Морис Производи 10208 Машки Исклучување, Винил Изолирани, Црвена, 22-16 Жица Големина, 0.02 Х0. 11 Нема Таб, 200-Пакет

Морис Производи 10208 Машки Исклучување, Винил Изолирани, Црвена, 22-16 Жица Големина, 0.02 Х0. 11 Нема Таб, 200-Пакет

DEN 0.67

Новак

Достапно за нарачка

Винил Изолирани Машки Исклучува - Винил Изолирани Машки Исклучува за електрична работа. Машките Исклучувања се Винил Изолирани. Изолација Кодирана во боја за лесна идентификација. Произведени Од Месинг Со Висока Јачина. Електро-Калај Обложен за отпорност на корозија. Винил Изолирани Машки Исклучува - Винил Изолирани Машки Исклучува за електрична работа. Машките Исклучувања се Винил Изолирани. Изолација Кодирана во боја за лесна идентификација. Произведени Од Месинг Со Висока Јачина. Електро-Калај Обложен за отпорност на корозија. Лесен Влез Проширената Изолација Го Елиминира влакното "Закачи", зголемувајќи ги стапките на стегање и обезбедува механичко олеснување на напрегањето. Жица опсег печат на површината за лесно толкување. Терминал Барел Има Задник Споеви. Назабеното Буре обезбедува одличен електричен контакт и отпорност на силите на извлекување. 167°F (75°C) 300 Волти Макс. Максимална Електрична Струја : 22 AWG - 3 Засилувач, 20 AGG-4 Засилувач, 18 AGG - 7 Засилувач, 16 AGG - 10 Засилувач, 14 AGG - 15 Засилувач, 12 AGG - 20 Засилувач, 10 AG - 24 Засилувач. кулус Наведени.

Избор на клиент

IIVVERR 200pcs AWG12 Жица Бакар Стегач Конектор Изолирани Ферул Игла Кабел Крај Терминал Црвена (200 unids AWG12 Кабел Cobre Новак
ТЕ ПОВРЗУВАЊЕ ЗАСИЛУВАЧ Конектори КОНН КК РЦПТ 22-26АВГ 0.250, Новак
ТЕ ПОВРЗУВАЊЕ ЗАСИЛУВАЧ Конектори КОНН КК РЦПТ 22-26АВГ 0.250,

Терминал Тип : Стандард Пол : Женски Ширина на јазичето : 0,250 "(6,35 мм) Дебелина на јазичето : 0,032 " (0,81 мм)...

DEN 1180.80
Мултикомп Про Терминал Исклучи Адаптер 0.25 Во Кримп-МЦ29629 Новак
Мултикомп Про Терминал Исклучи Адаптер 0.25 Во Кримп-МЦ29629

Цена За : Секој Цена За : Секој АДАПТЕР ЗА ИСКЛУЧУВАЊЕ НА ТЕРМИНАЛОТ 0,25 ВО СТЕГАЊЕ; Опсег На Производи : ; Т

DEN 1539.20
Баомаин 100 парчиња Сребрен Тон Машки Лопата Стегање Терминали 6.3 мм Жици Конектори Новак
IIVVERR 100 парчиња Жица Crimp Конектор Изолирани Ферул Игла Кабел Крај ТЕРМИНАЛ AWG18 Жолта (100pcs Конектор de engarce дел Новак
Терминал за брзо Исклучување 17-22awg Месинг RCP 19mm Пред-Калај Лента Новак
Терминал за брзо Исклучување 17-22awg Месинг RCP 19mm Пред-Калај Лента

ЕУ Рохс : Усогласен ЕКЦН( САД) : Статус На Дел Од УВО99 : Активен Тип : Терминал За Брзо Исклучување Пол : Рцп

DEN 0.33
Терминал за брзо Исклучување 10-11, 5 AGG Бронза F 21,4 mm Сребрена T/R Новак
Терминал за брзо Исклучување 10-11, 5 AGG Бронза F 21,4 mm Сребрена T/R

