Останете настрана - Скриена игра со предмети [Преземи]

Останете настрана - Скриена игра со предмети [Преземи]

DEN 2.33

Новак

Достапно за нарачка

10 нивоа на забава. 40 предмети на ниво. 400 скриени предмети што треба да се најдат. 100 достигнувања за отклучување и starsвезди да заработат. Луѓето во потрага по предизвикувачка игра со скриени објекти што има спектакуларна графика и испорачува час по час забава, повеќе не мора да чекаат. Playhog претставува останете настрана, скриена игра со објекти каде што внимателно имаме скриени 40 предмети на ниво во вкупно 10 нивоа за да ви дадеме 400 предмети што треба да ги пронајдете. Секое ниво има 10 различни достигнувања за отклучување (вкупно 100 за апликацијата), и 40 прецизно скриени предмети за наоѓање (вкупно 400 за апликацијата). Покрај споменатите спектакуларни графики кои се богато детални, зачудувачки реални и изработени во живописни бои, нашите игри се дизајнирани со голем број специјални карактеристики што зависниците од скриени објекти навистина ќе ги ценат, вклучително и : 10 забавни нивоа 40 предмети на ниво 400 скриени Објекти да најдат 100 достигнувања за отклучување и starsвезди за да заработат функционалност на ноткање и зумирање за да забележат предмети што е особено тешко да се најде корисна карактеристика на навестување што дури и најискусниот гејмер ќе најде непроценливо од време на време одличен екран за помош што ги прикажува достигнувањата и други детали за нивото на ниво на ниво што се сеќава на напредокот и високи ја оценува можноста да заработи starsвезди со завршување на достигнувањата одлични звучни ефекти што можат да се вклучат/исклучат (совршени за сесии доцна во ноќта, на лет, итн.) Ние не ги носиме Корисниците со бесмислени приказни кои ги одвлекуваат од целта на отклучување на достигнувања и пронаоѓање на скриени предмети и секако, ние не ги принудуваме корисниците да прават набавки во апликација за да продолжат да играат. Нашите скриени игри со предмети се тешки, предизвикувачки и затоа се посоодветни за возрасни, но ние сме исклучително внимателни во врска со видот на предметите и реквизитите што ги користиме. Сè е пријателско за деца, а корисниците никогаш не треба да се грижат за своите деца случајно да се сопнуваат низ апликацијата и да наидат на нешто несоодветно на возраста. Барања на системот : Поддржан оперативен систем : [Windows 8, Windows 7, Windows Vista, Windows XP, Windows 2000] Процесор : 1 GHz RAM : 512 MB хард диск : 512 MB Видео картичка : 512 MB.

Избор на клиент

Адити Комикс зона - 16 битни МД игри со игри за конзола за генеза од мегадрив Новак
Адити Комикс зона - 16 битни МД игри со игри за конзола за генеза од мегадрив

Картичката за игри работи совршено, погодна за колекција на играчи Случајот со кертриџ во САД / ЕУР или Ј

DEN 2.00
Проколната Планина Ограничено Издание-Нинтендо Wii Новак Попуст
Проколната Планина Ограничено Издание-Нинтендо Wii

Комплетна Игра Со Бонус Диск со 15 песни на музика во играта и 5дел "изработка на" ДВД Внатрешна Уметност в

DEN 2399.84
Мистерија П. И.: Украден Во Сан Франциско Новак
Мистерија П. И.: Украден Во Сан Франциско

Најдете над 2.100 скриени предмети додека истражувате 25 прекрасни градски сцени Уживајте во три забавни р

DEN 1.00
Моќен Број 9-Xbox One Новак
Моќен Број 9-Xbox One

Класична 2д Акција ТрансформиранаСоочете се против вашите осум Моќни браќа во 12 предизвикувачки фази и

DEN 1.00
Terraria - PlayStation 3 Новак Попуст
Terraria - PlayStation 3

Датумот на истекување на картичките за дигитално преземање PS3 Terraria се проширува на 12 / 31 / 2099...

