Кабел за полнење на контролор на серии Aknes PS5 Xbox, 2 во 1 USB C Брз полнач кабел 4FT, тип C 2.0 кабел за PlayStation 5, Xbox Series S/X, Nintendo Switch Lite Console & Pro Controller, Smartphone Type C Smartphone

Кабел за полнење на контролор на серии Aknes PS5 Xbox, 2 во 1 USB C Брз полнач кабел 4FT, тип C 2.0 кабел за PlayStation 5,

DEN 1.33

Новак

Достапно за нарачка

[Специјално дизајниран за loversубители на видео игри]-Нашиот полнач за сплит 2-во-1 Сплит тип Ц поддржува полнење до два уреди брзо во исто време. Заедно со 4 FT долг USB -C кабел, можете да седите пред ТВ, да играте игри додека го пополнувате вашиот PS5 контролер, Xbox Core Series S / X, XSX, XSS контролер, Switch Pro контролер или N-Switch / N-Switch Lite конзола. [Истовремено наполнувајте и играјте] - Никогаш повеќе не влијајте на уживајте во игри затоа што батеријата е мала. Брзото полнење со кабел за полнење од типот Ц ви овозможува да играте игри на поудобно растојание од 4ft гледање додека се полни. Направете го лесно да останете во игра!. [Дополнителна должина] - Должина од 1,2м/4ft е погодна за полнење додека играте игри на кое било место во канцеларијата, дома, во спалната соба или автомобилот, разумната должина на дел од филијалата ви дозволува да играте игра заедно удобно. [Широка компатибилност] - Компатибилен со оние контролори за игри или конзоли споменати погоре, но исто така можете да го користите нашиот кабел од типот Ц со Samsung Galaxy Note 9/S9/S9 Plus/Note 8/S8/S8+, Google Pixel 2/Pixel/Nexus 5x /Nexus 6p, LG G7/G6/G5/V30/V20, Sony Xperia XZ/XZ2, Motorola Moto X4/Z2, HTC U12/U11, сите USB-A до USB-C компатибилни телефони и таблети. [Безбедно и издржливо] - УСБ Ц конекторот Главата и вратот се засилуваат и тестираат за да обезбедат цврста и безбедна врска, спречувајќи какво било прегревање или оштетување на вашите уреди - компонентите нема да се разделат и се одвојат од кабелот за прекинувач. Контролер на Sony Play Station 5. Контролер на Microsoft Xbox Series S/X. Nintendo Switch Pro Controller, Nintendo Switch/Nintendo Switch Lite Console. Samsung Galaxy Note 9, S8/ S8+/ S9/ S9+/ S10/ S10+/ S10 E/ S20. 2-во-1 кабел. Наполнете два контролори во исто време. Долгиот кабел со 4ft / 1,2 метри ве одржува да седите на удобно растојание од вашиот телевизор. Брзото полнење со кабел за полнење од типот Ц ви овозможува да играте игри поудобно. Контролер со двојна смисла на Sony Play Station 5. Контролер Xbox Series X, Xbox Series S. Префрлување/ прекинувач Lite/ Switch Pro контролер. Повеќето USB-уреди за порта за USB Type-C.

Избор на клиент

Компонента AV кабел за Nintendo Wii до HDTV Новак
Компонента AV кабел за Nintendo Wii до HDTV

Поврзете ја вашата конзола за игри Nintendo Wii со вашата HDTV или EDTV Обезбедува најдобар квалитет на звук и вид

DEN 159.84
Кабел За Напојување MaxLLTo tv 6ft Кабел За SAMSUNG UN55J620DAFXZA UN55J6200AFXZA AC Ѕид 2 Prong Слика 8 Конектор Кабел За Напојување Новак
PS5 Ладење Штанд &засилувач; PS5 Полнење Кабел Новак
PS5 Ладење Штанд &засилувач; PS5 Полнење Кабел

0 USB А ЗА напојување или пренос на податоци како мобилни хард дискови, контролери итн ?Поширока Компатиби

DEN 1193.60
Sprodio Single Stereo to Mono Converter, RCA L/R аудио адаптер стерео до моно сумирање на адаптер за кабел SC21 Новак
Sprodio Single Stereo to Mono Converter, RCA L/R аудио адаптер стерео до моно сумирање на адаптер за кабел SC21

> Ова е конвертирано стерео влез на два сумирани моно излези за да се овозможи еден звучник да ги игра дв�

DEN 2.33
WOSTOKE WINCH Stopper Guber The Heavy Duty Cable Line Saver Водоотпорна кука за јаже во црна боја во црна боја Новак
WOSTOKE WINCH Stopper Guber The Heavy Duty Cable Line Saver Водоотпорна кука за јаже во црна боја во црна боја

Материјал : Оваа ставка е изработена од гума Завртките се покриени со цинк што помага да се спречи оксид�

DEN 3.00
ЗА USB-KEB Дебагирање Кабел За Преземање Кабел Новак
ЗА USB-KEB Дебагирање Кабел За Преземање Кабел

ЗА USBKEB дебагирање кабел за преземање кабел Додаток модел : USBKEB Сервис : моделот што не може да се најде мо

DEN 1288.00
АМАЗЕКО Завртка Монтирање 3 Пина IEC320 C14 Влезот Приклучок За Напојување ПРИКЛУЧОК AC 250V 10a Црно Пакување од 2 Новак Попуст
通用 HHY 12 Пински Копче За Напојување Флексибилна Кабелска Лента Замена За Sony Ps4 Контролер Новак
通用 HHY 12 Пински Копче За Напојување Флексибилна Кабелска Лента Замена За Sony Ps4 Контролер

Статус на производот : 100% сосема нов производ Компатибилни модели : Замена За Sony PS4 Контролер 12 Пински...

