Полнење Линк -13100 Xbox Серија X Додатоци

УСБЦ Кабел За Полнење со Вграден ИНДИКАТОР За Статус НА ПОЛНЕЊЕ НА ЛЕР Екстра долг кабел од 8 стапки со в�

DEN 617.60
Кунг Жу Со Подарок-Нинтендо ДС Новак
Кунг Жу Со Подарок-Нинтендо ДС

Шест ликови што може да се отклучат : преземете ја контролата врз Стоунвол, Дјук, Драјко и сите ваши омил�

DEN 2.33
Момент На Тишина-КОМПЈУТЕР Новак
Момент На Тишина-КОМПЈУТЕР

Апсолутно уникатна, многу извонредна шпионажа трилер приказна Претходно изречени позадини со спектаку

DEN 2.67
Непријателските Волшебници [Онлајн Игра Код] Новак
Непријателските Волшебници [Онлајн Игра Код]

30+ чудовишта секој со уникатна способност 18 надградба магии во шест училишта на магија Стотици моќни пр�

DEN 969.60
Алфред Хичкок - Вртоглавица-Ограничено Издание Новак
Алфред Хичкок - Вртоглавица-Ограничено Издание

Оригинална приказна за опсесијата, манипулацијата и лудилото, инспирирана од Ремекделото На Алфред Хич

DEN 280.00
Биомутантно Колекторско Издание Новак
Биомутантно Колекторско Издание

НОВО ПРЕЗЕМАЊЕ НА БОРБАТА од 3то ЛИЦЕ : борбениот систем во стилот на боречки вештини ви овозможува макс�

DEN 2.00
Вистински Криминал: Улиците На Л. А. - КОМПЈУТЕР Новак
Вистински Криминал: Улиците На Л. А. - КОМПЈУТЕР

Акција авантура игра Играјте како таен полицаец кој се обидува да спречи војна на банди меѓу Кинески и р

DEN 307.20
Ветер: Почеток На Големо Пријателство &засилувач; Духот На Северот Новак
Ветер: Почеток На Големо Пријателство &засилувач; Духот На Северот

Производ 1 : Станете непобедлив тим и формирајте незаборавна врска со Ветер Производ 1 : Возете Ветер И сл

DEN 0.67