DEN 139.68
Духови: Духови Го Ослободија Колекционерското Издание-Xbox Серија X Новак Попуст
Духови: Духови Го Ослободија Колекционерското Издание-Xbox Серија X

Уживајте во универзумот На Духови Додека заштитувате или прогонувате повеќе уникатни локации во текот

DEN 539.36
Grand Theft Auto: San Andreas - PlayStation 2 Новак Попуст
Grand Theft Auto: San Andreas - PlayStation 2

Овој овластен реновиран производ е тестиран и сертифициран за да изгледа и да работи како ново...

DEN 315.04
НБА 2К11-Нинтендо Вии Новак
НБА 2К11-Нинтендо Вии

Доживејте 10 различни легендарни игри од кариерата На Мајкл Џордан и реплицирајте во НБА 2К11 што направи

DEN 567.84
Нба 2к22 75-годишнина Издание-Плејстејшн 4 Новак
Нба 2к22 75-годишнина Издание-Плејстејшн 4

Запознајте ги пријателите надвор од судот и непријателите на судот, бидејќи вашето издигнување на врво�

DEN 1.33
Nintendo World of Nintendo Scid Plush, Blue Новак
Nintendo World of Nintendo Scid Plush, Blue

Плишната фигура е висока 7,5 " Колекцијата вклучува познати ликови на Нинтендо Направено од мека велбоа к

DEN 799.20
Марс Паника Со Бластер Пакет - Нинтендо Wii Новак
Марс Паника Со Бластер Пакет - Нинтендо Wii

Wii Марс Паника Игра Wii Марс Паника Игра Кревач карактеристики ламинирани Буково Дрво и Сапели Махагони...

DEN 1.33
НБА Почнувајќи пет - PlayStation 2 Новак
НБА Почнувајќи пет - PlayStation 2

Оценка на ЕСРБ : Е сите Reанр : Кошарка, спорт Оценка на ЕСРБ : Е сите Reанр : Кошарка, спорт Опис на производ

DEN 2.33
Vantage Master Portable [Јапонија увоз] Новак
Vantage Master Portable [Јапонија увоз]

Ликови од Легендата за херои : Сора ниту Кисеки се појавуваат како повикувачи Постојат четири режими за

DEN 883.20
Киборг правда - Сега генеза Новак
Киборг правда - Сега генеза

Изградете 216 различни киборзи Комбинирајте тела, нозе и оружје за рака за неверојатна моќ! Битка со акро�

DEN 2.33
Слобода Сила-КОМПЈУТЕР Новак
Слобода Сила-КОМПЈУТЕР

судбината на светот е во ваши раце бидејќи злобната вонземска раса го активира својот план за освојувањ

DEN 1.00
На топката - Нинтендо Супер НЕС Новак
На топката - Нинтендо Супер НЕС

Количката само во добра форма чиста со целосна етикета Количката може да покаже мали знаци на абење, как

DEN 639.84
Грешки Атари 2600 Игра Кертриџ Новак
Грешки Атари 2600 Игра Кертриџ

Неплодната површина на вонземска планета содржи скриени животни џиновски бубачки кои живеат во подзем�

DEN 95.52
Лемингс 2: племињата Новак
Лемингс 2: племињата

Специјални карактеристики Карактеристики 120 загатки; 12 племиња; уникатни вештини; осумнасочно движење;

DEN 1.00
Bluegala 8-PCS Metroid Dread Cards Cards. Новак
Bluegala 8-PCS Metroid Dread Cards Cards.

Список на картички и карактеристика : 1 Самус / Метроид стравот трајно го зголемува здравјето за 100 / Вр�

DEN 1.67
Д3 Издавач Мишицукара но дасхутсу: Унмеи о Цунагу 35 не Назо НИНТЕНДО ПРЕКИНУВАЧ ЈАПОНСКИ УВОЗ РЕГИОН СЛОБОДЕН Новак
Марвел Херои - 1000 Гр Пакет [Игра Код] Новак
Марвел Херои - 1000 Гр Пакет [Игра Код]

Битка како вашите омилени Херои На МарвелИграјте како 30+ од вашите омилени Херои На Марвел, вклучувајќи

DEN 0.33