СОКОМ 4: Американски морнарички пломби - PlayStation 3

СОКОМ 4: Американски морнарички пломби - PlayStation 3

DEN 48.00

Новак

Достапно за нарачка

Вие сте легендарниот и бестрашен командант на операциите додека ја преземате командата на бојното поле со вашиот состав на НАТО. Поддршка на контролорот Dual Shock 3 - SOCOM 4 исто така ја поддржува традиционалната конфигурација на контролорот Dual Shock 3. SOCOM 4 исто така ја поддржува традиционалната конфигурација на контролорот Dual Shock 3. Опис на производот имате шест дена. Клучна игра има динамична команда - Стручно наредба на бојното поле со користење на тактиките на тимот за да се крие и да го надмине вашиот непријател, да назначи непријателски цели и да повикате во уништувачки воздушни напади - сите со динамична, интуитивна леснотија. Кампањата за еден играч на играта се врти околу играта на мисијата и има играчи кои влегуваат во чизмите на командантот на ОПС, Кулен Греј, бидејќи тој командува четири дополнителни членови на тимот, секој со свои предности и личност. Дестинацијата е Југоисточна Азија. Поддршка за движење на Play Station - Користејќи го потегот на Play Station, испорачајте го најискрено борбеното искуство досега со голема контрола на прецизноста врз пукањето, меле борба и командувајќи се со вашиот состав. Сега е време да ја преземете контролата. Дополнителни слики од екранот. Поддршка за Bluetooth слушалките на Play Station ги поттикнуваат напредокот во говорната технологија за да донесат карактеристики од следната генерација во вашиот состав и PS3. Под оган. Мултиплеер со седиште во составот ви овозможува да ја користите тимската динамика преку Интернет со целата нова поддршка од 32 лица. SOCOM 4 : Американски морнарички пломби е мултиплеер тактички стрелец на трети лица, развиен исклучиво за Play On Play Station 3. Испорачајте го најискрено борбено искуство досега со голема контрола на прецизноста врз пукањето, меле борба и командувајќи се со вашиот состав. Мултиплеер со седиште во составот ви овозможува да ја користите тимската динамика преку Интернет со целата нова поддршка од 32 лица. Игра СОМОМ 4 : Американски морнарички пломби е тактички стрелец ориентиран кон трето лице, тактички стрелец. Играчите, исто така, ќе ја искористат интелигенцијата постигната на патот, како и специјалната функционалност на командата достапна во режимот на командата за да донесат одлуки во областа. Испорачајте го најискрено борбено искуство досега со голема контрола на прецизноста врз пукањето, меле борба и командувајќи се со вашиот состав. Трка против време за контрола на тешка ситуација што се заканува да ескалира во глобалната војна. Дестинацијата е Југоисточна Азија. Трка против време за контрола на тешка ситуација што се заканува да ескалира во глобалната војна.

Избор на клиент

Одмаздата на Шиноби Новак
Одмаздата на Шиноби

Втора рата во популарната серија за видео игри Втора рата во популарната серија за видео игри...

DEN 417.76
Ветер: Почеток На Големо Пријателство &засилувач; Духот На Северот Новак
Ветер: Почеток На Големо Пријателство &засилувач; Духот На Северот

Производ 1 : Станете непобедлив тим и формирајте незаборавна врска со Ветер Производ 1 : Возете Ветер И сл

DEN 0.67
Елден Ринг-Стандардно Издание [PlayStation 5] Новак
Елден Ринг-Стандардно Издание [PlayStation 5]

Преднарачајте ЕЛДЕН ПРСТЕН сега и добијте пристап до следново : Дигитален Авантуристички Водич и бонус

DEN 2.33
Хип Хоп Танц Искуство - Нинтендо Wii Новак
Хип Хоп Танц Искуство - Нинтендо Wii

Карактеристики сеопфатна хипхоп песни, кои се движат Од табелата врвот Билборд хитови на старата школа

DEN 3.33
Valkyrie Drive Bhikhhuni - Стандардно издание [Psvita] Новак
Valkyrie Drive Bhikhhuni - Стандардно издание [Psvita]

Увоз на игра јапонска верзија Компатибилен со американските системи (слободен регион) Јапонски јазик (�

DEN 416.00
Умверドコア-メカ ファイター - прекинувач Новак
Умверドコア-メカ ファイター - прекинувач

Добро Полиран 2д Меха Светот Беспрекорна Приказна Потопување ВисокоПолиран 2д Анимации Различни Стилов

DEN 687.36
Временски сталкери: Sega Dreamcast Новак
Временски сталкери: Sega Dreamcast

Секое оружје има повеќекратни техники на напад што можат да ги користат корисниците, секоја од нив бара

DEN 0.67
Хало 3: Одст-Xbox 360 Новак
Хало 3: Одст-Xbox 360

Ако веќе поседувате Ореол 3, можете да започнете сега со собирање на" Годишното "достигнување на кампања�

DEN 1.33
Виновен Опрема ХХ Акцент Јадро Плус-PlayStation 2 Новак
Виновен Опрема ХХ Акцент Јадро Плус-PlayStation 2

vgoverview { висина : 125px; позадина : #9 DC4 D8 ur(https : / / imagesna Серијата Виновна Опрема лансираше сосема нов стил на б

DEN 1439.20
Фирепро Борење-Игра Момче Однапред Новак
Фирепро Борење-Игра Момче Однапред

Широк спектар на борачи, плус опција за правење своја Опис На производот Повеќето видео игри во борење с

DEN 920.00
Бомбастична - PlayStation 2 Новак
Бомбастична - PlayStation 2

Оценка на ЕСРБ : Секој Reанр : Акција Мисија : Вие сте предизвикани да ги поврзете коцките во комбинациите

DEN 191.84
Мумијата Се Враќа Новак
Мумијата Се Враќа

Учествувајте во акцијата, ефектите и духовните авантури На Рик и Евелин О ' Конел додека се тркаат да го �

DEN 523.20
Игрите на Професорот Бруниум Новак
Игрите на Професорот Бруниум

За игра на вашиот Nintendo DS Карактеристики на класични игри : Судоку, Махјонгг, умот Бендер, вкрстени суми и

DEN 1.33
Модифиус Последици - Пустелија Војна-Мирелурк Мрестилишта + Јајца Новак
Модифиус Последици - Пустелија Војна-Мирелурк Мрестилишта + Јајца

Шрафирањето мирелурк е првата фаза од растот на мирелурк по излегувањето од јајцата Гнездата обично со�

DEN 2.00