DEN 0.33
УСБ Полнач ПС3 Новак
УСБ Полнач ПС3

Кабел за поврзување на ВАШИТЕ БЕЗЖИЧНИ контролери PS3 TM со USB порти НА PS3 TM или компјутер Идеален за играње

DEN 1374.40
Xbox 360 8 ' VGA HD AV Кабел Новак
Xbox 360 8 ' VGA HD AV Кабел

Видео Игри Конзола Пристап Кабли и Адаптери Живата Жица НА Пеликан VGA HD A / V Кабел За Xbox 360 обезбедува опти

DEN 593.60
Севел 6-Инчен Продолжен Кабел За Напојување, 5-Пакет, Штекер За Штекер, 18 AWG Новак
Севел 6-Инчен Продолжен Кабел За Напојување, 5-Пакет, Штекер За Штекер, 18 AWG

18 AWG чисти бакарни жици за поголема издржливост, флексибилност и спроводливост од CCA...

DEN 288.00
Boxwave Кабел Компатибилен Со Lenovo Go Жичен Звучник-MagnetoSnap PD AllCharge Кабел , Магнет PD 100w Кабел ЗА Полнење USB Тип-C Новак
Boxwave Кабел Компатибилен Со Lenovo Go Жичен Звучник-MagnetoSnap PD AllCharge Кабел , Магнет PD 100w Кабел ЗА Полнење USB Тип-C

? [МАГНЕТНИТЕ] Интегрирани магнетни способности овозможуваат лесно РАЗМЕНА помеѓу повеќе уреди, овозмо�

DEN 2.00
Кабел Boxwave Cable Компатибилен со Prestigio Muze 4231 - MagnetoSnap PD Alchable Cable, Magnet PD 100W кабел за полнење USB Новак
Кабел Boxwave Cable Компатибилен со Prestigio Muze 4231 - MagnetoSnap PD Alchable Cable, Magnet PD 100W кабел за полнење USB

⚡ [High Powered] Boxwave Cable компатибилен со Prestigio Muze 4231 способен да испорача до 100 вати моќност, кабелот Magneto Snap 100 W

DEN 319.20
Црн брз и лесен за употреба на приклучок за напојување со приклучоци за домашен wallид AC 75 x 45 x 22mm за Sony за PSP 1000 Новак
Speedlink Twindock Систем За Полнење-Ladestation fur Dualshock 4 Gamepads fur Игри/Конзола/PS4, шварц Новак
Speedlink Twindock Систем За Полнење-Ladestation fur Dualshock 4 Gamepads fur Игри/Конзола/PS4, шварц

2x PS4 Контролер Игра & Полнење Кабли Наплаќаат И Пренесуваат Податоци УСБа До МикроУСБ Паметен Телефон Ко

DEN 3.00
AUXMART Синтетички Winch Јаже Кабел 3/8 x 95ft 20500lbs Winch Јаже Линија Кабел Со D-Прстен Окови И Црна Заштита Ракав ЗА ATV Новак Попуст
AUXMART Синтетички Winch Јаже Кабел 3/8 x 95ft 20500lbs Winch Јаже Линија Кабел Со D-Прстен Окови И Црна Заштита Ракав ЗА ATV

За ваша безбедност, ве молиме не извлекувајте го црвениот заштитен ракав кога работите Професионален в�

DEN 1279.84
Ибра 2,1 портокал HDMI кабел 8K Ултра брз кабел 48Gbps | Поддржува 8K@60Hz, 4K@120Hz, 4320p, компатибилен со Fire TV, 3D поддршка, Новак
PLC програмски кабел Компатибилен лого USB-Cable 6ED1 057-1AA01-0BA0 USB компјутерски кабел лого! USB-кабел Новак
PLC програмски кабел Компатибилен лого USB-Cable 6ED1 057-1AA01-0BA0 USB компјутерски кабел лого! USB-кабел

PLC програмски кабел Компатибилен лого USBCable 6 ED1 0571 AA010 BA0 USB компјутерски кабел лого! USBCable Модел на додаток

DEN 0.33
Роним 2 Метар Аудио Линија Кабел Кабел Игри Жица Одговара За Астро А10 А40 Слушалки, со Новак
Роним 2 Метар Аудио Линија Кабел Кабел Игри Жица Одговара За Астро А10 А40 Слушалки, со

Кабелот со должина од 2 метри го олеснува прилагодувањето на поставките на работната површина или КОМПЈ

DEN 196.80
AC адаптер за PSP 1000 серија PSP1001 PSP1002 PSP1003 Полнач за напојување PSU PSU Новак
AC адаптер за PSP 1000 серија PSP1001 PSP1002 PSP1003 Полнач за напојување PSU PSU

Најголем квалитет генерички дом / полнач за патувања / wallидови Влез : 100240 V, 5060 Hz Обезбедува софистициран �

DEN 1054.40