Јустрит 890405 Сигурен ЗАФАТ ЕКС Галванизиран Челик 1 Врата Рачен Запалив Шалтер Безбедносен Кабинет За Складирање, Капацитет Од 4 Галони, 17 Ширина x 22 Висина x 17 Длабоч?

Јустрит 890405 Сигурен ЗАФАТ ЕКС Галванизиран Челик 1 Врата Рачен Запалив Шалтер Безбедносен Кабинет За Складирање, Капацитет

DEN 2.67

Новак

Достапно за нарачка

Кабинетите на работната површина овозможуваат безбедно складирање на запаливи материјали дури и кога е достапен просторот е минимален. Испорачано со една прилагодлива полица. Безбедносните кабинети на работната површина овозможуваат зголемен пристап до често користените течности, без да се загрози безбедноста. Преносливата големина ги одржува работните области флексибилни. Достапно е изборно склопување на ѕидна закачалка доколку се посакува монтирање на ѕид. Кабинетите на работната површина овозможуваат безбедно складирање на запаливи материјали дури и кога е достапен просторот е минимален. Испорачано со една прилагодлива полица. Безбедносните кабинети на работната површина овозможуваат зголемен пристап до често користените течности, без да се загрози безбедноста. Преносливата големина ги одржува работните области флексибилни. Достапно е изборно склопување на ѕидна закачалка доколку се посакува монтирање на ѕид. Јустрит Секако-ЗАФАТ ЕКС 1 врата рачна маса кабинети продавница помали количини во близина. Кога складирате помали количини запаливи течности на работна станица или додавате на постојните капацитети за складирање, кабинетите на Работната Површина овозможуваат безбедно складирање на запаливи материи дури и кога достапниот простор е на минимум. Испорачани со една прилагодлива полица, овие кабинети ги имаат истите одлични карактеристики на поголемите кабинети на Јустрит. Безбедносните Кабинети на работната површина овозможуваат зголемен пристап до често користените течности, без да се загрози безбедноста. Преносливата големина ги одржува работните области флексибилни. Достапно е изборно склопување на ѕидна закачалка доколку се посакува монтирање на ѕид. Н, О Одобрени.

Избор на клиент

Трговска Марка Gameroom NBA7010 - Mg3 Нба Пикадо Кабинет Во Собата со Пикадо &засилувач; Одбор-Сити-Мемфис Гризлс Новак
Трговска Марка Gameroom NBA7010 - Mg3 Нба Пикадо Кабинет Во Собата со Пикадо &засилувач; Одбор-Сити-Мемфис Гризлс

Карактеристики на пикадо : самолекувачки сисални влакна, отстранлив број прстен, официјален дијаметар �

DEN 1.33
Запалив Безбедносен Кабинет, 60 Гал, Жолта Новак
Запалив Безбедносен Кабинет, 60 Гал, Жолта

Безбедносни Кабинети За Заштеда На простор Одлично каде што просторот на ѕидот Е на премија Достапна Од

DEN 7395.36