ЕУ Рохс : Усогласен ЕКЦН( САД) : Статус На Дел ОД УВО99 : Активен Тип : Терминал За Брзо Исклучување Пол : Гол�

DEN 1271.52
Молекс InsulKrimp Брзо Исклучува 18-22 AGG, Женски, 19003-0107 Новак
Молекс InsulKrimp Брзо Исклучува 18-22 AGG, Женски, 19003-0107

Insulkrimp брзо исклучува 1822 agg, женски mpn : 190030107 * * оваа ставка се продава како што е** оваа ролна е делумно кор�

DEN 287.84
М85049/39-13В Новак
М85049/39-13В

ЕУ Ro HS : НЕ Е Во Согласност ECCN( САД) : Ear99 Дел Статус : Активни HTS : 8538.90.81.80 Тип : Backshells Школка Големина : 13 Агол�

DEN 785.60
61499-1, Фастон Таб Терминал Месинг таб 15.14 мм Калај Торба Новак
61499-1, Фастон Таб Терминал Месинг таб 15.14 мм Калај Торба

ЕУ Рохс : Во Согласност ЕКЦН (САД) : EAR99 Дел Статус : Активни HTS : 8536.90.40.00 Тип : Faston Tab Терминал Пол : Метод На З�

DEN 1101.12
Морис Производи 10322 Женски Исклучување, Винил Изолирани, Сина, 16-14 Жица Големина, 0.02 Х0. 187 Нема Таб Новак
Морис Производи 10322 Женски Исклучување, Винил Изолирани, Сина, 16-14 Жица Големина, 0.02 Х0. 187 Нема Таб

Винил Изолирани Женски ИсклучуваЖенски Винил Изолирани Исклучува За Електрични Завршетоци Женските И�

DEN 3.33
ЗАСИЛУВАЧ-ТЕ ПОВРЗУВАЊЕАМП-ТЕ ПОВРЗУВАЊЕ 170092-4 - ЖЕНСКО ИСКЛУЧУВАЊЕ, 6,35 ММ, 18-14АВГ Новак
ЗАСИЛУВАЧ-ТЕ ПОВРЗУВАЊЕАМП-ТЕ ПОВРЗУВАЊЕ 170092-4 - ЖЕНСКО ИСКЛУЧУВАЊЕ, 6,35 ММ, 18-14АВГ

Рохс Во Согласност : Да Рохс Фталати Во Согласност : Да + Свхц : Не СВХЦ (16Јули2019) Рохс Во Согласност : Да...

DEN 206.40
Терминал За Поврзување Засилувач - Те, Женско Исклучување 0,25 Во Стегање-1-160759-1 Новак
Терминал За Поврзување Засилувач - Те, Женско Исклучување 0,25 Во Стегање-1-160759-1

Цена За : Секој Тип На Конектор : Серија За Женско Исклучување : БОЈА На ИЗОЛАТОР НА ФАСТОН : (Не Е Достапен

DEN 1284.80
Panduit P10-P55-L Пински Терминал, Неизолирани, 12-10 AGG,.55 Пински Должина Новак
Panduit P10-P55-L Пински Терминал, Неизолирани, 12-10 AGG,.55 Пински Должина

Цврст игла дизајниран да спречи оштетување на жицата од прекумерно затегнување, што резултира со сигур�

DEN 3.33
8 Мерач Брзо Исклучување 2 ПИН 10 Води Поларизирани Жица Темперамент АКК-12-8БГ Новак
8 Мерач Брзо Исклучување 2 ПИН 10 Води Поларизирани Жица Темперамент АКК-12-8БГ

(20) ПАКЕТ 8 МЕРАЧ 2 ПИНСКИ БРЗО ИСКЛУЧУВАЊЕ СО 10 ИНЧЕН ЖИЦА ВОДИ ПОЛАРИЗИРАНА ЖИЦА ТЕМПЕРАМЕНТ ОВА Е ЗА (20)

