Црн брз и лесен за употреба на приклучок за напојување со приклучоци за домашен wallид AC 75 x 45 x 22mm за Sony за PSP 1000 2000 3000 S9

Црн брз и лесен за употреба на приклучок за напојување со приклучоци за домашен wallид AC 75 x 45 x 22mm за Sony за PSP 1000

DEN 496.00

Новак

Достапно за нарачка

Правилно поврзете го адаптерот за AC во градскиот извор на електрична енергија и конзолата за игри, соодветно. Одлично за корисниците кои често патуваат и како полнач за замена. Брза и лесна за употреба. Не го изложувајте на влажност или вода. Ве молиме, проверете дали нема да бидете краток спој. Правилно поврзете го адаптерот за AC во градскиот извор на електрична енергија и конзолата за игри, соодветно. Одлично за корисниците кои често патуваат и како полнач за замена. Брза и лесна за употреба. Не го изложувајте на влажност или вода. Ве молиме, проверете дали нема да бидете краток спој. Карактеристики : Правилно поврзете го адаптерот за AC во градскиот извор на електрична енергија и конзолата за игри, соодветно, за корисниците кои често патуваат и како замена за полнач и лесен за употреба, проверете дали нема да биде кратко коло што не го изложувате на влажност или вода кога не ја користите, ве молиме исклучете го Приклучок од градската моќност со Sourcecompatibational со Sony PSP 1000 2000 3000 (не за PSP GO) Опис : Долго трајно напојување - издржливо и ефикасно, нашиот кабел за напојување со напојување со AC за конзолата трае долго. Спецификации : Приклучок : us plug Color : Black Size : 75 x 45 x 22mmnet Тежина : 94 Gpackage Тежина : 104 Gpackage Содржина : 1 x AD адаптер за напојување : Доколку имате посебни барања, ве молиме обележете во нарачките на e Bay; Инаку, ние не сме одговорни за ова.

Избор на клиент

Каблите на алвин BMPCC 4K 6K Активирачкиот Кабел ЗА Напојување USB C Тип-C PD до Weipu SF61B/S2 2 Пин За Blackmagic Pocket Cinema Новак
Каблите на алвин BMPCC 4K 6K Активирачкиот Кабел ЗА Напојување USB C Тип-C PD до Weipu SF61B/S2 2 Пин За Blackmagic Pocket Cinema

Ви овозможува да напојувате Bmpcc4k 6k Камера ОД USB C Pd Power Bank или USB C PD AC приклучоци (12v, 3a минимален услов) со Pd �

DEN 2.00
Boxwave Кабел Компатибилен Со Lenovo Go Жичен Звучник-MagnetoSnap PD AllCharge Кабел , Магнет PD 100w Кабел ЗА Полнење USB Тип-C Новак
Boxwave Кабел Компатибилен Со Lenovo Go Жичен Звучник-MagnetoSnap PD AllCharge Кабел , Магнет PD 100w Кабел ЗА Полнење USB Тип-C

? [МАГНЕТНИТЕ] Интегрирани магнетни способности овозможуваат лесно РАЗМЕНА помеѓу повеќе уреди, овозмо�

DEN 2.00
Кабел Boxwave Cable Компатибилен со Prestigio Muze 4231 - MagnetoSnap PD Alchable Cable, Magnet PD 100W кабел за полнење USB Новак
Кабел Boxwave Cable Компатибилен со Prestigio Muze 4231 - MagnetoSnap PD Alchable Cable, Magnet PD 100W кабел за полнење USB

⚡ [High Powered] Boxwave Cable компатибилен со Prestigio Muze 4231 способен да испорача до 100 вати моќност, кабелот Magneto Snap 100 W

DEN 319.20
Кабел За Напојување MaxLLTo tv 6ft Кабел За SAMSUNG UN55J620DAFXZA UN55J6200AFXZA AC Ѕид 2 Prong Слика 8 Конектор Кабел За Напојување Новак
УСБ Полнач ПС3 Новак
УСБ Полнач ПС3

Кабел за поврзување на ВАШИТЕ БЕЗЖИЧНИ контролери PS3 TM со USB порти НА PS3 TM или компјутер Идеален за играње

DEN 1374.40
Soulmar 5ft/1,5 m Ul Наведени Премиум Кабел Кабел Приклучок За Мајкрософт Xbox 360 Тули Полнач Адаптер Новак
Кабел за полнење на контролор на серии Aknes PS5 Xbox, 2 во 1 USB C Брз полнач кабел 4FT, тип C 2.0 кабел за PlayStation 5, Новак
Кабел за полнење на контролор на серии Aknes PS5 Xbox, 2 во 1 USB C Брз полнач кабел 4FT, тип C 2.0 кабел за PlayStation 5,

[Специјално дизајниран за loversубители на видео игри]Нашиот полнач за сплит 2во1 Сплит тип Ц поддржува пол�

DEN 1.33
PLC програмски кабел Компатибилен лого USB-Cable 6ED1 057-1AA01-0BA0 USB компјутерски кабел лого! USB-кабел Новак
PLC програмски кабел Компатибилен лого USB-Cable 6ED1 057-1AA01-0BA0 USB компјутерски кабел лого! USB-кабел

PLC програмски кабел Компатибилен лого USBCable 6 ED1 0571 AA010 BA0 USB компјутерски кабел лого! USBCable Модел на додаток

DEN 0.33
Применливи USB-SLB2053RASL1 Ec Серија САЛАДИН Програмирање Кабел За Преземање На Податоци Кабел Сина опто-Изолиран чип Новак
Нулинк HD VGA AV Аудио &засилувач; Видео Кабел Со Дигитална Оптичка Аудио Порта За Microsoft Xbox 360, Xbox 360 Слим Новак
Нулинк HD VGA AV Аудио &засилувач; Видео Кабел Со Дигитална Оптичка Аудио Порта За Microsoft Xbox 360, Xbox 360 Слим

Лесно и приклучете & игра решение Економичен начин да го замените вашиот стар или исчезнат кабел Греј, 6 �

DEN 452.80
Трип Лајт Тежок Продолжен Кабел За Напојување И Сплитер Кабел ЗА Сервери И Компјутери 20А, 12авг 6-стапки. Новак
PS5 Ладење Штанд &засилувач; PS5 Полнење Кабел Новак
PS5 Ладење Штанд &засилувач; PS5 Полнење Кабел

0 USB А ЗА напојување или пренос на податоци како мобилни хард дискови, контролери итн ?Поширока Компатиби

DEN 1193.60