Пацифик ВАВ30 Кларк Тепихмастер 30 Вакуум Кеси

Пацифик ВАВ30 Кларк Тепихмастер 30 Вакуум Кеси

DEN 1.67

Новак

Достапно за нарачка

Гумена Јака. 10 Пакет. ОЕМ Одделение. 650602. Гумена Јака. 10 Пакет. ОЕМ Одделение. 650602. Ова се висококвалитетни заменски вакуумски кеси. Овој пакет доаѓа со 10 вакуумски кеси. Овие вакуумски кеси одговараат на следниве модели. Пацифик Аура Пацифик ВАВ30 Кларк Тепихмастер 30 Хувер Земјата Команда CH86000.

Избор на клиент

10 парчиња Правосмукалки Ткаенина Филтер За Прашина Делови Погодни За Типот С2/С5/С8 Новак
10 парчиња Правосмукалки Ткаенина Филтер За Прашина Делови Погодни За Типот С2/С5/С8

Опремен со уникатен вентил за самозатворање и безбедносна мрежа, има добри перформанси за дишење и отпо

DEN 2.33
Замена Дел За Едноставност, Рикар Исправена Правосмукалка Хартија Кеси Споредете Со ДЕЛ РСР-1446 Новак
Замена Дел За Едноставност, Рикар Исправена Правосмукалка Хартија Кеси Споредете Со ДЕЛ РСР-1446

Се вклопува Во Моделите # Рикар Тип Х Ц206 Хепа Крпа Кеси одговара на Сите Рикар Сјај / Сјајни исправени п�

DEN 2.33
Титан И Панасоник Исправена Вакуумска Платнена Кеса 430 Новак
Титан И Панасоник Исправена Вакуумска Платнена Кеса 430

Одговара На Титан Исправени Вакууми Исто Така, Одговара На Повеќето : Панасоник, Остар, Рикар и Едностав�

DEN 2.67
Рикар Вибранс Тип А, Р-Серија 2000, 4000 и Едноставност 5000, 6000 Вакуум Кеси Новак
Рикар Вибранс Тип А, Р-Серија 2000, 4000 и Едноставност 5000, 6000 Вакуум Кеси

Изработени Од Cinfirocare 99.97% Филтрација Хепа Правосмукалка Кеси, 6 Кеси Во Пакување Вибрации Тип А, Р Вакуум �

DEN 2.33
Чиста Опседнат H - 10 Хепа Кеси Одговара Рикар Модел 1500 &засилувач; Едноставност Тип H Новак
Чиста Опседнат H - 10 Хепа Кеси Одговара Рикар Модел 1500 &засилувач; Едноставност Тип H

Одговара На Моделот Рикар 1500 И Едноставност Тип Х 5ката Х 10 хепа кеси се поквалитетни од сите микро кеси.

DEN 1.00
Ајкула Држи Вакуум Модел Торба За Складирање Додатоци, Црна Новак
Ајкула Држи Вакуум Модел Торба За Складирање Додатоци, Црна

Оваа удобна торба за складирање додатоци е 32см х 70см, доволно голема за Стапчето Под Апаратот Ова е Вист�

DEN 371.04
СЕБО 5093ер Кутија од 8 Филтер Кеси Новак
СЕБО 5093ер Кутија од 8 Филтер Кеси

Гаранцијата на производителот не може да се примени Кеси за Прашина За Машини Од серијата Х Запечатлив �

DEN 3.33
Хувер 70666 Хувер С, Микро Филтрација Вакуум Кеси, Количина 3 Новак
Хувер 70666 Хувер С, Микро Филтрација Вакуум Кеси, Количина 3

Доловува прашина од домаќинството, првут од домашни миленици, полен и микроскопски алергени до 0,1 микро�

DEN 296.32