DEN 596.80
61951-1, Брзо Исклучување Терминал Месинг Таб 11.05 мм Тин Т/Р Новак
61951-1, Брзо Исклучување Терминал Месинг Таб 11.05 мм Тин Т/Р

ЕУ Рохс : Во Согласност ЕКЦН (САД) : ЕАР99 Дел Статус : Активни ХТС : 8538.90.81.40 Тип : Брзо Исклучување Терминал �

DEN 2878.08
Камко 20103 Брзо Црево Поврзете Се Со Вентил За Исклучување, Жолто Новак
Камко 20103 Брзо Црево Поврзете Се Со Вентил За Исклучување, Жолто

Тип На Вклопување : Универзално Вклопување Камко Производство 20103 : Брзо Црево Поврзете W / Исклучување...

DEN 1.00
OEM Burndy BIT04, Tab Терминал 4 - 14awg Алуминиум Јасно Јазичето unitap ® Новак
OEM Burndy BIT04, Tab Терминал 4 - 14awg Алуминиум Јасно Јазичето unitap ®

ЕУ Ro HS : НЕ Е Во Согласност ECCN (САД) : Ear99 Дел Статус : Активен Воен Стандард : MilDTL38999 Воен Стандард Серија : С�

DEN 540.64
Томас и Бетс 18ра-251Т - Пакет Од 25-Брз Терминал За Исклучување, 18ра - 251Т-Пакет од 25 - Новак
Томас и Бетс 18ра-251Т - Пакет Од 25-Брз Терминал За Исклучување, 18ра - 251Т-Пакет од 25 -

Тежина : 1,67 фунти Димензии на производот : 8.00 х 8.00 х 6.00 инчи Состојба : КористениКако Нови Тежина : 1,67 фунт�

DEN 3.00
ПАНДУИТ ДПФ14-250ФИМ-2К Новак
ПАНДУИТ ДПФ14-250ФИМ-2К

Боја : Сребрена Боја : Сребрена Типот на производот е Panduit PSC4 G Боја : Сребро, Тип : Високо Јаглероден Челик,

DEN 873.76
Терминали СПОЈУВАЊЕ 9000-16000 Ролна на 1000,) - Новак
Терминали СПОЈУВАЊЕ 9000-16000 Ролна на 1000,) -

Спецификација : Производител : Категорија На Производи За Поврзување : Терминали Ro HS : Y Производ : Тип На �

DEN 1408.00
42844-1, Терминал За Брзо Исклучување 12-14авг Месинг Зелена Ф 25,9 мм Калај Лабава Новак
42844-1, Терминал За Брзо Исклучување 12-14авг Месинг Зелена Ф 25,9 мм Калај Лабава

ЕУ Рохс : Усогласен ЕКЦН (САД) : ЕАР99 Дел Статус : Активни ХТС : 8536.90.40.00 Тип : Брзо Исклучување Терминал Пол :

DEN 3205.28
Burndy Q18M25X03D Прсти Неизолирани Машки Брзо Исклучување, 18-22 Жица Опсег, 0.250 X 0.032 Nema Јазиче Големина, 0.25 Ширина, Новак
Burndy Q18M25X03D Прсти Неизолирани Машки Брзо Исклучување, 18-22 Жица Опсег, 0.250 X 0.032 Nema Јазиче Големина, 0.25 Ширина,

Задник цвест Заоблени барел отворање Обезбедува брзо и лесно вметнување жица Другари со дупчиња женски

DEN 1448.00
ASI Sb205r Тест Приклучоци ЗА Скратување Sb300gr Завртка Стегач Лизгачка Врска Терминал Блокови, Црвено Новак
ASI Sb205r Тест Приклучоци ЗА Скратување Sb300gr Завртка Стегач Лизгачка Врска Терминал Блокови, Црвено

Тип На Производ : Лежишта И Чаури Димензии На Пакетот : 1,6 См L X6, 4 См W X11, 6 См H Земја На Потекло : Италија...

DEN 1300.16