X-Dree 5 Постави терминал со изолирана жица со машка мама, Брзи конектори Комбо црвена (5 juegos de conectores rápidos t-tap Macho aislados para terminales de кабел комбо ројо

X-Dree 5 Постави терминал со изолирана жица со машка мама, Брзи конектори Комбо црвена (5 juegos de conectores rápidos t-tap

DEN 793.60

Новак

Достапно за нарачка

Име на производот : T-Tap Meal Wireconnector; Fit Cable Size : (машки) A.W.G 22-16 (T-Tap) A.W.G22-18. Димензија : машки : 24 x 11mm/ 0,94 "x 0,43" (L*W) T-Tap (преклопен) : 19x10x11mm/ 0,75 "x0.4" x0.4 "(l*w*t); материјал : метал, пластика . Боја : расчистена, црвена. Нето тежина : 10g (peso neto : 10g. Содржина на пакет : 5 xt-tapwireconnector5 xmale wireconnector (Contenido del Paquete : 5 xt-tapwireconnector5 xmale wireconnector. : (Машки) A.W.G 22-16 (T-Tap) A.W.G22-18. Димензија : машки : 24 x 11mm/ 0,94 "x 0,43" (L*W) T-Tap (преклопен) : 19x10x11mm/ 0,75 "x0.4 "x0.4" (l*w*t); материјал : метал, пластика. Боја : расчистена, црвена. Нето тежина : 10g (пезос neto : 10g. Содржина на пакет : 5 xt-tapwireconnector5 xmale wireconnector (Contenido del Paquete : 5 XT-Tapwire Connector5 Xmale Wireconnector. 5 Поставете терминал на жица за машка жица со T-tap, бргу конектори за конектори за жица од 5 парчиња T-tap и 5 парчиња конектор за жица од 5 парчиња. Индустрија, електрична опрема, индустриска автоматизација, улично осветлување и систем за контрола на електрична енергија во сообраќајот и транспортот, работни места, телекомуникации, бензинска хемиска индустрија, градење машини за индустриска зграда, итн. Кабел комбо Rojonombre del Producto : Conector de Cable Macho T-Tap; Tamaño del Cable Apropiado : (Macho) A.W.G 22-16 (T-Tap) A.W.G22-18 Dimensión : Macho : 24 x 11 mm / 0,94 '' x 0.43 '' (L * W) T-Tap (Plegado) : 19x10x11 mm / 0,75 '' x0.4 '' x0.4 '' (l * w * t); Материјал : Метал, Plásticocolor : Clearred, Rojopeso Neto : 10 Gcontenido del Paquete : 5 XT-Tapwire Connector5 Xmale Wireconnector.

Избор на клиент

Baomain Blue Female/Male Issulated Spade Wire Connector Electrical Crimp Terminal 16-14 AWG 4,8 x 0,5 mm пакет од 100 Новак
Baomain Blue Female/Male Issulated Spade Wire Connector Electrical Crimp Terminal 16-14 AWG 4,8 x 0,5 mm пакет од 100

Име Таб (мм) : 0,5 x 4,8 (AWG 1614) Максимална струја : IMAX = 15 A Материјал : винил, терминално тело : месинг ширина : 4,8;

DEN 0.33
Машко исклучување, сина, 16-14awg, PK100 Новак
Машко исклучување, сина, 16-14awg, PK100

Исклучувањето на терминалот може да се поврзе со терминални блокови и табли со сигурност и лесно да се и

DEN 2.00
18-22 мерач 500 PK винил црвено брзо исклучување на женски .110 терминален конектор Новак
18-22 мерач 500 PK винил црвено брзо исклучување на женски .110 терминален конектор

500pk 1822 мерач Винил Брзо исклучување на женски .110 терминал Одлично за аудио автомобили и автомобилска уп�

DEN 1.33
Брз кабел 160268-100 PVC женски куршум без лемење, големина од 0,195 , мерач на жица од 16-14, калај позлатен бакар, бакар, Новак
Конектори за жица на Aobao TTAP, 100 парчиња/50pair Брзо спојување електричен WI Новак
Конектори за жица на Aobao TTAP, 100 парчиња/50pair Брзо спојување електричен WI

【Висококвалитетни материјали】 Секој терминал располага со густа бакарна буре што се спротивставува н

DEN 0.67
22-18 Га. Новак
22-18 Га.

Целосно изолирано смалување на топлината, калај позлатен бакар 194 ° F максимална температура...

DEN 1.33
ABB OS100GJ03 фузиран исклучување, 100 засилувачи, 3-пол Новак
ABB OS100GJ03 фузиран исклучување, 100 засилувачи, 3-пол

Монтирање : База, DIN Rail Засилувачи : 100 Полјаци : 3 Фаза : 3 Тип : фузиран Монтирање : База, DIN Rail Засилувачи : 100.

DEN 156.64
Брзо исклучување на терминалот 10-15awg месинг RCP 22.2mm пред-кабел T/R Новак
Брзо исклучување на терминалот 10-15awg месинг RCP 22.2mm пред-кабел T/R

EU ROHS : Компаниран ECCN (САД) : EAR99 Дел Статус : Активен HTS : 8536.90.40.00 Тип : Брзо исклучување Терминал Пол : РЦП Мет

DEN 371.20
Molex Female Fime Disconn, 6,35мм, 16-14awg-19016-0111 Новак
Molex Female Fime Disconn, 6,35мм, 16-14awg-19016-0111

Цена за : Секоја конектор Тип : Серија на женски исклучувања : Кримптит Изолатор Боја : (не е достапна) Мет�

DEN 310.88
1742379-1, терминал на ИДЦ 28-31awg месинг 7,87мм калај картон/ролна Новак
1742379-1, терминал на ИДЦ 28-31awg месинг 7,87мм калај картон/ролна

EU ROHS : Во согласност со ECCN (US) : EAR99 Дел Статус : Активен HTS : 8536.90.40.00 Тип : Метод на прекинување на терминалот

DEN 1.67
AMP-TE Connective Femaleенско исклучување, 6,35мм, 17-13Awg-2-160256-2 Новак
AMP-TE Connective Femaleенско исклучување, 6,35мм, 17-13Awg-2-160256-2

Цена за : Пакет од 10 та единица : Секоја 1 изолаторна боја : : ИСУЛАТОР МАТЕРИЈАЛ : : Неисулиран опсег на про

DEN 1.67
X-Dree 1000 PCS Blue PVC ракав 16-14 AWG Целосно изолирани женски терминали (1000 Piezas de funda de PVC Azul 16-14 AWG COTTOMENTE Новак
X-Dree 1000 PCS Blue PVC ракав 16-14 AWG Целосно изолирани женски терминали (1000 Piezas de funda de PVC Azul 16-14 AWG COTTOMENTE

Име на производот : Изолиран терминал за крим; модел : FDFD2250; Материјал : Метал, ПВЦ пластика Боја : сина; ма�

DEN 1400.00
Morris Products 12026 Piggy Back Essonnect, Double Crimp, најлон изолирани, жолти, големина од 12-10 жица, 0,032 x0.250 NEMA Новак
Morris Products 12026 Piggy Back Essonnect, Double Crimp, најлон изолирани, жолти, големина од 12-10 жица, 0,032 x0.250 NEMA

Најлон изолирани двојни кримци на грб Исклучување на грбот најлон изолирани двојни кримци на грбот се �

DEN 225.92
Пандут DV10-250-2K Reel Smart System Disco Disco Femaleенски исклучувања, изолирани винил барел, влез во инка, опсег од 12-10 Новак
Пандут DV10-250-2K Reel Smart System Disco Disco Femaleенски исклучувања, изолирани винил барел, влез во инка, опсег од 12-10

Женски ролна со винилизолирана ролна за употреба со заробена бакарна жица од #12 до #10 AWG (4 до 6 квадратни м

DEN 383.84
Ruiwaer 60PCS најлон изолирано знаме Спајд Брзо исклучување на 90 степени електрични терминали Новак
Ruiwaer 60PCS најлон изолирано знаме Спајд Брзо исклучување на 90 степени електрични терминали

Црвени, сини и жолти најлон целосно изолирани конектори со знаме (20 парчиња од секој вид, вкупно 60 парчињ

DEN 143.84
Терминали за куршуми, женски, ПВЦ изолирани, 16-22 мерачи на мерач на AWG, месинг од калај, црвен, 10 парчиња Новак
Терминали за куршуми, женски, ПВЦ изолирани, 16-22 мерачи на мерач на AWG, месинг од калај, црвен, 10 парчиња

Количина : 10 парчиња Големина на жицата : 16 AWG до 22 AWG Стил : Femaleенски Материјал : калајпозлатен месинг со ц�

DEN 178.40